18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Quassar 2024-04-05, 21:56 9
haha tak patrze i nagle typ wyleciał z karuzeli myślałem że całe pierdolnie ale i tak jest nieźle..
Po czym obserwuje kolejkę i takie mam zdziwienie co oni tak wszyscy podchodzą do tych zwłok i odchodzą, a tam po prostu barierka z kolejki była i klientela opuszcza plac wężykiem. ^^

Chyba sie rozmyślili po tym wypadku, ciekawe czy kiedyś po tym co zobaczyli pójdą kiedyś w życiu jeszcze na to xDDDD
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-04-05, 21:58 33
Wydaje mi się że to odpadł jakiś element karuzeli ale jakość taka chujowa że ciężko stwierdzić.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-04-05, 22:37
Fajna ta karuzela, latał by nią. Lubię hardcore...
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-04-05, 23:12
Ale iku chętnych do pomocy się rzuciło znaczy ja wiem ze możliwe iż już nie ma po co.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-04-05, 23:54 3
Zasysacz napisał/a:

Ale iku chętnych do pomocy się rzuciło znaczy ja wiem ze możliwe iż już nie ma po co.



Nie ma po co. To kawałek jakiejś blachy pierdolnął na glebę. To większe pod karuzelą już leżące też raczej jakieś gówno od sypiącej się karuzeli, a nie zwłoki ludzkie...
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-04-06, 1:51 3
Nikt kurwa nie wypadł, niestety. JEst drugie nagranie i ujebał się kawałek karuzeli. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-06, 9:00 2
To wypadł nielegalny imigrant, który schował się w podwoziu, bo chciał lecieć do Europy...
Zgłoś
Avatar
gusrim 2024-04-06, 9:30 1
Zasysacz napisał/a:

Ale iku chętnych do pomocy się rzuciło znaczy ja wiem ze możliwe iż już nie ma po co.



A Ty byś robił usta-usta kawałkowi blachy?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-06, 9:58
Quassar napisał/a:

patrze i nagle typ wyleciał z karuzeli myślałem że całe pierdolnie ale i tak jest nieźle..
Po czym obserwuje kolejkę i takie mam zdziwienie co oni tak wszyscy podchodzą do tych zwłok i odchodzą, a tam po prostu barierka z kolejki była i klientela opuszcza plac wężykiem



Czyli nie dość, że opowiadasz film, to jeszcze chwalisz się, że masz problemy ze wzrokiem.
Chuj z oczami - ale po co opisujesz film? To jakaś akcja dla niewidomych?
W kinie też tak robisz?
;>
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-04-06, 11:52
była karuzela, wyszła mortadela.
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-04-06, 13:38
I to jest karuzela dla prawdziwych sadoli i znudzonych zwykłymi wesołymi miasteczkami. Na takich można jeszcze odczuć jakąś adrenalinke, dodał bym do tego jeszcze co drugie siedzenie bez zabezpieczeń, tak żeby klient nie wiedział na jakim siedzi. A dla prawdziwych kozaków rosyjska ruletka w postaci karuzeli z giwerami w postaci last man standingu, wyjdzie ten kto przeżyje jako ostatni
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2024-04-08, 9:26
dOpieca napisał/a:

Wydaje mi się że to odpadł jakiś element karuzeli ale jakość taka chujowa że ciężko stwierdzić.



Tak, elementem był jeden z jej pasażerów, który leży pod tym daszkiem
Zgłoś