18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kosaplaymaker 2012-01-26, 10:14 4
poprawiłeś mi humor z rana
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-01-26, 10:29 4
Teraz każdy powinien mieć ''dwa granaty w świątecznym ubraniu'' i wyjebać sejm... By żyło nam się lepiej
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-01-26, 11:10 35
na drugi raz głośniej kurwa muzyczke dajcie!
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-01-26, 11:14 15
Już rzygam jak widzę PO, Tusk, ACTA. Najwięcej mają do powiedzenia szczyle, którzy o życiu wiedzą tyle, ile im powiedzą koledzy i użytkownicy internetu :/ Biorą pieniądze od mamusi, opierdalają się ile wlezie, nie uczą się stając się ćwierć mózgami. I taki szczyl jeden z drugim idzie i robi pikiety o zmianie rządu czy przeciw ACTA. Kolejny dobry powód, żeby coś rozpierdolić i nastraszyć zwykłych ludzi na ulicy. Do pierdla z chujkami a nie się szczypać. I kilka pał na pamiątke przez plecy.

Po, PiS, SLD, Palikot to jest ten sam gnój póki co, więc nie wiem na co chcielibyście to co jest teraz zamienić.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-01-26, 11:50 13
Chuj w dupie i na imię temu, kto tu zacznie kolejną rozkminę "PO czy PiS"!!
Zgłoś
Avatar
actereq 2012-01-26, 12:17 3
Jest może wersja bez muzyki z bh ? Bo psuje cały efekt...
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-01-26, 12:19
Hah rozjebałeś Mnie tym filmikiem
Cała moja rodzinna dynastia właśnie przewraca się w grobie ze śmiechu
piwko musi być !
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-26, 12:23 6
Wybraliście gówno i żryjcie je równo tumany.

Tylko PiS
Zgłoś
Avatar
C................l 2012-01-26, 12:52 5
Bambi. napisał/a:

Po, PiS, SLD, Palikot to jest ten sam gnój póki co, więc nie wiem na co chcielibyście to co jest teraz zamienić.



Tu się zgodzę cała polityka w Polsce jest chuja warta. Stanowią ją ludzie, którzy myślą tylko o tym jak się dorwać do koryta i zasadniczo plan wszystkich partii jest identyczny czyli nachapać się i zadłużyć Polskę jeszcze bardziej. Ale trzeba być niedorozwiniętym żeby głosować na PIS w którym są ludzie tacy jak Macierewicz, Sobecka czy Kaczyński. Ja pierdolę mieszkam w warszawie na środku ursynowa w promieniu 2 kilometrów jest 6 kościołów a nie ma żadnego szpitala a idioci z PISu chcą wybudować jeszcze jeden. I cała sprawa z ACTA, gdyby jareczek był premierem to ACTA była by wybawieniem przy zaostrzeniach które by wprowadził nie zapominajcie że Kaczyński nie lubi internautów a ten teatrzyk co teraz PIS odpierdala, że niby kochają internautów to to samo co z tymi panienkami z wyborów. Ktoś je w ogóle widział po wyborach?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-01-26, 13:10 1
Dlatego trza zabrać świniom koryto
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-01-26, 13:14 1
Najlepiej pierdolić o moherowych beretach POjebane sprzedawczyki? A teraz chuj wielki do powiedzenia prawda? I dobrze kurwy, jeszcze się przebudzicie pewnego dnia z ręką w nocniku i będziecie lizać dupy wszystkim, których mieliście za nic!
Zgłoś
Avatar
werther 2012-01-26, 13:17
Filmik cool, tylko podkład muzyczny zagłusza treść
Zgłoś
Avatar
drakulec2485 2012-01-26, 13:21
Suddenly Psychotic

Teraz każdy powinien mieć ''dwa granaty w świątecznym ubraniu'' i wyjebać sejm... By żyło nam się lepiej

I jeszcze karabin tylko żeby mu zamek nie wylatał.
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2012-01-26, 13:30 2
a najgorsze jest to w tym filmiku, że jest prawdziwy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie