18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2024-07-02, 19:10 2
Velture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle mózg wyprany aby zapraszać do swojego domu chujwiekogo.



Były czasy kiedy świat się cywilizował. Wtedy np powstała platforma CouchSurfing. Potem się zaczęło jebać jak pewne skrajnie lewicowe towarzystwo postanowiło rozpierdalać tkankę społeczną, tworzyć niepokoje i dzielić ludzi.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 19:13 1
@gagatek690: nie dokładam. 4 rodziny z dziećmi.dwie z Nich pozbawione Ojców .młodzież również.generalnie współczuję Wam waszych doświadczeń bo mam zgolla odmienne.
Zgłoś
Avatar
h................u 2024-07-02, 19:21
Szkoda że się nie wysadził podczas interwencji
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-02, 20:08
Iniekcja ze świńskiej krwi skutecznie studzi takich kozojebców...
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-02, 20:17 3
Ci wszyscy imigranci, nachodźcy, migranci, itd. powinni mieć jasny przekaz, jesteś grzeczny, pracujesz, jesteś mile widziany, coś przeskrobiesz, wypad z Polski (ale skuteczny, a nie jak na zachodzie gdzie siedzą tam czasem latami z nakazem ekstradycji), ale do tego potrzebujemy władzy z jajami która odważy się to wprowadzić.
Zgłoś
Avatar
banowanyzanic3 2024-07-02, 20:18 4
Wy się kurwa obudżcie bo będa was napierdalać na waszych własnych podwórkach czrnuchy. Mnie już nie będzie także mam wyjebane w was pe*ały.
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuuupa 2024-07-02, 20:21
Ja bym go przez przypadek wypchnęła z okna.
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2024-07-02, 20:26
CzerstWybut napisał/a:

On powinien być w dziale "wojna na ukrainie", ewentualnie na hardzie.



To niestety nie Amerykańska Policja! A szkoda!
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 20:39 15
OnucaSsie napisał/a:

Wszyscy onuco zasrana znajomi którzy przyjęli Ukraińców sobie cenili. Co innego abdul/ahmed/mokebe.
Poza tym łżesz.



Rajesh napisał/a:

@: nie ukrywam że jestem rozczarowany Twoja postawa.na drugą nige zrzucał się nie będę.bijesz pianę a tu widać że al o naćpany albo chory psychicznie.niema znaczenia czy Polak czy Ukr czy kosmita.ale widać krwawiamy tak samo krew ma ten sam kolor nogi nie odrastają.
Od przeszło dwóch lat na 3 mieszkaniach mam ukraincow.wszyscy nauczyli się języka pracują sami opłacają rachunki nie mam żadnych absolutnie żadnych problemów.wszyscy z Charkowa.ergo przestań pierdolic bo co jak co ale od Ciebie kurwa oczekuje wyższych standardów.jak rozumiem Polak Ci nigdy za skórę nie zaszedł.zaden sąsiad wujek znajomy z pracy wszyscy kurwa kryształowi.wbij s9bie do łba że jest tu parę milionów Ukraincow ergo jakiś procent patologi również.ha tfu



darek1234 napisał/a:

Ciężko określić czy jesteś zwykły debil, czy prosty jak wioskowa żerdź przygłup



Ojej, upadlińskie szczury, tudzież pożyteczni idioci znowu moralizują Dwóch z datą założenia konta 2022 (zaznaczmy to wyraźnie, po lutym 2022), trzeci 2023, ergo ta pierwsza wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna. I ten koronny argument, to jest bezmyślne zwyzywanie kogoś od onuc tylko dlatego, że nie znosi upadlińskiego chamstwa i panoszenia się w swoim własnym kraju Ja pierdolę, wy się naprawdę niczym od ruskich nie różnicie, jebane prymitywy. Tak samo tkwicie z głową w obsranym kiblu czasów sowieckiej mentalności, jesteście tak samo bezczelni, tak samo roszczeniowi, zakłamani, ograniczeni i błędnie przekonani o własnej ogromnej wartości. Jeździcie, pedały, furami oklejonymi upadlińskimi widłami kreując się na patriotów, ale to, że tam się za was muszą tłuc goście po 40stce, baby i najemni cudzoziemcy, to już macie w piździe. Haaaaatfu!
Zgłoś
OnucaSsie napisał/a:

Wszyscy onuco zasrana znajomi którzy przyjęli Ukraińców sobie cenili. Co innego abdul/ahmed/mokebe.
Poza tym łżesz.



Co ty pierdolisz idioto upadlinski?
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-07-02, 20:41 3
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Co ty pierdolisz idioto upadlinski?



Morda w kubeł kacapie.
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-07-02, 20:46
Karimto, karim tamto. Pizze mu kurwa jeszcze kupcie albo zabierzcie na lody...Milicja jebana. ZOMO jakby takiego chuja dojechało to na drugi raz by wiedział co wolno a czego nie wypada. A tak, głaskanie żeby sobie biedaczyna czaem czegoś nie zrobił. Niedojeb.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 20:48 5
nikt1982 napisał/a:

Ojej, upadlińskie szczury, tudzież pożyteczni idioci znowu moralizują Dwóch z datą założenia konta 2022 (zaznaczmy to wyraźnie, po lutym 2022), trzeci 2023, ergo ta pierwsza wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna. I ten koronny argument, to jest bezmyślne zwyzywanie kogoś od onuc tylko dlatego, że nie znosi upadlińskiego chamstwa i panoszenia się w swoim własnym kraju Ja pierdolę, wy się naprawdę niczym od ruskich nie różnicie, jebane prymitywy. Tak samo tkwicie z głową w obsranym kiblu czasów sowieckiej mentalności, jesteście tak samo bezczelni, tak samo roszczeniowi, zakłamani, ograniczeni i błędnie przekonani o własnej ogromnej wartości. Jeździcie, pedały, furami oklejonymi upadlińskimi widłami kreując się na patriotów, ale to, że tam się za was muszą tłuc goście po 40stce, baby i najemni cudzoziemcy, to już macie w piździe. Haaaaatfu!



A Ty nie miałeś konta usunąć po raz kolejny przypadkiem czy ban minął?
Nie zaczepiaj . z tobą w dyskurs wchodził nie będę.

P.S.cwoku nikogo nigdy nie nazwałem onuca
Wbij to sobie do tego pustego lba.nie mierz innych swoją miarą szurze

Roszczeniowi? JA ?! To nie Moja wina że Ci w życiu nie wyszło i musisz leczyć swoje frustracje jako samozwańczy twitter warrior.
Kurwa.kiedy sadistic stał się tuba chorych skrajnych pojebow...dramat.
Co trzeba mieć w głowie i jakie smutne wieść życie żeby ludziom sprawdzać kiedy konto założyli i po co.ja prsl co za Cwok
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-02, 20:48 2
U mnie banderowcy odnowili mieszkanie na swój koszt. Nawet aneks kuchenny za kilkanaście tysięcy. Płacą zawsze w terminie, są grzeczni i czyści. Niestety nie mam się do czego dojebać, ale mam nadzieję, że kiedyś ich na czymś złapię.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-02, 21:00
Powinien był jeszcze nasrać i powcierać we ściany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie