18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Sadek90 2023-02-10, 20:58 17
Ty czasem nie pomyliłeś stron?
Zgłoś
Avatar
phrontch 2023-02-10, 21:05 58
na chuj to tu wrzucasz?
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2023-02-10, 21:06 3
Sadek90 napisał/a:

Ty czasem nie pomyliłeś stron?



a to nie jest oficjalna strona Al-Jazeera?
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-02-10, 21:24 12
phrontch napisał/a:

na chuj to tu wrzucasz?



A tak żebyś kurwa miał rozkmine

Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków







Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-10, 22:46 2
Mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-02-10, 23:35 8
Marian_Koniuszko napisał/a:

A tak żebyś kurwa miał rozkmine
Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków



Na wczasy do Afganu, czy ciebie kurwa nie popierdoliło czasem? To żeś dojebał focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.
Zgłoś
Avatar
kinio7777 2023-02-10, 23:42 2
Marian_Koniuszko napisał/a:

A tak żebyś kurwa miał rozkmine
Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków



To jedz tam, niech Ci głupi łeb utną, film chujowy i nie szmieszny...
Zgłoś
Avatar
lobusiak 2023-02-10, 23:55 2
Na harda z tym
Zgłoś
Avatar
Safko666 2023-02-11, 0:17 5
Baronessa napisał/a:

Na wczasy do Afganu, czy ciebie kurwa nie popierdoliło czasem? To żeś dojebał focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.



kinio7777 napisał/a:

To jedz tam, niech Ci głupi łeb utną, film chujowy i nie szmieszny...



Ja pierdole, nie czujecie sarkazmu w jego komentarzu?
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2023-02-11, 0:22 2
Marian_Koniuszko napisał/a:

A tak żebyś k***a miał rozkmine
Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków



Ci talibowie z lodami wyglądają groźniej niż z kałaszami
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-02-11, 0:23 2
kinio7777 napisał/a:

To jedz tam, niech Ci głupi łeb utną, film chujowy i nie szmieszny...



A kto mówił, że będziesz mógł się tu pośmiać? Co to jest jakieś śmiechu warte? Że każdy kto sobie przyjdzie otrzyma przystępny żart?

Baronessa napisał/a:

Na wczasy do Afganu, czy ciebie kurwa nie popierdoliło czasem? To żeś dojebał focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.



Przyszedłeś tu swoje żale wylewać z powodu tego, że moje poczucie humoru do Ciebie nie trafia?
Dotychczas miałem Cię za osobę na poziomie, ale chyba znacznie przeszacowałem jak widać.
Zgłoś
Avatar
shorn 2023-02-11, 1:52 2
Czytam czasami te komentarze i nie wierzę, że niektórzy są tak ograniczeni umyslowo. Gościu wrzuca filmik z Afganistanu, jak wygląda tam życie teraz. Fotki z pięknych terenów zajętych przez pojebanych talibów, z zajebistym potencjałem turystycznym, a gościu na to że rowerkiem se może nad Bałtykiem pośmigać, ja pierdole, albo drugi że nieśmieszne - się kirwa pisze razem baranie. Nie wiem czy serio macie po 12 lat, na pewno na max takim poziomie rozwoju jesteście. ;D
Zgłoś
Avatar
goregarg 2023-02-11, 2:10
Nie oglądać, nikt spektakularnie nie wypadł
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-02-11, 6:42
shorn napisał/a:

Czytam czasami te komentarze i nie wierzę, że niektórzy są tak ograniczeni umyslowo. Gościu wrzuca filmik z Afganistanu, jak wygląda tam życie teraz. Fotki z pięknych terenów zajętych przez pojebanych talibów, z zajebistym potencjałem turystycznym, a gościu na to że rowerkiem se może nad Bałtykiem pośmigać, ja pierdole, albo drugi że nieśmieszne - się kirwa pisze razem baranie. Nie wiem czy serio macie po 12 lat, na pewno na max takim poziomie rozwoju jesteście. ;D



Kurwa mogło być tak pięknie bo prawie tych dzikusów ucywilizowalismy .....

Zgłoś