18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Dyngus 2023-06-26, 21:31 24
baba, co tu duzo mowić. Pewnie morde miała przyklejoną do telefonu.
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-06-26, 22:01 12
Ale zatrzymała dobrze prosto na gębie mlodego
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-26, 22:05 3
A co usprawiedliwia gnojka stojącego na środku jezdni? Przecież tego właśnie należy oczekiwać
Zgłoś
Avatar
Orbitalasd 2023-06-26, 22:32
Początkowo pomyślałem..."te autonomiczne samochody..." Na Szczęście jednak ktoś ekhm... kierował...

Początkowo pomyślałem..."te autonomiczne samochody..." Na Szczęście jednak ktoś ekhm... kierował...
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-06-26, 22:35 1
Kurwa ślepy, głuchy może dostać prawo jazdy,
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-06-26, 23:40 9
Dyngus napisał/a:

baba, co tu duzo mowić. Pewnie morde miała przyklejoną do telefonu.



PIszę któryś raz, ale może komuś życię uratuję ... znam historię z pierwszej ręki. Jechałem kiedyś jako pasażer ... dotąd pamiętam ten strach. Efekt w skrócie ... trzy czy cztery trupy. Jak widzicie taką kobietę, w sensie że tak jeździ (sami wiecie o co chodzi) w życiu nie siadajcie jako pasażer. Wymyślcie cokolwiek, że coś wam wypadło że was głowa boli ... cokolwiek.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-06-26, 23:42
Siriuz napisał/a:

A co usprawiedliwia gnojka stojącego na środku jezdni? Przecież tego właśnie należy oczekiwać



Łamanie przepisów przez kogoś nie upoważnia cię do bycia szeryfem.
Zgłoś
Avatar
par00wka 2023-06-26, 23:49 4
zbynekmaslanka napisał/a:

PIszę któryś raz, ale może komuś życię uratuję ... znam historię z pierwszej ręki. Jechałem kiedyś jako pasażer ... dotąd pamiętam ten strach. Efekt w skrócie ... trzy czy cztery trupy. Jak widzicie taką kobietę, w sensie że tak jeździ (sami wiecie o co chodzi) w życiu nie siadajcie jako pasażer. Wymyślcie cokolwiek, że coś wam wypadło że was głowa boli ... cokolwiek.


No tak, znasz historię z pierwszej ręki, ale ilości trupów nie pamiętasz, trzy, może cztery trupy, a może 10? To najmniej istotne było do zapamiętania, zresztą, kto by tam liczyl
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-06-27, 0:20 2
par00wka napisał/a:

No tak, znasz historię z pierwszej ręki, ale ilości trupów nie pamiętasz, trzy, może cztery trupy, a może 10? To najmniej istotne było do zapamiętania, zresztą, kto by tam liczyl



Nie kłamię. To było naście lat temu. Jechałem samochodem z tą kobietą ... to była żona kogoś z mojej rodziny (nie będę się rozpisywał w szczegółach). Ona tak kierowała, że dotąd pamiętam ten strach , żę coś w końcu się stanie, jak wysiadłem to tak jakbym wygrał w totka ... jak ktoś lubi może to nazwać szóstym zmysłem.. Ja nie brałęm udziału w wypadku. Poźniej się dowiedziałem, że wylądowali na drzewie ... ona trup, ich dziecko trup, i chyba jej ojciec i matka też (dokładnie nie pamiętam czy oboje, to było naście lat temu). Sprawe znam z pierwszej ręki . Także ostrzegam jak coś takiego widzicie ... powiedzcie "Głowa mnie boli, dostałęm srtaczki" i nie jedźcie z takaąosobą
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-27, 2:52 1
Juzwa napisał/a:

Łamanie przepisów przez kogoś nie upoważnia cię do bycia szeryfem.



Te przepisy nie są do szeryfowania, tylko dla bezpieczeństwa i porządku. Tak samo jak nie wolno dotykać nieizolowanych przewodów pod wysokim napięciem, tak samo nie stoi się na środku jezdni.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-06-27, 7:25 1
Fajnie się oddalili
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-06-27, 7:49
Dobrze, że na uchu stanęła bo by jeszcze spierdolił.
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2023-06-27, 8:11
Gdzie wy tam babę widzicie?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-06-27, 9:36
Jak chuj go nie widziała. To musiała być jego matka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie