18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
Avatar
StalkerZewKrymu 2014-01-05, 17:14 19
Clint Eastwood
Zgłoś
Avatar
H................g 2014-01-05, 17:16 216
@Up Clint to mu może buty czyścić
Zgłoś
Avatar
Nefario 2014-01-05, 18:00 16
Dyplom honorowy po hebrajsku? Czyżby od Żydów? To Żydzi mają honor ? O.o
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-01-05, 18:02 1
j23 w wersji prawdziwej
Zgłoś
Avatar
decode21 2014-01-05, 18:06 38
Był patriotą, a jego wnuki pewnie teraz tyrają na zmywaku w Londynie. Inni wiernie służyli dla niemiec w wehrmachcie, a teraz ich wnuk rządzi Polską. Taki rechot historii.

Jebać wyborców Tuska potulnego kundla Merkel.
Zgłoś
Avatar
PancerIV 2014-01-05, 18:07 6
Szkoda, że już takich ludzi nie ma, a szczerze powstało pokolenie popierdolców, leni, dzieci, które bez pc i telefonów by nie przeżyły i takie jest z 70% społeczeństwa w Polsce, i w ogóle na świecie i nie dotyczy tylko dzieci, ale i dorosłych

Kiedyś stereotypem były karteczki na żywność i praca dla każdego obywatela, a teraz mamy stereotyp spasionego typa oblepionego w rzep i brud siedzącego 24/7 przed pc bez życia, a no i z każdym rokiem każdy ma coraz bardziej wyjebane na to co się dzieje w tym kraju, a pamiętajcie kiedyś walczono za ten kraj, przelewano krew, a teraz by nas mandżukuo podbiło, gdyby nie przestało istnieć po II wojnie światowej. Teraz gdyby wybuchła wojna każdy by stwierdził, że ma wyjebane, a tak przynajmniej potrafię wywnioskować po dzisiejszym społeczeństwie, i to chyba każdego kraju i nawet już kurwa ciapaki mają więcej odwagi i chęci poświęcenia dla swojego celu i dążą do czegoś, choć to do czego dążą jest pojebane, ale to taki przykład, że nawet brudy mają więcej jaj niż my teraz, ale też mają dość mało w głowie, ale potrafią walczyć (wiem strzelać to za chuja nie potrafią i są fanatykami).
Zgłoś
Avatar
zexomatic 2014-01-05, 18:08
Dyplom w połowie po hebrajsku. Chuj mu w dupę
Zgłoś
Avatar
PeterGriffin 2014-01-05, 18:13 11
PancerIV napisał/a:

Szkoda, że już takich ludzi nie ma, a szczerze powstało pokolenie popierdolców, leni, dzieci, które bez pc i telefonów by nie przeżyły i takie jest z 70% społeczeństwa w Polsce, i w ogóle na świecie i nie dotyczy tylko dzieci, ale i dorosłych

Kiedyś stereotypem były karteczki na żywność i praca dla każdego obywatela, a teraz mamy stereotyp spasionego typa oblepionego w rzep i brud siedzącego 24/7 przed pc bez życia, a no i z każdym rokiem każdy ma coraz bardziej wyjebane na to co się dzieje w tym kraju, a pamiętajcie kiedyś walczono za ten kraj, przelewano krew, a teraz by nas mandżukuo podbiło, gdyby nie przestało istnieć po II wojnie światowej. Teraz gdyby wybuchła wojna każdy by stwierdził, że ma wyjebane, a tak przynajmniej potrafię wywnioskować po dzisiejszym społeczeństwie, i to chyba każdego kraju i nawet już kurwa ciapaki mają więcej odwagi i chęci poświęcenia dla swojego celu i dążą do czegoś, choć to do czego dążą jest pojebane, ale to taki przykład, że nawet brudy mają więcej jaj niż my teraz, ale też mają dość mało w głowie, ale potrafią walczyć (wiem strzelać to za chuja nie potrafią i są fanatykami).



Ojojo. Czuje ze masc na bol dupy bedzie potrzebna. Jestes czescia tego systemu, powiedz mi co ty takiego robisz zeby to zmienic? Piszesz komentarze na sadisticu?
Zgłoś
Avatar
zexomatic 2014-01-05, 18:15
Pancer czy jak ci tam. Jakbyś był więcej zorientowany to byś zauważył że Polski już nie ma. W tych czasach nie wjeżdżają czołgi. Kraj rozpierdala się gospodarczo. Polski przemysł praktycznie nie istnieje. A najebany chodząc po mieście to nie wiem czy czasem nie jestem w Londynie bo mało kiedy jakieś Polskie słowa widzę.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-05, 18:20
Żeby coś zajebać Niemcom, to nasi zawsze byli najlepsi.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-05, 18:21 1
zexomatic napisał/a:

Dyplom w połowie po hebrajsku. Chuj mu w dupę



"x" w nicku. Chuj ci w pysk.
Zgłoś
Avatar
septix 2014-01-05, 18:21 1
Jest nawet film o podobnej historii:

"Pułkownik Kwiatkowski (1995)"

polski, dobry, i co najważniejsze śmieszny.
Zgłoś
Avatar
ynos 2014-01-05, 18:37
Trzeba mieć jaja, żeby takie coś zrobić.
Zgłoś
Avatar
PancerIV 2014-01-05, 18:43
PeterGriffin, A czy ja mam ból dupy..? Chodzi mi o to co się z tym krajem stało, co się z ludźmi stało.

Wyraziłem swoją opinię, która jeśli Cie gówno obchodzi to mogłeś nie analizować, a napisałem to dla tych co jednak się jeszcze interesują co się dzieje w tym kraju, którzy jeszcze nie mają wyjebane, a nie do tych co dopiero jak krzywda spotyka to dopiero wtedy rozumieją treść.

zexomatic, Polska nadal jest, ale nie jest tym samym co była wcześniej, bo jest ruchana przez eu zupełnie jak przez te 40 lat komuny przez rusków, ale mimo tego istniejemy, i może gospodarki nie mamy i tu masz rację, ale to przez nasz rząd, połowa komunistów i reszta faszystów. Po prostu zero wyboru przez naszą kochaną demokracje i złodziei w rządzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie