18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-19, 21:46
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
🔥 Babka w pizzerii - teraz popularne
Avatar
chlusniembousniem 2024-07-29, 11:24
Halman napisał/a:

licznie nawet na palcach sprawia problem?


Dalej jesteś w szoku? Znowu głupie pytania bez konkretnych informacji?

Twoje ostatnie okienko, kiedy nie mogłeś pisać.
Cytat:

Temat Butelkowy zboczeniec... • Wysłany: 2024-07-27, 10:53 • Post ID: 6728611


Cytat:

Komentarz w temacie Prawdziwa rosja to nie moskwa... • Wysłany: 2024-06-26, 8:01 • Post ID: 6701109



Halman napisał/a:

jak bym był bardziej na bieżąco a nie na banie od prawie pięciu miesięcy to pewnie bym to zauważył a tak czuję się rozgrzeszony i pocieszony że trzymam wysoką formę wyczulenia na nieprawidłowości. temat zamknięty.

Zgłoś
Avatar
Halman 2024-07-29, 11:28
chlusniembousniem napisał/a:

Znowu głupie pytania bez konkretnych informacji?



wyobraź sobie że to nie był jedyny ban jaki zaliczyłem w przeciągu ostatnio czasu, nadal nie ogarniasz najprostszych informacji?
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2024-07-29, 11:46 1
Halman napisał/a:

wyobraź sobie że to nie był jedyny ban jaki zaliczyłem w przeciągu ostatnio czasu, nadal nie ogarniasz najprostszych informacji?



Ale to Ty napisałeś "na banie od prawie pięciu miesięcy". No Halman, kurde, tak jak napisałeś, taki napisałem żart, nic nie zmyślam, to nie bądź jak ten pedalarz z przeoranym rowem, tylko się uśmiechnij, że dobrze mi to wyszło
Zgłoś
Avatar
goldfingaz 2024-07-29, 12:03
Jakbym to zobaczył live to przysięgam śmiałbym się gościowi w papę aż bym zemdlał.
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-07-29, 12:53 1
Jako użytkownik elektryka chciałem złożyć pedalarzowi głęboki chuj w dupę, przez takich właśnie przygłupów śruba całej społeczności EV jest dopierdalana z roku na rok aż w końcu wszyscy będziemy spowrotem musieli przesiąść się w samochody, a te przygłupy będą zapierdalać z buta bo na samochód i tak pewnie nie stać.

[ Dodano: 2024-07-29, 12:57 ]
Jeździsz elektrykiem na przypale to się chociaż głąbie stosuj do prawa ruchu drogowego. I do wszystkich EV co to czytają - zakładajcie kurwa sobie światła(i kurwa są na aniexpress też takie co nie oślepiają) - nic mnie tak nie wkurwia jak zapierdalający nocą dostawca żarcia elektrykiem bez jebanego oświetlenia.

______________

ble ble ble...
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-29, 18:44
Jeśli rowerzysta był na rondzie to kierowca wymusił na nim pierwszeństwo i to kierowca jest tu większym debilem, jeszcze przyspiesza żeby popędzić pedalarza udowadniając dwoje niedojebanie, ale pedalarz też debil bo zamiast zwolnić i odpuścić bo mu debil wyjechał autem to ten pedałuje jak pojebany.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-29, 19:06
elim napisał/a:

Jeśli rowerzysta był na rondzie to kierowca wymusił na nim pierwszeństwo i to kierowca jest tu większym debilem, jeszcze przyspiesza żeby popędzić pedalarza udowadniając dwoje niedojebanie, ale pedalarz też debil bo zamiast zwolnić i odpuścić bo mu debil wyjechał autem to ten pedałuje jak pojebany.



Niezły wysryw. W sumie gówno wart i debilny, ale spoko. Ćwicz.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2024-07-29, 22:11
żmij napisał/a:

Art. 24. - [Wyprzedzanie] - Prawo o ruchu drogowym.
(...)
12.  Kierujący rowerem może wyprzedzać inne niż rower powoli jadące pojazdy z ich prawej strony.



No i co to ma przygłupie wspólnego z filmem?
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-29, 22:48
ssiwy napisał/a:

No i co to ma przygłupie wspólnego z filmem?



Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Tyle.
Pedałuj dalej.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2024-07-30, 12:50
żmij napisał/a:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Tyle. Że
Pedałuj dalej.



Pedałować to mozesz się dalej z kolegami. Nawet mój komentarz nie wzbudził chociaż minimalnej autorefleksji. Pewnie nawet matury nie masz, skoro przerasta cię czytanie ze zrozumieniem. Rowerzysta wyprzedzał z lewej strony, na rondzie, a ty coś wrzucasz o wyprzedzaniu z prawej, gdy pojazdy wolno jadą. Zawsze mam niesamowity ból dupy jak pomyślę, że tacy jak ty mają prawa wyborcze.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-30, 13:46
ssiwy napisał/a:

Pedałować to mozesz się dalej z kolegami. Nawet mój komentarz nie wzbudził chociaż minimalnej autorefleksji. Pewnie nawet matury nie masz, skoro przerasta cię czytanie ze zrozumieniem. Rowerzysta wyprzedzał z lewej strony, na rondzie, a ty coś wrzucasz o wyprzedzaniu z prawej, gdy pojazdy wolno jadą. Zawsze mam niesamowity ból dupy jak pomyślę, że tacy jak ty mają prawa wyborcze.



Czytając Twój post stwierdzam, że jest mi zwyczajnie, tak po ludzku, przykro...
Przykro, że z takim IQ ukończyłeś jakąkolwiek szkołę, chłopczyku. No chyba, że jeszcze nie- w takim wypadku pozostaje powiedzieć jedno:
Pedałuj dalej, waginosceptyku.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś