18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Moto... - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2020-03-23, 11:48 16
i taka bezmózga kurwa się połamie dla zabawy i będzie żądać prawdziwej pomocy w szpitalu...
Zgłoś
Avatar
MenSa 2020-03-23, 11:52 1
Trzymał się jak mógł swego drzewa genealogicznego, ale gałąź której się trzymał wątła była....
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2020-03-23, 13:59 4
HAL9000/2 napisał/a:

i taka bezmózga k***a się połamie dla zabawy i będzie żądać prawdziwej pomocy w szpitalu...



Ej panie sztywny, a pan nie byłeś dzieckiem i nie miałeś dziwnych pomysłów na zabawę???
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-03-23, 14:00
to nie miało prawa się udać. przód pojazdy był za nisko w porównaniu do muldy
Zgłoś
Avatar
PojebanaNazwaUzytkownika 2020-03-23, 15:15
Szkoda że nie było po drodze jakiejś studzienki, o którą mógłby zahaczyć
Zgłoś
Avatar
Iquito 2020-03-23, 15:20
Pieszczoch25 napisał/a:

Ej panie sztywny, a pan nie byłeś dzieckiem i nie miałeś dziwnych pomysłów na zabawę???



Dziwnych, czyli debilnych? Nie. Jak komuś przed takimi wyczynami się przypomni, że w sumie to ma mózg i może wpaść na coś fajniejszego i przy tym bezpieczniejszego, to właśnie nie skończy sztywny. Znałam gościa, który się w podobny sposób przejechał po lesie, też z gałęzią, ale na sankach - na zakręcie niefortunnie walnął głową w pieniek, po nim. Ten ma kask, ale jak zabraknie szczęścia i się uszkodzi to rzeczywiście poleci z płaczem do szpitala zawracając dupę lekarzom.
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2020-03-23, 15:32 6
Iquito napisał/a:

Dziwnych, czyli debilnych? Nie. Jak komuś przed takimi wyczynami się przypomni, że w sumie to ma mózg i może wpaść na coś fajniejszego i przy tym bezpieczniejszego, to właśnie nie skończy sztywny. Znałam gościa, który się w podobny sposób przejechał po lesie, też z gałęzią, ale na sankach - na zakręcie niefortunnie walnął głową w pieniek, po nim. Ten ma kask, ale jak zabraknie szczęścia i się uszkodzi to rzeczywiście poleci z płaczem do szpitala zawracając dupę lekarzom.



No weź już przestań.

Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-03-23, 19:47 1
myślałem że kolesie z samochodu puszczą gałąź, a ten siłą pędu na nią najedzie jak się zablokuje i w kask mu wejdzie, niestety
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2020-03-23, 20:33
Wyścig ścigaczy podczas zawodów na Tatooine.
Zgłoś