18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
CrookerS 2022-07-28, 7:42 18
Pewnie jebalo kaszojadowi owsianka z ryjca dlatego papug sie pojebal i dziabnał
Zgłoś
Avatar
Kałdi 2022-07-28, 8:15 1
CrookerS napisał/a:

Pewnie jebalo kaszojadowi owsianka z ryjca dlatego papug sie pojebal i dziabnał



Twój stary też tak nienawidzi/ł dzieci? Bardzo mi przykro, że karmił Cię chujem.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-07-28, 10:13 2
Dobrze kaszojadowi! Pewnie mu z ryja „jebało owsianką” biedna papużka pewnie wystraszona po tych piskach
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-28, 10:19 4
Papuga do mikrofali na 3 zdrowaśki.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-28, 10:24 5
Juzwa napisał/a:

Papuga do mikrofali na 3 zdrowaśki.



Gówniak na zakrystię na 2 baty.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-07-28, 15:39 1
I czemu drze tego dzioba.
Zgłoś
Avatar
heartagram 2022-07-28, 22:41 2
wyjebalbym mu kopa na morde za to

a papuga spoko zią
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-07-29, 8:42
Kałdi napisał/a:

Twój stary też tak nienawidzi/ł dzieci? Bardzo mi przykro, że karmił Cię ch*jem.



Nie karmil chujem, stary wolil walic wode, na koncu troche zmadrzal ale za duzo nie zmienilo to.

Ale widze po twoim komentarzu ze lizanie pizdy swojej matce ktora wyglada jak big bag ziemniakow, i przez to podduszanie Ciebie odisnelo pietno na Twoim zachowaniu oprocz permanentnego sladu drachy ma ryju

*na Twoim ryju
Zgłoś
Avatar
Kałdi 2022-07-29, 9:30 1
CrookerS napisał/a:

Nie karmil chujem, stary wolil walic wode, na koncu troche zmadrzal ale za duzo nie zmienilo to.
Ale widze po twoim komentarzu ze lizanie pizdy swojej matce ktora wyglada jak big bag ziemniakow, i przez to podduszanie Ciebie odisnelo pietno na Twoim zachowaniu oprocz permanentnego sladu drachy ma ryju
*na Twoim ryju



Nie stety pomyliłeś się. Moją mamę parę lat temu zabrał rak trzustki. Wiem ile miłości mi dała, a teraz ja przekazuję ją moim dzieciom. Dlatego nie rozumiem tej dzikiej radości gdy dziecku dzieje się krzywda
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-07-29, 11:12
Kałdi napisał/a:

Nie stety pomyliłeś się. Moją mamę parę lat temu zabrał rak trzustki. Wiem ile miłości mi dała, a teraz ja przekazuję ją moim dzieciom. Dlatego nie rozumiem tej dzikiej radości gdy dziecku dzieje się krzywda



Niektorzy maja inne poczucie humoru. Dzieciak caly, oko nie wydlubane, o sciane nikt nim nie jebnal to wszystko wporzadku.
To sadol nie kwejk. Jak za mocne to musisz zmienic portal

A mojego starego zabrala laweta z awaryjnego, jak gasil pozar ktory wybuchl na pace busa.

A kto umarl ten nie zyje hej

P.s. tez mam dziecko, i nie popelniam tych bledow co stary + uswiadamiam ja delikatnie ze swiat z "elementarza" nie istnieje.

Nie, nie pokazuje jej sadola.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2022-07-29, 23:52
dobrze tak bękartowi
Zgłoś