18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Karma to suka
~_Yarko_ • 2024-04-01, 13:26
Agresorka skarżąca się na słaby sygnał kablówki/internetu postanowiła za pomocą maczety przyśpieszyć pracę usuwającego usterkę.


Wściekła zamachnęła się na filmującego, straciła równowagę i złamała rękę.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-04-01, 13:51 21
Elegancko. Locha niech cierpi.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-04-01, 13:53 1
I jeszcze jakaś 3,14zda podleciała jej pomóc. Miałem nadzieję, że przyjebie jej w tłusty łeb maczetą, albo chociaż ją (maczetę) zabierze.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-01, 14:04 22
Ty gnoju! Kalekę kopiesz, inwalidę?! Jezu! O Jezu! Zabił mnie! Marian! Józek!
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-04-01, 14:39
Jebana suka niech cierpi do zimy, to może zmądrzeje
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-04-01, 14:54 2
Co za lebiega umysłowa
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-01, 15:33 8
U nas dostałby zarzut czynnej napaści.
Zgłoś
Avatar
quark 2024-04-01, 16:21 1
"Najlpesze" jest to, że ta locha przez cały czas "leczenia" będzie lamentować, że to nie jej wina tylko całego miasteczka....
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-01, 16:27 1
_Yarko_ napisał/a:

Agresorka skarżąca się na słaby sygnał kablówki/internetu postanowiła za pomocą maczety przyśpieszyć pracę usuwającego usterkę.

Jeśli to prawda a nie tylko twój wymysł, kobita zasługuje na duże piwo za inicjatywę. Dumnie nazwani "dostawcy Internetu" to banda debili zatrudniająca jeszcze głupszych "fachowców" (choć niektórzy z nich własną inteligencję mają, muszą stosować się do zasad firmy). Popędzanie ich za pomocą odpowiedniego narzędzia zasługuje na pochwałę.

Oczywiście wykonanie to tragedia, ale z drugiej strony ta pani zapewniła nam materiał na Sadola...
Zgłoś
Avatar
duszekklebuszek 2024-04-01, 17:04
I dobrze tak grubej kurwie ale miałem nadzieję, że sobie łeb urwie
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-01, 17:06 1
_Yarko_ napisał/a:

Agresorka skarżąca się na słaby sygnał kablówki/internetu postanowiła za pomocą maczety przyśpieszyć pracę usuwającego usterkę.



Bóg mi świadkiem, jak by mnie tak chciała uderzyć MACZETĄ to po tym jak by się przewróciła zajebał bym jej kopa z całej siły w mordę !!!

Zęby i szczęka strzeliły by jak zapałki!

Kurwa, babie nigdy jeszcze tak nie zajebałem ale za próbę zabójstwa maczętą za nic !!! rozjebał bym ja tam jak faceta !

Ale się wkurwiłem !
Zgłoś
Avatar
z................7 2024-04-01, 17:54
karma wróciła szybciej niż myślałem
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-04-01, 18:06
pierdolony ulaniec złamał sie pod swoim ciężarem
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-04-01, 18:34 1
psotny_fiutek napisał/a:

Bóg mi świadkiem, jak by mnie tak chciała uderzyć MACZETĄ to po tym jak by się przewróciła zajebał bym jej kopa z całej siły w mordę !!!
Zęby i szczęka strzeliły by jak zapałki!
Kurwa, babie nigdy jeszcze tak nie zajebałem ale za próbę zabójstwa maczętą za nic !!! rozjebał bym ja tam jak faceta !
Ale się wkurwiłem !


Nie pierdol fiutku bo jesteś na strzała z otwartej i światło ci gaśnie na 3 doby
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-04-01, 19:42
Ehh szkoda że nie nabiła się na ten kosik to by była karma dla psów odrazu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie