18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Karotechia
Anyon • 2012-12-12, 10:48
Czym zajmowała się tajna nazistowska organizacja Karotechia?

Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-12-13, 18:07
Mmmm "czecia rzesza", lektor ani chyba z małopolski...
Zgłoś
Avatar
l................t 2012-12-13, 18:43 1
O ja pierdziu! To jeszcze pikuś, ale jak się w gugla 'karotechia' wpisze, to dopiero zaczyna się dziać.

Kolesie sprowadzali z zaświatów indywiduum mające ksywę "Azarhoth". Jednakowoż coś im nie wyszło, bo sprowadzony zaświatowiec rozpieprzył im jakiś zamek (taką budowlę), a samych wywoływaczy zniknął. W dodatku to jest fakt hihihistoryczny.

Reichsführer-SS nie był najwyższym stopniem w SS, no i w ogóle ktoś Hajnrisia zdegradował, bo najwyższym rangą oficerem przez pewien czas był jakiś Emil. Emil Mazuw.

Niemcy mieli trzech wojaków, z których każdy jedną ręką napsztykałby Czakowi Norisowi. Trzech, bo czary-mary działały tylko wobec tych, w żyła płynie czysta krew Atlantów. Eee... Atlantydów, pardą.

Ostatnia bitwa IIWŚ miała miejsce na Antarktydzie.

Pieprzę, idę kupić na okoliczność końca świata chociaż zgrzewkę wody. I kilo cukru.
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2012-12-13, 19:08 1
Zgłoś
Avatar
joorass 2012-12-13, 19:16
Magnic napisał/a:

Komuś jeszcze przypomina się film Hellboy?


ja chciałem to napisać
Można też dodać najnowszego Wolfensteina i Return... który został już wspomniany. A i pewnie coś jeszcze by się znalazło, na Iron Sky kończąc
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-12-13, 20:41 1
ostoyyya napisał/a:


P.S. sinjids - hitler był na tyle pierdolnięty, że wysyłał ss-manów do tybetu żeby przynosili mu gliniane figurki mocy, a sam konsultował swoje militarne plany z astologami.



Tego drugiego nie słyszałem, a co do wypraw do Tybetu to z tego co wiem były ściśle związane z rzeczonym bractwem Himmlera, którego misją było odnalezienie korzeni nazizmu w czasach starożytnych w celu podkreślenia panowania aryjczyków na przestrzeni dziejów. Poza tym Himmler miał ambicję wprowadzić nową neopogańską religię opartą na wierzeniach starogermańskich ludów (stąd m.in. himmlerowskie "polowania na czarownice", czyli poszukiwania oryginalnych tekstów źródłowych opisujących spalone na terenie Europy czarownice i kulty przez nie praktykowane).

Hitler miał na tyle rozumu by ukrócić jego zapędy względem obalenia katolicyzmu, bo wiedział, że w czasach wojny ludzie będą szukać nadziei w Bogu, a hasło "Gott mitt uns!" jest bardzo ważne dla wielu żołnierzy. Gdyby Himmler próbował zrzucić religię katolicką z piedestału mogłaby to być zbyt radykalna zmiana, której lud nie przyjąłby z radością, a poparcie ludu było w tym czasie bardzo ważne.
Zgłoś
Avatar
GoKuX15 2012-12-14, 13:53
Jest film o tym, albo horror. Eksperyment SS (Outpost) z 2008 roku. Bajeczka, ale jak ktoś ciekawy to może obejrzeć
Zgłoś