18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
miodziot 2024-07-04, 1:44
14000. Tak, czternaście tysięcy ukrów siedzi w polskich więzieniach. My wszyscy na to płacimy.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-07-04, 17:10
No to se nie posiedzą, za chwilę ustawa i oni pojdą pierwsi bronić ojczyzny. Na ulicach nikt ich nie będzie łapał, ale z zakładów penitencjarnych to szybka ścieżka będzie:)
Zgłoś
Avatar
Akaman 2024-07-07, 19:39
A wystarczyłoby poprosić rosłych panów rekruterów wojskowych z ukrainy. Oni by sobie poradzili z nowym szeregowym.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-09, 17:14 1
darek1234 napisał/a:

kacapSSki pseudopolaczku, jebaj się ze swoimi wypocinami, bo argumentację masz tragiczną. Do tego kontrargumentujesz nie znając treści. Typowy bot, albo kacapSSki przygłup



O, następny Dekownik, czy po prostu idiota?
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-29, 16:46
Rajesh napisał/a:

@: polglowek
To Ty Mnie zaczepiłeś razem z innymi użytkownikami wyzywajac.
Związek przyczynowo skutkowy cwoku
Po raz kolejny sam się zaoral.
Gupik.taka ryba tyłko bez K.
Ty masz tam ciekawe uniwersum w swojej chorej głowie.p8sze do venture ty mnie tagujesz obrażając ją cipo ci jadę od szumów i cwokow kozaczysz ze znajdziesz na mnie kwity chuja znalazłeś ale ogłaszasz sukces.ja prdl. Powodzenie w psychiatryku. Wez że sobą mixx tape oddział zamnkiety



Po raz kolejny stwierdzę, że już po używanym języku da się stwierdzić, że albo po prostu jesteś tępy, albo ze wschodu (na to samo wychodzi). Generalnie to pierdzę w kierunku Twojej opinii na mój temat
Zgłoś