18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
oleyu 2021-09-03, 14:53 1
Dziedek nie zna swoich gabarytów czy nie widział znaku ?
Zgłoś
Avatar
Kuglaty 2021-09-03, 15:17 15
Grunt, że chorągiewka uratowana.
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-09-03, 15:44 2
Wyjdę na zboczeńca. Ale skojarzyło mi się to z dużym kutasem wchodzącym w małą ciasną cipkę
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-09-03, 16:12 2
DNO LODZI BYLO ZLE!??? Co ty piszesz? Ty masz pojęcia czy ogolnie myślenie to nie jest Twoja mocna strona?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-09-03, 16:27 3
Pralpunkt napisał/a:

Co ty piszesz? Ty masz pojęcia czy ogolnie myślenie to nie jest Twoja mocna strona?


a jaka jest twoja mocna strona? bo wydaje się ze te głupawe komentarze na sadolu...
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-09-03, 16:46 2
Pralpunkt napisał/a:

DNO LODZI BYLO ZLE!??? Co ty piszesz? Ty masz pojęcia czy ogolnie myślenie to nie jest Twoja mocna strona?



Oj, tam nie każdy był orłem z polskiego i z logicznego układania zdań...
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-09-03, 17:28 1
Teraz zostaje spuścić powietrze z opon - wtedy przejdzie.
Zgłoś
Avatar
Pepperoni 2021-09-03, 18:40 1
a mialem nadzieje ze go upierdoli w pol.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-09-03, 19:15
oleyu napisał/a:

Dziedek nie zna swoich gabarytów czy nie widział znaku ?



Tam ostatnio mogło trochę padało i poziom wody mógł się podnieść. Albo wręcz przeciwnie, była susza, woda opadła i liczył, że się zmieści bez podnoszenia zwodzonego mostu.
Zgłoś
Avatar
jaromjas 2021-09-03, 21:34 1
Jak zwykle piesi zawinili, tym razem ze swoją masą wtargnęli na most co przyczyniło się do krytycznego obniżenia elementu jego. Tak wiem nie było ich na moście ale myśleli o tym aby przejść i to właśnie skutkowało obniżeniem mostu, to tak zwany przekaz nacisku mostu nad ciałem ciekłym po którym ma poruszać się ta właśnie hołota. Gdyby siedzieli i pili piwo, np., mogłoby nie dość do tego wypadku.
Zgłoś
Avatar
impressa88 2021-09-03, 22:30
Chuj bogatym w dupe właśnie
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-09-03, 22:55
Halman napisał/a:

a jaka jest twoja mocna strona? bo wydaje się ze te głupawe komentarze na sadolu...



Nie obrażaj się no zapomniałem że Ty z Sosnowca to skąd ty masz znać lodzie ? Przecież tam na pogori tylko rowerki wodne i dmuchane pelikany
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2021-09-04, 0:25
moze ktoś znający tematykę wypowie się czy łodzie , motorówki, skutery wodne , kajaki , etc, muszą mieć wykupione obowiązkowo coś na wzór OC w samochodach , przez właściciela ? (bez spiny)
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-09-04, 0:36 1
Noemi1998 napisał/a:

moze ktoś znający tematykę wypowie się czy łodzie , motorówki, skutery wodne , kajaki , etc, muszą mieć wykupione obowiązkowo coś na wzór OC w samochodach , przez właściciela ? (bez spiny)



Ubezpieczenie Łodzi, czy jachtów jest dobrowolne ,ale większość ma wykupione OC i AC ,jak czartrujesz komuś to nawet nie ma co podchodzić do tematu bez ubezpiecznia ,druga rzecz jak w marinie wjebiesz się w lodz np warta 6 baniek to lepiej mieć cokolwiek, a wywrotka czy zatopienie a potem wyciąganie to kolejne mega koszty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie