18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Koperek 2009-06-29, 20:37
Chciałbym taką.... tyle że nie wiem komu można taką zajebac ;]
<joke>
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-06-29, 21:00 3
Rozumiem, zdjecie kolesia ze sloikiem w dupie, ale taki syf ? ;/
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-06-29, 22:06
Sam jestes syf enri ;] pewnie masz 12 lat i zdychasz z zazdrości ze ktos ma taką karte ;]

Ps. moze sam marzysz o słoiku w dupie ;] i chciałbyć miec swoją fote na karcie kredytowej ;]
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-06-29, 22:08
grauper, nie tak brutalnie. Btw czy to twoje buty w temacie który wstawiłeś (ciasteczko)?
Zgłoś
Avatar
hubSSon 2009-06-29, 23:10
syf jak nic. hardkor sie troche juz przejadl. przynajmniej mnie. po prostu za duzo tego.
Zgłoś
Avatar
mefistofeles 2009-06-29, 23:16
erniii, daj dobry przykład i wrzuć tu swoja ;p
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-06-30, 0:21
grauper ahoj! Nie wiem po co to Twoje zalosne nawiazanie do wieku, lecz zasmuce Cie gdyz nie mam 12 lat.
Po Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze to Ty masz mniej niz 17 i chodzisz z kolegami po osiedlu cytując jakze juz znudzonego "hardkora"
Było to fajne, ale tylko przez chwile, ileż mozna.

Tak, marze poniewaz wiem ze nigdy tego nie osiagne, a rzeczy nieosiagalne są zazwyczaj marzeniami.

Nie wiem na jakim szczeblu jest Twoja wiedza na temat zdjec na kartach kredytowych, lecz powiem Ci ze kazdy kto takową posiada, moze miec na niej wlasne zdjecie za 10, 15zł wiec nie widze w tym nic szczegolnego.

P.S. potrafisz zrobic inna minke poza" ;]" czy robisz ctrl v?
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-06-30, 1:21
A mi jest szkoda właściciela tej karty. Ważna jest na najbliższe kilka lat a przedstawia coś o czym ludzie wkrótce zapomną, bo pojawi się kolejny "kultowy" filmik. I co wtedy? Do banku i prosić o wymianę? Pomijając kwestie finansowe, to wymiana aktywnej karty wiąże się z zablokowaniem starej i czekaniem na nową.
Zgłoś
Avatar
scareface69 2009-06-30, 2:44
Obserwuje to forum od dluzszego czasu... jak to zobaczylem , to sie k.. (mozna klnac ?) kurwa zalogowalem...miSZcz...P
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-06-30, 10:32
aha.
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-06-30, 18:33
erniii napisał/a:

Było to fajne, ale tylko przez chwile, ileż mozna.


To samo można powiedzieć o tym waszym kochanym słoiku w dupie. Czy idąc na miasto, słyszysz jak to ktoś rozmawia o kolesiu ze słoikiem w dupie? Ja usłyszałem... raptem 5 razy+ sam pokazywałem innym filmik... To już częściej jest słychać hardkora, który też był śmieszniejszy.
Zgłoś
Avatar
EroMedic 2009-06-30, 19:12
Ernii brawo popieram.... co do reszty... słoik w dupie też przeżytek..., ale no cóż czasem coś komuś się wyjątkowo spodoba i możne tego do końca życia słuchać i się mu nie znudzi..., bardziej męczący są pseudodorośli wyzywający innych od 14/dzieci neo/ noob itd. , ale debili pełno....
Karte... no cóż można mieć jaką się chce, raczej nie problem, więc sucharek...
Zgłoś
Avatar
Norbias 2009-07-05, 16:00
No prawda taka że karta na życzenie jest dostępna raczej w większości banków. A koszt to nie wielki bo w zależności od banku to mniej więcej 15 zł. Każdy chce być indywidualistą.
Zgłoś
Avatar
KuKluxKlan 2009-08-25, 12:43
Znofu hartkor oj to take podniesajace
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie