18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:21
🔥 Pomocnik się znalazł - teraz popularne
Avatar
kaktus83 2016-01-16, 19:52 69
TeczowyRycerz napisał/a:


Tak pewnie wygląda większość sadolowych rasistów



Nie mierz wszystkich swoją miarką
Zgłoś
Avatar
myjek 2016-01-16, 20:17 36
Nie jestem rasistą, dla mnie nie każdy ciapak i nie każdy murzyn jest bydlakiem skazanym z góry na śmierć z powodu koloru skóry, ale są idioci, a raczej duży procent idiotów przedstawicieli danej rasy, którzy zamiast "ratować" swoich przedstawicieli (chodzi o kolor skóry) odpierdalają akcje, które ich przekreślają w oczach np. białasów. I jest ich kurwa 99% i racja większość "sadoli" będzie pierdolić jakim jestem chujem, ale gdyby znalazło się w takiej sytuacji nie byliby tacy mądrzy. I chuj w dupę wszystkim mądralom, którzy nawet na oczy nie widzieli i nie gadali z murzynem a pierdolą głupoty.
Peace
Zgłoś
Avatar
TeczowyRycerz 2016-01-16, 20:34 3
myjek napisał/a:

Nie jestem rasistą, dla mnie nie każdy ciapak i nie każdy murzyn jest bydlakiem skazanym z góry na śmierć z powodu koloru skóry, ale są idioci, a raczej duży procent idiotów przedstawicieli danej rasy, którzy zamiast "ratować" swoich przedstawicieli (chodzi o kolor skóry) odpierdalają akcje, które ich przekreślają w oczach np. białasów. I jest ich kurwa 99% i racja większość "sadoli" będzie pierdolić jakim jestem chujem, ale gdyby znalazło się w takiej sytuacji nie byliby tacy mądrzy. I chuj w dupę wszystkim mądralom, którzy nawet na oczy nie widzieli i nie gadali z murzynem a pierdolą głupoty.
Peace



Nie trzeba się tak unosić. Wszakże to tylko Sadistic. Chociaż zgadzam się z twoimi słowami
Zgłoś
Avatar
Hermes34 2016-01-16, 20:36 4
Popatrzcie na statystyki dotyczące przestępstw.Jaki odsetek przestępstw popełnia dany kolor.Wnioski nasuwają się same.Nie dla kolorowego ścierwa typu cygan,arab,czarnuch,latynos.Zamierzam wprowadzić lokale dla białych.WHITE POWER.
Zapomniałem:pedofile-islamiśći niezależnie od koloru nie mają wstępu.
Zgłoś
Avatar
H................R 2016-01-16, 20:39 22
Trzech na jednego nastolatka rzeczywiście prawdziwi twardziele.
Zgłoś
Avatar
TeczowyRycerz 2016-01-16, 20:51
gambiterv napisał/a:

TeczowyRycerz,
Nick mówi o tobie wszystko lewacka spierdolino.



Haha, wiedziałem że ktoś się dopierdoli o nick. Nie wiedziałem że dzięki nickowi jest się w stanie odgadnąć czyjeś poglądy polityczne
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-16, 21:08 2
Rozumiecie chyba że te "więzienne programy" są dla picu?

Tak ogólnie to największy twardziel by się obsrał jak by go otoczyli tacy pojebani czarni recydywiści, a ten gnojek ile ma lat? 15?
Zgłoś
Avatar
Hermes34 2016-01-16, 21:12 1
mitrus80 napisał/a:

Rozumiecie chyba że te "więzienne programy" są dla picu?

Tak ogólnie to największy twardziel by się obsrał jak by go otoczyli tacy pojebani czarni recydywiści, a ten gnojek ile ma lat? 15?


Ma 16 lat.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-01-16, 21:21 10
Kurwa..... czy tylko ja widzę, że na tym filmie rasistami są czarni?
Zgłoś