18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Halman 2017-04-15, 16:31 6
eed3k napisał/a:

Doman - nasz kanałowy...


oczywista dyskwalifikacja
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-04-15, 18:22 13
dobrze że miał wodę pod spodem, konstruktorzy pewnie nawet nie przewidzieli, że ktoś może się tak przypiąć. Ale od teraz, będzie tam widniała kartka z instrukcją, dzięki temu panu.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-04-15, 19:16 6
W USA po takiej akcji nie musiałby pracować do końca życia....adwokaciny rozszarpałyby gościa od parku linowego.
Zgłoś
Avatar
C................t 2017-04-15, 19:59 33
Jaki wkurwiajacy smieszek.... No prawie tam doszedl od tej jakze zabawnej sytuacji... Nie znosze takich debili... Na sile sie smieja wydzierajac sie przy okazji i brzmi to tak sztucznie.... Potem w tym uposledzonym umysle jest jedyny temat w kolko powtarzany jak sie z czyms zajebales az do domomentu gdy sam zrobi blad... Ale wtedy kurwa wszyscy winni tylko nie on... Do odciecia takie zwierzatka.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2017-04-15, 20:08
Co za amator to nagrywał ja jebe. Dobrze, że nie pionowo jeszcze.
Zgłoś
Avatar
burzyk 2017-04-15, 20:58 3
Consument napisał/a:

Jaki wkurwiajacy smieszek.... No prawie tam doszedl od tej jakze zabawnej sytuacji... Nie znosze takich debili... Na sile sie smieja wydzierajac sie przy okazji i brzmi to tak sztucznie.... Potem w tym uposledzonym umysle jest jedyny temat w kolko powtarzany jak sie z czyms zajebales az do domomentu gdy sam zrobi blad... Ale wtedy kurwa wszyscy winni tylko nie on... Do odciecia takie zwierzatka.



Zarejestrowałem się specjalnie po to, żeby Ci odpisać cwaniaczku. Skoro już ulżyłeś swojemu penisowi pisząc tego typu komentarz w Internecie, to wyjaśniam Ci, że:
1. Śmiech (mimo, iż faktycznie irytujący) był całkowicie naturalny. Znamy się od lat i taka już nasza natura, że niebezpieczne sytuacje z naszym udziałem nas, nie wiedzieć czemu, bawią dopóki finalnie wszystko kończy się dobrze.
2. Wyzywając mnie od debili, pokazałeś siłę. Szkoda tylko, że nie nauczyłeś się poprawnie pisać. Interpunkcja i jakakolwiek składnia są Ci obce.
3. Pisząc część o w kółko powtarzanym czymś, byłeś już chyba tak nieprzytomny, że nawet Ty sam nie wiesz o co Ci chodziło. Ciężko się więc do tego ustosunkować.

Następnym razem chociaż spróbuj poznać człowieka, zanim jakkolwiek wypowiesz się na jego temat, bo jak widać Twoja intuicja zawodzi na całej linii.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-04-15, 21:35 17
up@ tak bardzo się przejmujesz opinią innych ludzi? Wyluzuj
Zgłoś
Avatar
burzyk 2017-04-15, 21:37
kalijanek napisał/a:

up@ tak bardzo się przejmujesz opinią innych ludzi? Wyluzuj



Jestem bardzo wyluzowany, niestety naturalny pociąg do dyskusji wziął górę Może doczekam się jakichś argumentów
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-04-15, 21:50 22
burzyk napisał/a:



Jestem bardzo wyluzowany, niestety naturalny pociąg do dyskusji wziął górę Może doczekam się jakichś argumentów



Jesteś tak wyluzowany, że wyjebałeś całą litanię do typa, który ma cię tak samo w dupie jak ty jego Tak jak Tiger miał wyjebane na hejterów tak bardzo, że nagrał 15 minutowy filmik o tym
Zgłoś
Avatar
Kali111 2017-04-15, 22:08 1
2xup@ zamknac te mordy cwele
Zgłoś
Avatar
mega_lis 2017-04-16, 1:36 5
Tiger ma z tego jakiekolwiek pieniądze a burzyk jest po prostu frajerem
Zgłoś
Avatar
priest3k 2017-04-16, 2:01 1
"nie wieżę fto co widziałem" - jestę debilę i tego nie nagraUem. Pienć dla kameżysty i dla kaska tera... wincyj nie pije.
Zgłoś
Avatar
WhiteWolf1980 2017-04-16, 5:59 2
@burzyk Nie pierdol tylko zamykaj japę na drugi raz jak będziesz coś nagrywał
Zgłoś
Avatar
C................t 2017-04-16, 10:52 1
@burzyk przepraszam ostatnio chodze i scrolluje znerwicowany ale moze przypomnisz sobie moje slowa zanim zaczniesz tak wydzieraj ten glupi emocjonalny ryj... fajnie ze masz teraz konto i smacznego jajka...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie