18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-12-25, 13:12 2
no tak, plan zajebisty ale o monitoringu zapomniał
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-12-25, 13:18
Ciekawy czy mu ten łeb z kaskiem odpierdolili
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-12-25, 14:39 1
Blok ekipa wersja brazylijska
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-12-25, 15:57
Pierdolony biedak. Dla paru piw robi ze siebie szmatę.
Zgłoś
Avatar
nehru 2020-12-25, 22:06
Materiał godny sadistica. Teraz możesz sprawdzić mój profil i płakać, że sam przecież nic nie wrzuciłem
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-12-25, 22:50
Halman napisał/a:

no tak, plan zajebisty ale o monitoringu zapomniał



Myślisz że ktoś kradnący 2 browary przejmuje się jakimkolwiek monitoringiem? Albo pochopnie pisałeś albo nie wychodzisz z piwnicy są alkusy jebane co wbijają i wynoszą po 8 wzwyż browarów na tak zwaną ,,zrywkę'' czy jak to tam się mawia, mają konkretnie wyjebane byleby się dziś najebać.. Bo jak nie są inteligencją na poziomie murzyna, chodź zachowują się w podobny sposób robią to tak że, albo ich nie złapią albo chuja mogą im zrobić takie prawo....

PS- Chłop z filmiku jak ma IQ zwierzęcia to wróci i bd powtarzać proceder są 3 opcje - pierwsza najbardziej prawdopodobna po prostu złapie go ochrona wyczekując i wypatrując druga najlepsza porządny wpierdol od lokalnych obywateli (mąż kasjerki przykładowo) i potępienie na osiedlu zakaz wstępu do sklepu, trzecia bez sensowna zapewne w tym przypadku współpraca z policją i czekanie aż uzbiera mu się odpowiednia kwota by odwiesić inne wyroki. Ale takie formy stosuje się raczej w sklepach z drogim sprzętem domniemywam bo słyszałem o takich przypadkach.
Zgłoś
Avatar
nehru 2020-12-25, 22:54
Myślisz(przecinek analfabeto niedojebany) że ktoś kradnący 2 browary przejmuje się jakimkolwiek monitoringiem? Albo pochopnie pisałeś(przecinek analfabeto niedojebany) albo nie wychodzisz z piwnicy(przecinek analfabeto niedojebany) są alkusy jebane co wbijają i wynoszą po 8 wzwyż browarów na tak zwaną ,,zrywkę'' czy jak to tam się mawia, mają konkretnie wyjebane byleby się dziś najebać..(nie zaczynamy zdania od "bo" analfabeto niedojebany" Bo jak nie są inteligencją na poziomie murzyna, chodź zachowują się w podobny sposób robią to tak że, albo ich nie złapią albo chuja mogą im zrobić takie prawo....
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-12-25, 23:04
A tak wiem bohater filmu został już prawdopodobnie zlinczowany przecież to Brazylia 2 opcja zawsze dobrze działa

nehru napisał/a:

Myślisz(przecinek analfabeto niedojebany) że ktoś kradnący 2 browary przejmuje się jakimkolwiek monitoringiem? Albo pochopnie pisałeś(przecinek analfabeto niedojebany) albo nie wychodzisz z piwnicy(przecinek analfabeto niedojebany) są alkusy jebane co wbijają i wynoszą po 8 wzwyż browarów na tak zwaną ,,zrywkę'' czy jak to tam się mawia, mają konkretnie wyjebane byleby się dziś najebać..(nie zaczynamy zdania od "bo" analfabeto niedojebany" Bo jak nie są inteligencją na poziomie murzyna, chodź zachowują się w podobny sposób robią to tak że, albo ich nie złapią albo chuja mogą im zrobić takie prawo....



??????

Masz zjebie na przyszłość ,,,
Zgłoś
Avatar
Rozyk00 2020-12-27, 6:31
nigdy nie zrozumiem po chuj sie narazac dla jednego dwoch browarow, jak juz krasc to na grubo albo wcale, tak slyszalem
Zgłoś