18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Riikko 2024-07-02, 17:27 32
Kto do swego domu wpuszcza podludzia o imieniu karim, tego mi nie szkoda...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-02, 17:30 85
Trzeba mieć nieźle mózg wyprany aby zapraszać do swojego domu chujwiekogo. Czy to "brata" upadlińca, czy to innego abdula. Bez znaczenia.
Kurwa, brać obcego pod swój dach?

Jakieś zauroczenie tym gównem potworne się zrobiło od lutego 2022, jakby ludzie nie pamiętali tej pierwszej fali z 2014 roku co tutaj już mieszkała wcześniej i się na kazdym kroku spuszczała nad banderą cwelą.

Teraz wielcy kurwa bracia bo spierdalają przed poborem chłopy ale jak im tylko krym zajebano to ja pamiętam jak się kurwy zachowywały. Może nie wszędzie ale ja pamiętam jak się tutaj gdzie mieszkam oraz w okolicach zachowywali, co mówili o Polakach oraz jak co chwilę prowokowali tym cwelem banderą pierdoląc jakby chcieli być przez niego ruchani dnie i noce jebane kurwy.

Zbulwersowałem się troszeczkę.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-07-02, 17:35 12
Po co Policja?
Tam powinna wpaść brygada do usuwania szkodników i zlaniu mordy odpowiednio stężoną chemią, przeprowadzić profilaktyczną lewatywę ze świńskiej krwi. potem zatkać dupę czopem z mrożonej kaszanki i wyjebać gdzieś do białoruskiego lasu.
Oczywiście wszystko udokumentować jego telefonem, żeby miał szacun u innych kozojebców
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-02, 17:52 1
On powinien być w dziale "wojna na ukrainie", ewentualnie na hardzie.
Zgłoś
Avatar
banowanyzanic3 2024-07-02, 17:58
Tam widać mało jest takich jak ja, ja bym mu obciął łeb i pokazał że to jest Polska ale i tak mnie zjebią w komentarzach które są dla dzieci bo wakacje sie zaczęły. Tylko czekam aż coś takiego się zdaży niedaleko mnie gdzie będę mógł podejść i podęrżnąć brudasowi gardło i potem sobie
Zgłoś
Avatar
Marmar9104 2024-07-02, 18:00 1
Jak on myślał że jest na froncie 😁
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-02, 18:18 19
Aż jestem ciekaw co tym razem napiszą opłacani obciągacze banderowskich kutasów i żydówa... Pewnie biedny banderek miał zespół stresu pourazowego i ADHD, bo widział jak umierał gołąb.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-07-02, 18:23 3
I bardzo kurwa dobrze. Teraz będzie przykładem i lokalną legendą. Pozostali nie wpuszczą więcej śmieci do swoich mieszkań i domów.
Zgłoś
Avatar
ajatolah 2024-07-02, 18:30 4
a mogli odrazu zastrzeolic i po problemie, kurwiska jebane ukrainskie
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-07-02, 18:34 1
Velture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle mózg wyprany aby zapraszać do swojego domu chujwiekogo. Czy to "brata" upadlińca, czy to innego abdula. Bez znaczenia.
Kurwa, brać obcego pod swój dach?
Jakieś zauroczenie tym gównem potworne się zrobiło od lutego 2022, jakby ludzie nie pamiętali tej pierwszej fali z 2014 roku co tutaj już mieszkała wcześniej i się na kazdym kroku spuszczała nad banderą cwelą.
Teraz wielcy kurwa bracia bo spierdalają przed poborem chłopy ale jak im tylko krym zajebano to ja pamiętam jak się kurwy zachowywały. Może nie wszędzie ale ja pamiętam jak się tutaj gdzie mieszkam oraz w okolicach zachowywali, co mówili o Polakach oraz jak co chwilę prowokowali tym cwelem banderą pierdoląc jakby chcieli być przez niego ruchani dnie i noce jebane kurwy.
Zbulwersowałem się troszeczkę.



Wszyscy onuco zasrana znajomi którzy przyjęli Ukraińców sobie cenili. Co innego abdul/ahmed/mokebe.
Poza tym łżesz.
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-07-02, 18:43 4
dżonyłojlker napisał/a:

Aż jestem ciekaw co tym razem napiszą opłacani obciągacze banderowskich kutasów i żydówa... Pewnie biedny banderek miał zespół stresu pourazowego i ADHD, bo widział jak umierał gołąb.



piszesz o tym worze na spermę? tiaaa- majeńka ma krocze otwarte na wszystkich- kiedyś Stefan, Adaś i Dionizy, potem Mykoła, Oleh i Stiepan. Ale od zawsze - Mosze i Ichaak.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 19:04
gagatek690 napisał/a:

piszesz o tym worze na spermę? tiaaa- majeńka ma krocze otwarte na wszystkich- kiedyś Stefan, Adaś i Dionizy, potem Mykoła, Oleh i Stiepan. Ale od zawsze - Mosze i Ichaak.



Ciężko określić czy jesteś zwykły debil, czy prosty jak wioskowa żerdź przygłup
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 19:06 6
@Velture: nie ukrywam że jestem rozczarowany Twoja postawa.na drugą nige zrzucał się nie będę.bijesz pianę a tu widać że al o naćpany albo chory psychicznie.niema znaczenia czy Polak czy Ukr czy kosmita.ale widać krwawiamy tak samo krew ma ten sam kolor nogi nie odrastają.
Od przeszło dwóch lat na 3 mieszkaniach mam ukraincow.wszyscy nauczyli się języka pracują sami opłacają rachunki nie mam żadnych absolutnie żadnych problemów.wszyscy z Charkowa.ergo przestań pierdolic bo co jak co ale od Ciebie kurwa oczekuje wyższych standardów.jak rozumiem Polak Ci nigdy za skórę nie zaszedł.zaden sąsiad wujek znajomy z pracy wszyscy kurwa kryształowi.wbij s9bie do łba że jest tu parę milionów Ukraincow ergo jakiś procent patologi również.ha tfu
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-07-02, 19:07 6
ojej- kolejną upadlińską szmate bulwers chwycił. Posap jeszcze to może ci da LOL

[ Dodano 2024-07-02, 19:10 ]
Rajesh napisał/a:

@: nie ukrywam że jestem rozczarowany Twoja postawa.na drugą nige zrzucał się nie będę.bijesz pianę a tu widać że al o naćpany albo chory psychicznie.niema znaczenia czy Polak czy Ukr czy kosmita.ale widać krwawiamy tak samo krew ma ten sam kolor nogi nie odrastają.
Od przeszło dwóch lat na 3 mieszkaniach mam ukraincow.wszyscy nauczyli się języka pracują sami opłacają rachunki nie mam żadnych absolutnie żadnych problemów.wszyscy z Charkowa.ergo przestań pierdolic bo co jak co ale od Ciebie kurwa oczekuje wyższych standardów.jak rozumiem Polak Ci nigdy za skórę nie zaszedł.zaden sąsiad wujek znajomy z pracy wszyscy kurwa kryształowi.wbij s9bie do łba że jest tu parę milionów Ukraincow ergo jakiś procent patologi również.ha tfu



skoro na nich zarabiasz to jak rozumiem w razie konieczności wysłania tam naszych wojsk w obronie Ukrainy - ty w pierwszym szeregu? Oczywiście najpierw poleci nasza armia ale to kwestia miesiąca- dwóch. Potem zacznie się "dobrowolny nabór ochotników". Jak na upadlinie
Zgłoś