18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Miles87 2020-07-16, 11:10 3
I bardzo dobrze. Teraz jeszcze immunitet dla księży , oraz obowiązkowe chodzenie do kościoła. Za brak uczestnictwa w mszy mandat np. 500 zł.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-07-16, 11:12 2
I tak to nam się powoli żyje pod rządami katolewicy.

UP, obowiązkowe chodzenie do kościoła tylko dla lewaków, reszta dobrowolnie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-07-16, 11:16 2
no i dobrze, jak będzie petycja to podpiszę
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-07-16, 11:18
Pierdolenie. To kolejna zasłona, która ma przyćmić, że właśnie PiS ręka w rękę z PO i lewicą odrzucili wniosek o dołączenie ks. Tadeusza Isakowicz-Zaleskiego do komisji ds. pedofilii. A dlaczego lewica głosowała przeciw Zaleskiemu? Ponieważ nie jest zainteresowana walką z pedofilią i oczyszczeniem Kościoła. Potrzebują by przy okazji pozornej troski o ofiary walczyć z katolicyzmem jako takim. Po ich stronie dziś stanął PiS.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-07-16, 11:20 4
„ Petycja zapewne zostanie odrzucona. Tak było w poprzednich latach, gdy do Sejmu trafiały tak kuriozalne wnioski.”

Koniec tematu
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-07-16, 11:28 1
I to jest Polska właśnie. Jeden psychiczny idiota złożył jakiś papierek, a kolejny sra się, jakby ten papier mu w dupę wsadzili bez składania.
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2020-07-16, 11:32
Tego nsm brakowało, polityka i kler to jest to co sadole lubią najbardziej
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-07-16, 11:44 2
Ty jesteś tak głupi ,że w to wierzysz czy chcesz innych na taką głupotę złapać? Jeszcze to źródło.
Zgłoś
Avatar
mat84 2020-07-16, 12:07
Weź sie OPie ogarnij. Łyjasz dezinformacje jak młody pelikan.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-07-16, 12:12
Nie mam nic przeciwko prawu opartemu na zasadach Rzymu, a nie Brukseli. Tak to widzę:
300 lat temu jadę sobie wozem na po garncu wina, broń spoczywa pod płaszczem, wracam z karczmy do dom, wszystko w zgodzie z prawem. Wóz nowy bo przy podatkach 10% mnie stać, wszak więcej niż dziesięcina to złodziejstwo. Pale śmieszne zioło kupione w objazdowym cyrku, gdzie w zeszłym tygodniu pokazywali w klatce murzyna. Wieczór pełen atrakcji, na rynku spalili jakiegoś sodomitę, dwie spędzarki płodów, i jakiegoś idiotę co bluźnił na władzę kościół i opowiadał że wszystko powinno być wspólne. Debil. Wesoło było jak się wszyscy popili, i oberwało się paru żydkom za lichwiarstwo. No nic zaraz będę w domu, oby baba nie furczała, coś nie mam weny jej dziś prać. Ot, sielanka
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-07-16, 13:45
janlew napisał/a:

Nie mam nic przeciwko prawu opartemu na zasadach Rzymu, a nie Brukseli. Tak to widzę:
300 lat temu jadę sobie wozem na po garncu wina, broń spoczywa pod płaszczem, wracam z karczmy do dom, wszystko w zgodzie z prawem. Wóz nowy bo przy podatkach 10% mnie stać, wszak więcej niż dziesięcina to złodziejstwo. Pale śmieszne zioło kupione w objazdowym cyrku, gdzie w zeszłym tygodniu pokazywali w klatce murzyna. Wieczór pełen atrakcji, na rynku spalili jakiegoś sodomitę, dwie spędzarki płodów, i jakiegoś idiotę co bluźnił na władzę kościół i opowiadał że wszystko powinno być wspólne. Debil. Wesoło było jak się wszyscy popili, i oberwało się paru żydkom za lichwiarstwo. No nic zaraz będę w domu, oby baba nie furczała, coś nie mam weny jej dziś prać. Ot, sielanka



No i jeszcze brak internetu, bo to przecież dzieło szatana.
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-07-16, 18:00
janlew napisał/a:

Nie mam nic przeciwko prawu opartemu na zasadach Rzymu, a nie Brukseli. Tak to widzę:
300 lat temu jadę sobie wozem na po garncu wina, broń spoczywa pod płaszczem, wracam z karczmy do dom, wszystko w zgodzie z prawem. Wóz nowy bo przy podatkach 10% mnie stać, wszak więcej niż dziesięcina to złodziejstwo. Pale śmieszne zioło kupione w objazdowym cyrku, gdzie w zeszłym tygodniu pokazywali w klatce murzyna. Wieczór pełen atrakcji, na rynku spalili jakiegoś sodomitę, dwie spędzarki płodów, i jakiegoś idiotę co bluźnił na władzę kościół i opowiadał że wszystko powinno być wspólne. Debil. Wesoło było jak się wszyscy popili, i oberwało się paru żydkom za lichwiarstwo. No nic zaraz będę w domu, oby baba nie furczała, coś nie mam weny jej dziś prać. Ot, sielanka



i umierasz mając 30 lat na infekcję zęba zajebiste czasy
Zgłoś