18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hardowski 2024-07-02, 21:08 1
Velture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle mózg wyprany aby zapraszać do swojego domu chujwiekogo. Czy to "brata" upadlińca, czy to innego abdula. Bez znaczenia.
Kurwa, brać obcego pod swój dach?
Jakieś zauroczenie tym gównem potworne się zrobiło od lutego 2022, jakby ludzie nie pamiętali tej pierwszej fali z 2014 roku co tutaj już mieszkała wcześniej i się na kazdym kroku spuszczała nad banderą cwelą.
Teraz wielcy kurwa bracia bo spierdalają przed poborem chłopy ale jak im tylko krym zajebano to ja pamiętam jak się kurwy zachowywały. Może nie wszędzie ale ja pamiętam jak się tutaj gdzie mieszkam oraz w okolicach zachowywali, co mówili o Polakach oraz jak co chwilę prowokowali tym cwelem banderą pierdoląc jakby chcieli być przez niego ruchani dnie i noce jebane kurwy.
Zbulwersowałem się troszeczkę.



OnucaSsie napisał/a:

Wszyscy onuco zasrana znajomi którzy przyjęli Ukraińców sobie cenili. Co innego abdul/ahmed/mokebe.
Poza tym łżesz.



W jak narazie 25:0! Także widzisz panie Onuca, Velture wygrywa w przedbiegach...
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 21:12 6
Rajesh napisał/a:

A Ty nie miałeś konta usunąć po raz kolejny przypadkiem czy ban minął?
Nie zaczepiaj . z tobą w dyskurs wchodził nie będę.
P.S.cwoku nikogo nigdy nie nazwałem onuca
Wbij to sobie do tego pustego lba.nie mierz innych swoją miarą szurze
Roszczeniowi? JA ?! To nie Moja wina że Ci w życiu nie wyszło i musisz leczyć swoje frustracje jako samozwańczy twitter warrior.
Kurwa.kiedy sadistic stał się tuba chorych skrajnych pojebow...dramat.
Co trzeba mieć w głowie i jakie smutne wieść życie żeby ludziom sprawdzać kiedy konto założyli i po co.ja prsl co za Cwok



Odpiszę Ci w punktach, żebyś mógł łatwiej to ogarnąć Swoim maleńkim rozumkiem:
1. Jak już Ci wspominałem, rozważałem opcję pozostawienia tego konta w celu wkurwiania upadlińców i sprzyjających im pożytecznych idiotów, których na tym portalu trochę jest, co wybitnie mi się nie podoba. A ponieważ wkurwianie was zwyczajnie mnie bawi, to konto zostaje.
2. Jeśli dla Ciebie, zwyzywanie kogoś od ćwoków, tudzież szurów, nie jest zaczepką, to polecam się doedukować.
3. Skąd teza, że nie wyszło mi w życiu? Jakieś utajone kompleksy masz i to po prostu ich projekcja?
4. Wbrew pozorom, ten portal ma sporo członków o całkiem racjonalnych poglądach, między innymi takich, którzy uważają, że to, iż zwaliło się tu parę milionów upadlińców którzy uważają, "że im się należy", a polskie władze na to przyzwalają, jest chore. I nie boją się tego wyrazić.
5. Sprawdzam to, co umożliwia mi wyciąganie wniosków (data). Po co założyłeś to konto, sprawdzić nie jestem w stanie, nie chce mi się i mnie to nie obchodzi. Za to Tobie polecam leczenie paranoi. Albo powrót do ojczyzny, szczurze
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-07-02, 21:12 8
OnucaSsie napisał/a:

Wszyscy onuco zasrana znajomi którzy przyjęli Ukraińców sobie cenili. Co innego abdul/ahmed/mokebe.
Poza tym łżesz.



Ta babka co zbierała pieniądze na Zrzutce na prawnika bo banderowcy których przyjęła wytoczyli jej sprawę też?
Piedrolisz bez sensu banderowski śmieciu.
Bo każdy banderowiec to śmieć i cwel jak bandera.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 21:13 1
nikt1982 napisał/a:

Ojej, upadlińskie szczury, tudzież pożyteczni idioci znowu moralizują Dwóch z datą założenia konta 2022 (zaznaczmy to wyraźnie, po lutym 2022), trzeci 2023, ergo ta pierwsza wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna. I ten koronny argument, to jest bezmyślne zwyzywanie kogoś od onuc tylko dlatego, że nie znosi upadlińskiego chamstwa i panoszenia się w swoim własnym kraju



Cóż, debilkiem zostajesz do spółki z tym przygłupem, który napisał debilny komentarz, a którego nawet nie czytałeś. Przeczytaj przynajmniej jakiś artykuł w gazecie, boś Polak jak z koziej dupy trąba
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-07-02, 21:18 8
OnucaSsie napisał/a:

Wszyscy onuco zasrana znajomi którzy przyjęli Ukraińców sobie cenili. Co innego abdul/ahmed/mokebe.
Poza tym łżesz.



wszyscy których znam i słyszałem w internecie, którzy przyjeli ukrańców, ZAŁOWALI, wiec skończ tvn-ony gamoniu siać dezinformacje.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 21:22 6
darek1234 napisał/a:

Cóż, debilkiem zostajesz do spółki z tym przygłupem, który napisał debilny komentarz, a którego nawet nie czytałeś. Przeczytaj przynajmniej jakiś artykuł w gazecie, boś Polak jak z koziej dupy trąba



Widzisz, debilem jest dla mnie ktoś, kto zakłamuje rzeczywistość. A rzeczywistość jest taka, jak ją przedstawia Velture - sam miałem wątpliwą przyjemność przekonać się o tym wielokrotnie. I nie, nie jest to jakiś niewielki procent patologii, to po prostu wśród ukrów zupełnie normalne zachowanie. Jestem jak najbardziej Polakiem i zakładam, że w przeciągu ostatniego półrocza przeczytałem więcej, niż Ty byłeś uprzejmy przez całe Swoje życie. I nie, nie tylko artykułów w gazetach, bo niestety mainstream`owe media są obecnie albo tworzone dla idiotów, albo kolportują symulakrę rzekomej przyjaźni z, tfu, "braćmi i siostrami". Dobrze, że chociaż wyniki sondaży z których można zbudować sobie prawdziwy obraz, powoli się pojawiają.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 21:23
nikt1982 napisał/a:

Widzisz, debilem jest dla mnie ktoś, kto zakłamuje rzeczywistość. A rzeczywistość jest taka, jak ją przedstawia Velture - sam miałem wątpliwą przyjemność przekonać się o tym wielokrotnie. I nie, nie jest to jakiś niewielki procent patologii, to po prostu wśród ukrów zupełnie normalne zachowanie. Jestem jak najbardziej Polakiem i zakładam, że w przeciągu ostatniego półrocza przeczytałem więcej, niż Ty byłeś uprzejmy przez całe Swoje życie. I nie, nie tylko artykułów w gazetach, bo niestety mainstream`owe media są obecnie albo tworzone dla idiotów, albo kolportują symulakrę rzekomej przyjaźni z, tfu, "braćmi i siostrami". Dobrze, że chociaż wyniki sondaży z których można zbudować sobie prawdziwy obraz, powoli się pojawiają.



Słuchaj przygłupie raz i na zawsze: jak się do kogoś odnosisz to przeczytaj choć komentarz, żeby nie wyszedł na większego debila. A teraz wróć i odrób lekcje. Gra?
Zgłoś
Avatar
WeldAttack 2024-07-02, 21:30
Velture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle mózg wyprany aby zapraszać do swojego domu chujwiekogo. Czy to "brata" upadlińca, czy to innego abdula. Bez znaczenia.
Kurwa, brać obcego pod swój dach?
Jakieś zauroczenie tym gównem potworne się zrobiło od lutego 2022, jakby ludzie nie pamiętali tej pierwszej fali z 2014 roku co tutaj już mieszkała wcześniej i się na kazdym kroku spuszczała nad banderą cwelą.
Teraz wielcy kurwa bracia bo spierdalają przed poborem chłopy ale jak im tylko krym zajebano to ja pamiętam jak się kurwy zachowywały. Może nie wszędzie ale ja pamiętam jak się tutaj gdzie mieszkam oraz w okolicach zachowywali, co mówili o Polakach oraz jak co chwilę prowokowali tym cwelem banderą pierdoląc jakby chcieli być przez niego ruchani dnie i noce jebane kurwy.
Zbulwersowałem się troszeczkę.



Bo wiesz,z całym szacunkiem,musisz szerzej otworzyć oczy,zawsze chodziło,chodzi i będzie chodzić o pieniądze,tylko i wyłącznie ostatecznym produktem,całego zamieszania,usiłowania zrozumienia na pozór właśnie trudnego do rozgryzienia zagadnienia w oczach społeczeństwa,ma być $ waluta $.Ty zadajesz pytanie - o chuj im chodzi? a powinno się pytać - za ile? i kto płaci komu?.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-07-02, 21:44 5
Ruskim trollom płaci Petersburg, ukraińskim Kijów albo Lwów ino polskim nikt nie płaci i dlatego jestem stratny. Ja bardzo proszę jakieś bogate służby co by mi zapłaciły choć pisiąt groszy od posta, może być Orlen albo inne CPK. Bo dziatki głodne, chudoba chuda a z obejścia wali gnojem. Bardzo proszę. Konto podam dobrowolnie, można przelewać.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 21:54 5
darek1234 napisał/a:

Słuchaj przygłupie raz i na zawsze: jak się do kogoś odnosisz to przeczytaj choć komentarz, żeby nie wyszedł na większego debila. A teraz wróć i odrób lekcje. Gra?



Zaczyna mnie to bawić coraz bardziej Standardowo: brak argumentacji=inwektywy. Nie zamierzam się do niczego wracać, bo bo nie ma takiej potrzeby. Wy wszyscy, czy to banderowcy, czy pożyteczni idioci, piszecie według jednego klucza semantycznego. Jesteście na tyle ograniczeni, pozbawieni krztyny wyobraźni i przewidywalni, że stawiam diamenty przeciw orzechom, że mogę przewidzieć treść kliku Twoich najbliższych postów, a nawet przewidzieć pewne specyficzne określenia, którymi się posłużysz
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 21:56 2
nikt1982 napisał/a:

Zaczyna mnie to bawić coraz bardziej Standardowo: brak argumentacji=inwektywy. Nie zamierzam się do niczego wracać, bo bo nie ma takiej potrzeby. Wy wszyscy, czy to banderowcy, czy pożyteczni idioci, piszecie według jednego klucza semantycznego. Jesteście na tyle ograniczeni, pozbawieni krztyny wyobraźni i przewidywalni, że stawiam diamenty przeciw orzechom, że mogę przewidzieć treść kliku Twoich najbliższych postów, a nawet określić pewne specyficzne określenia, którymi się posłużysz



Nie zamierzasz, bo jesteś tłuk i nikt więcej. Pożytecznym idiotą jesteś właśnie sam, bo na takich jest spore zapotrzebowanie, a banderowcem to mogę ci co najwyżej gębę obić kacapSSki pseudopolaczku
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-07-02, 22:04
Na ruskich wkurwiony, dlatego takie zachowanie
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 22:08 1
@nikt1982: po co opcja blokowania skoro ewidentnie nie dziala.

Lubisz punkty to łap cwoku
1.wojny nie popieram
2.jesli kogoś na siłę Winic za to że jest za wschodnia granica to US and A
3.zaczepiasz cwoku zaczynasz gownoburze tak jak w tym przypadku od wyzywania.cwok i szur to skutek .przyczyną jest twoja zaczepka z tzw dupy
4.typowy troll który sam się jaka mawia młodzież zaorał przyznając że lubi wkurwiac ludzi.taki już tfuj wątpliwy urok
5.teza...Jak wyżej chyba.jestes po prostu głupi.szkoda bo widać że oczytany.lubisz się nakręcać to cały tfuj swiat.
6.demokracja nie autokracja choć ty reprezentoujesz idiotokracje.
7.paranoja.powaznie?powiedz swojemu lekarzowi żeby Ci zmienił leki
Post scriptum

Typowy smutny samotny zepsuty pań.
Nigdy nie miał problemów z Polakami nikt go w realu nigdy nie wkurwil co widać ewidentnie po podejściu do ludzi i zaczepianiu mimo że nikt się do ciebie nawet pośrednio nie zwraca.moznq się z kimś nie zgadzać ale piszesz jakieś bzdury że przeglądasz data żeby wyciągać wnioski a te ewidentnie wskazuje na poważna chorobę psychiczną. twoja nadmienię.
Jestem w swoim kraju od 45 lat z przerwa na studia i początki w biznesie.
Wez się chłopie rozpędź i pierdolnij głową w mur ale po ludzku odpierdol.pojecia nie masz o historii.driven by hate so to speak typical Little bitch ass nigga and an excuse for a man.grow the fuck up and piss off
Tradycyjnie Zero argumentów tylko bełkot.
Gdzie są qrva admini się pytam.mozna mieć odmienne zdanie aale co taki cwok tu wnosi się pytam.ADMIN ALERT.

Nosz kurwa kolejny raz się gość przypierdala .
Wyciąganie wniosków typu typ nie pisze jebac ukraincow tzn ze jest ukraincem
Tutaj to nawet leki nie pomogą. Ale admin albo moderator powinien.

Ja w odróżnieniu od ciebie cwoku nie obrażam i nie zaczepiam każdego kto ma inny pogląd niż ja.czasem się zaśmieje z ludzkiej głupoty częściej odczuwam zażenowanie .w pr?ypadku takich cwokow jak ty raczej współczucie.
Zgłoś
Avatar
Pele 2024-07-02, 22:22
Mam nadzieję że poza kamerą będzie sowity wpierdol by Karimowi wybić z głowy takie fantazje.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 22:37 8
Rajesh napisał/a:

@: po co opcja blokowania skoro ewidentnie nie dziala.
Lubisz punkty to łap cwoku
1.wojny nie popieram
2.jesli kogoś na siłę Winic za to że jest za wschodnia granica to US and A
3.zaczepiasz cwoku zaczynasz gownoburze tak jak w tym przypadku od wyzywania.cwok i szur to skutek .przyczyną jest twoja zaczepka z tzw dupy
4.typowy troll który sam się jaka mawia młodzież zaorał przyznając że lubi wkurwiac ludzi.taki już tfuj wątpliwy urok
5.teza...Jak wyżej chyba.jestes po prostu głupi.szkoda bo widać że oczytany.lubisz się nakręcać to cały tfuj swiat.
6.demokracja nie autokracja choć ty reprezentoujesz idiotokracje.
7.paranoja.powaznie?powiedz swojemu lekarzowi żeby Ci zmienił leki
Post scriptum
Typowy smutny samotny zepsuty pań.
Nigdy nie miał problemów z Polakami nikt go w realu nigdy nie wkurwil co widać ewidentnie po podejściu do ludzi i zaczepianiu mimo że nikt się do ciebie nawet pośrednio nie zwraca.moznq się z kimś nie zgadzać ale piszesz jakieś bzdury że przeglądasz data żeby wyciągać wnioski a te ewidentnie wskazuje na poważna chorobę psychiczną. twoja nadmienię.
Jestem w swoim kraju od 45 lat z przerwa na studia i początki w biznesie.
Wez się chłopie rozpędź i pierdolnij głową w mur ale po ludzku odpierdol.pojecia nie masz o historii.driven by hate so to speak typical Little bitch ass nigga and an excuse for a man.grow the fuck up and piss off
Tradycyjnie Zero argumentów tylko bełkot.
Gdzie są qrva admini się pytam.mozna mieć odmienne zdanie aale co taki cwok tu wnosi się pytam.ADMIN ALERT.
Nosz kurwa kolejny raz się gość przypierdala .
Wyciąganie wniosków typu typ nie pisze jebac ukraincow tzn ze jest ukraincem
Tutaj to nawet leki nie pomogą. Ale admin albo moderator powinien.
Ja w odróżnieniu od ciebie cwoku nie obrażam i nie zaczepiam każdego kto ma inny pogląd niż ja.czasem się zaśmieje z ludzkiej głupoty częściej odczuwam zażenowanie .w pr?ypadku takich cwokow jak ty raczej współczucie.



Zaczynając od końca: poszperać za Twoimi postami, kiedy obrażasz ludzi, którzy ośmielają się wypowiadać przeciw obecności upadlińców w Polsce? Przypierdalam się i będę się przypierdalał, a także będę wkurwiał kmiotów udających Polaków, tudzież ograniczonych kretynów broniących kwestii obecności w Polsce milionów ludzi, którzy swoją tożsamość narodową opierają na państwowym kulcie psychopatów i morderców, a któych rząd prowadzi politykę na zasadzie wysuwania żądań realizowania swoich interesów moim i innych Polaków kosztem. A poza tym bawi mnie to, jak wieśniaki Twojego pokroju miotają się, kiedy naprawdę nie wiedzą co odpisać, kiedy ktoś potrafi złożyć trzy merytoryczne zdania poprawną polszczyzną Ja w Polsce przebywam od 42 lat i w przeciwieństwie do szczurów w wieku poborowym, co tu się zwalili z upadliny, nigdzie się nie wybieram, niezależnie od okoliczności. Dalej: biorąc pod uwagę Twój bardzo ograniczony zasób słów, wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne, abyś kiedykolwiek i cokolwiek studiował Nie jest mi smutno i bynajmniej nie jestem zepsuty Miałem jak najbardziej problemy z Polakami, ale przynajmniej nikt z nich się nie wywyższał i nie panoszył w obcym kraju, jak ta pedalnia z kraju na południowym wschodzie. A odnośnie demokracji: z ogólnodostępnych i dość swieżych badań wynika, że sporo ponad 50% Polaków ma już "braci i sióstr" oraz wszelkiej maści kretynów broniących ich obecności w Polsce w takim wariancie, jak wygląda to teraz, serdecznie dość. Ergo: bardzo Cię proszę, przestań pierdolić

[ Dodano 2024-07-02, 22:42 ]
darek1234 napisał/a:

Nie zamierzasz, bo jesteś tłuk i nikt więcej. Pożytecznym idiotą jesteś właśnie sam, bo na takich jest spore zapotrzebowanie, a banderowcem to mogę ci co najwyżej gębę obić kacapSSki pseudopolaczku



No i widzisz? Dokładnie tak wyobrażałem sobie Twoje kolejne wypociny Nawet to charakterystyczne podwójne "s" przewidziałem, kmiocie Ojczyzna Cię wzywa - kierunek wschód, upadlińcu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie