18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 22:48 2
Rajesh napisał/a:

Kurwa.kiedy sadistic stał się tuba chorych skrajnych pojebow...dramat.


Ooo, już dawno. To taki wirtualny przytułek dla społecznych odpadów. Prawdziwe życie przegrali, a tu się wyżywają znajdując poklask u podobnych do siebie.
Czasem lubię ich wkurwiać, sprawia mi to sadystyczną przyjemność.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2024-07-02, 22:51 2
Mazda ukraińska kurwe która sprawia kłopot w Polsce powinno się odsyłać na Ukrainę i na front.
Zgłoś
Avatar
jelenartach 2024-07-02, 22:53
Dalej niech się pierdolą jak z przedszkolakami

Trzy razy wezwanie otwarcia i wjazd na pełnej kurwie, stawia opór po nogach jebać
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 22:54
@nikt1982: taż weź odpwoedzualnisc za swoje słowa i szperaj
Pikaz mu jeden post w którym zaczepiam i wyzywam jak ty to masz w zwyczaju.
Nie odpowiedź na tf9je wypociny bo tu już drugi przypadek tylko sytuację w której komentuje obrażając kogoś.kogokowliek.nawet takiego szura jak Ty.
Rzadko w ogóle się wypowiadam.raczeh przeglądam.jak zwykle cwoku kula w płot.
Natomiast Ciebie mam nadzieję przeswietli moderator albo adminem bo nie dość że cwok i szur ( co mimo wszystko jest ok taka formuła Hyde parku) to ty h3stes jakimś chorym człowiekiem który jak sami mówi lubi wkurwiac ludzi.
Druga moja interakcja z tobą i mam nadzieję że ostatnia. Nie mam w zwyczaju obrażać chorych ludzi więc mimo wszystko sorry Winnetou.nie będę się zniżał do twojego poziomu.wystarczy wejść w twój profil zobaczyć posty i jak traktujesz ludzi żeby jak to mówisz wyciągnąć wnioski data mining fact checking .to nie jest normalne.takze za inwektywy przepraszam nie wiedzialem że jesteś chory.
Żeby była jasność.za Cwoka i szura nie przepraszam. Po prostu zwracam się do ciebie po imieniu z szacunku.
I jeszcze jedno.tql samo Mnie wkurwiaja młodzi ukraincy jak widzę filmiki ( w realu nie miałem nieprzyjemnsoci) jak seb8xy inżynierowie magistrzy etc.po prostu nie lubię chamstwa cwoku.nue dziele ludzi że względu na pochodzenie orientację wyznanie czy kolor skóry.ma przyjaciół w każdej z wyżej wymienonych grup.sa rzeczy które mnie wkurwiaja bo mam pelniketbie córki nie lubie kultury woke bo mi niszczy swiat gwiezdnych wojen np i nie rozumiem czemu mniejszosc uzurpuje sobie prawo do zmiany świata.
I z T9ba jest podobnie jesteś mniejszością
Między tobą a pojebem z antify różnicy nie widzę.t7 chory pojeb i tam chory pojeb.ludzie są dobrzy albo źli. Mądrzy albo głupi.ty jesteś ten zły na cały świat lokalny głupek.
Kończę temat i czekam aż mnie prześwietlisz i pokażesz całemu sadystycznemu Universal jakim jesteś cwokiem.
Spoiler alert. Nie znajdziesz czegoś czego niema.bo w zasadzie po 10 latach tylko przeglądania jesteś chyba jedyna osoba z którą wszedłem w interakcje tylko i wyłącznie dlatego że Mnie zaczepiłeś.
#cwok
#szur

[ Dodano 2024-07-02, 22:56 ]
@TwójCzarnyPan: make sadistic great again
Right on Broski
Zgłoś
Avatar
Pierkaczyn1 2024-07-02, 23:02 1
Coś czuję, że połowa tych kozaków co się prują to spierdolą do niemiec, jak cokolwiek się na granicy zacznie. Mieszkam nie daleko granicy, żyję z tą świadomością, ale nie spierdolę. Zdrówka życzę.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 23:03 1
Rajesh napisał/a:

@: taż weź odpwoedzualnisc za swoje słowa i szperaj
Pikaz mu jeden post w którym zaczepiam i wyzywam jak ty to masz w zwyczaju.
Nie odpowiedź na tf9je wypociny bo tu już drugi przypadek tylko sytuację w której komentuje obrażając kogoś.kogokowliek.nawet takiego szura jak Ty.
Rzadko w ogóle się wypowiadam.raczeh przeglądam.jak zwykle cwoku kula w płot.
Natomiast Ciebie mam nadzieję przeswietli moderator albo adminem bo nie dość że cwok i szur ( co mimo wszystko jest ok taka formuła Hyde parku) to ty h3stes jakimś chorym człowiekiem który jak sami mówi lubi wkurwiac ludzi.
Druga moja interakcja z tobą i mam nadzieję że ostatnia. Nie mam w zwyczaju obrażać chorych ludzi więc mimo wszystko sorry Winnetou.nie będę się zniżał do twojego poziomu.wystarczy wejść w twój profil zobaczyć posty i jak traktujesz ludzi żeby jak to mówisz wyciągnąć wnioski data mining fact checking .to nie jest normalne.takze za inwektywy przepraszam nie wiedzialem że jesteś chory.
Żeby była jasność.za Cwoka i szura nie przepraszam. Po prostu zwracam się do ciebie po imieniu z szacunku.



Muszę Ci szczerze podziękować za wywołanie u mnie coraz głośniejszego rechotu. Już Ci tłumaczę dlaczego: niczego nawet nie muszę wyszukiwać, bo właśnie na jeden z takich postów odpowiadam, więc strzeliłeś Sobie podręcznikowego samobója, a co do Twojego płaczu odnośnie traktowania ludzi - czy Ty w ogóle zauważyłeś, na jakim portalu obecnie piszesz? No i kwestia trzecia: wkurwiać lubię ludzi, którym się to ewidentnie należy z różnych względów. Nie jest ich wielu, więc możesz czuć się wyróżniony
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-02, 23:13 1
@nikt1982: polglowek

To Ty Mnie zaczepiłeś razem z innymi użytkownikami wyzywajac.
Związek przyczynowo skutkowy cwoku
Po raz kolejny sam się zaoral.

Gupik.taka ryba tyłko bez K.
Ty masz tam ciekawe uniwersum w swojej chorej głowie.p8sze do venture ty mnie tagujesz obrażając ją cipo ci jadę od szumów i cwokow kozaczysz ze znajdziesz na mnie kwity chuja znalazłeś ale ogłaszasz sukces.ja prdl. Powodzenie w psychiatryku. Wez że sobą mixx tape oddział zamnkiety
Zgłoś
Avatar
Davezz 2024-07-02, 23:16 2
I kurwa bardzo dobrze, nauczy się jeden z drugim nie brać byle czego pod swój dach.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-02, 23:38 3
Rajesh napisał/a:

@: polglowek
To Ty Mnie zaczepiłeś razem z innymi użytkownikami wyzywajac.
Związek przyczynowo skutkowy cwoku
Po raz kolejny sam się zaoral.
Gupik.taka ryba tyłko bez K.
Ty masz tam ciekawe uniwersum w swojej chorej głowie.p8sze do venture ty mnie tagujesz obrażając ją cipo ci jadę od szumów i cwokow kozaczysz ze znajdziesz na mnie kwity chuja znalazłeś ale ogłaszasz sukces.ja prdl. Powodzenie w psychiatryku. Wez że sobą mixx tape oddział zamnkiety



A mam przytoczyć Ci posta w którym Velture nabluzgałeś? Naucz się interpunkcji i poprawnej polszczyzny, bo się tego nie da czytać, zaraz tu ludzie oślepną od tych Twoich nieszczęsnych wypocin - sam się prosisz o pocisk jak każdy kmiot, który nie szanuje ojczystego języka (o ile rzeczywiście jesteś Polakiem, co nadal wydaje mi się mocno wątpliwe). Moja głowa jest jak najbardziej zdrowa, za to Twoja zieje pustką Kwity? Jeśli czegoś nie trawię bardziej od upadlińców, ruskich i kurestwa, które sobą reprezentują, to zwykłej ludzkiej głupoty, której jesteś wręcz podręcznikowym przykładem
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-03, 0:12 1
@nikt1982: @: nie ukrywam że jestem rozczarowany Twoja postawa.na drugą nige zrzucał się nie będę.bijesz pianę a tu widać że al o naćpany albo chory psychicznie.niema znaczenia czy Polak czy Ukr czy kosmita.ale widać krwawiamy tak samo krew ma ten sam kolor nogi nie odrastają.
Od przeszło dwóch lat na 3 mieszkaniach mam ukraincow.wszyscy nauczyli się języka pracują sami opłacają rachunki nie mam żadnych absolutnie żadnych problemów.wszyscy z Charkowa.ergo przestań pierdolic bo co jak co ale od Ciebie kurwa oczekuje wyższych standardów.jak rozumiem Polak Ci nigdy za skórę nie zaszedł.zaden sąsiad wujek znajomy z pracy wszyscy kurwa kryształowi.wbij s9bie do łba że jest tu parę milionów Ukraincow ergo jakiś procent patologi również.ha tfu

NIE SZUKAJ CWOKU
JESTES PATOLOGICZNYM KŁAMCĄ. SZUREM I CWOKIEM.GDZIE POCISNALEM? POCISNAC TO MOZNA I TRZEBA TAKIM SCIERWOM JAK TY.
ONRA?ILEM GO CZYM?STWIERDZENIEM WBIJ SOBIE DO LBA?
obrońca uciśnionych.Velture nie potrzebuje adwokatów.jak uzna za stosowne albo stwierdzi że my pocisnąłem to weźmie mu w potylicę pierdolnie proteza i temat się zamknie sam.
A ty po taż kolejny p9kazales jakim jesteś cwokiem i szurem.zero argumentów tylko hau hau hau .
#cwok
#szur
Nawet wkurwic nie potrafisz.ale zabawa pierwsza klasa jak ludzkie ścierwo samo się wyjaśnia na forum publicum.
GO and suck somebody's dick boy.thats what running ur mouth is for.what a piece of shit LMFAO
A jak skończysz to weź sobie te emotki wsadz w dupe.chuj wie czy jesteś pasywny czy aktywny.
Skrajne poglądy = skrajna głupota.
Ja cie cwoku wychowywał nie będę. Jesteś samotnym smutnym zepsutym człowiekiem .pewnie dlatego że kłamiesz skaczesz do jak mały ratlerek i ujadasz myśląc że lew się orzestraszy? Cwoku Ja takich jak ty zjadam przed śniadaniem.
OVER AND OUT
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-03, 0:31
Jak rozumiem deportacja prosto na front???
Czy to Państwo wciąż istnieje tylko teoretycznie???
Zgłoś
Avatar
polokuktas 2024-07-03, 3:54 4
Velture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle mózg wyprany aby zapraszać do swojego domu chujwiekogo. Czy to "brata" upadlińca, czy to innego abdula. Bez znaczenia.
Kurwa, brać obcego pod swój dach?
Jakieś zauroczenie tym gównem potworne się zrobiło od lutego 2022, jakby ludzie nie pamiętali tej pierwszej fali z 2014 roku co tutaj już mieszkała wcześniej i się na kazdym kroku spuszczała nad banderą cwelą.
Teraz wielcy kurwa bracia bo spierdalają przed poborem chłopy ale jak im tylko krym zajebano to ja pamiętam jak się kurwy zachowywały. Może nie wszędzie ale ja pamiętam jak się tutaj gdzie mieszkam oraz w okolicach zachowywali, co mówili o Polakach oraz jak co chwilę prowokowali tym cwelem banderą pierdoląc jakby chcieli być przez niego ruchani dnie i noce jebane kurwy.
Zbulwersowałem się troszeczkę.



Tak trzymać! Jechać z banderowcami i jak najdalej od nich co by się jakimiś chorobami nie zarazić
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2024-07-03, 10:58 1
.....won na front demolować kacapskie tanki.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-03, 18:09
nikt1982 napisał/a:

Zaczynając od końca: poszperać za Twoimi postami, kiedy obrażasz ludzi, którzy ośmielają się wypowiadać przeciw obecności upadlińców w Polsce? Przypierdalam się i będę się przypierdalał, a także będę wkurwiał kmiotów udających Polaków, tudzież ograniczonych kretynów broniących kwestii obecności w Polsce milionów ludzi, którzy swoją tożsamość narodową opierają na państwowym kulcie psychopatów i morderców, a któych rząd prowadzi politykę na zasadzie wysuwania żądań realizowania swoich interesów moim i innych Polaków kosztem. A poza tym bawi mnie to, jak wieśniaki Twojego pokroju miotają się, kiedy naprawdę nie wiedzą co odpisać, kiedy ktoś potrafi złożyć trzy merytoryczne zdania poprawną polszczyzną Ja w Polsce przebywam od 42 lat i w przeciwieństwie do szczurów w wieku poborowym, co tu się zwalili z upadliny, nigdzie się nie wybieram, niezależnie od okoliczności. Dalej: biorąc pod uwagę Twój bardzo ograniczony zasób słów, wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne, abyś kiedykolwiek i cokolwiek studiował Nie jest mi smutno i bynajmniej nie jestem zepsuty Miałem jak najbardziej problemy z Polakami, ale przynajmniej nikt z nich się nie wywyższał i nie panoszył w obcym kraju, jak ta pedalnia z kraju na południowym wschodzie. A odnośnie demokracji: z ogólnodostępnych i dość swieżych badań wynika, że sporo ponad 50% Polaków ma już "braci i sióstr" oraz wszelkiej maści kretynów broniących ich obecności w Polsce w takim wariancie, jak wygląda to teraz, serdecznie dość. Ergo: bardzo Cię proszę, przestań pierdolić
No i widzisz? Dokładnie tak wyobrażałem sobie Twoje kolejne wypociny Nawet to charakterystyczne podwójne "s" przewidziałem, kmiocie Ojczyzna Cię wzywa - kierunek wschód, upadlińcu



kacapSSki pseudopolaczku, jebaj się ze swoimi wypocinami, bo argumentację masz tragiczną. Do tego kontrargumentujesz nie znając treści. Typowy bot, albo kacapSSki przygłup
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2024-07-03, 23:25 1
Rozumiem że karim jest już w drodze do okopów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie