18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-16, 22:22
🔥 Sprzeczka na drodze - teraz popularne
Avatar
x................s 2012-11-16, 22:58 2
ktoś wezwał karetkę?
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-11-16, 23:07
a my biedni grzesznicy, biedni i słabi.... - ja pierdole....skutki katowskiej indoktrynacji "jesteś gównem, grzesznym gównem, pójdziesz do piekła"

ale z drugiej strony to z sensem mówi
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-11-16, 23:15
Stary pijak. Jeszcze żyje?
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-11-16, 23:17 14
Mimo wszystko szacun, bo koles na swoj sposob jest szczesliwy

...no i przy okazji lekko pierdolniety
Zgłoś
Avatar
medowski 2012-11-16, 23:23
kurwa napierdala jak by dopiero scieche wniuchal zagadac moze na smiec ...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-16, 23:25
Gościu się naćpał
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2012-11-16, 23:40 9
Dobrze gada posypane miał to teraz polać mu!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-11-17, 0:02 9
genghiskhan napisał/a:

a my biedni grzesznicy, biedni i słabi.... - ja pie**ole....skutki katowskiej indoktrynacji "jesteś gównem, grzesznym gównem, pójdziesz do piekła"



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem i stara się, zakłada rodzinę itd., a takie ateistyczne ścierwo zadowolone z siebie napierdala w biedrze by zarobić na trawę, mieszka ze starymi i wali konia do końca życia nie zaznawszy nigdy smaku cipki. Każdą ideę można wyśmiać, ale życie bez nich to zwykła wegetacja prowadząca do upadku nie tylko człowieka ale i całych cywilizacji, dlatego europa zamienia się powoli w emirat
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-11-17, 0:11
"Rozpusta, baby i pieprzenie...".
Jaka kurwa apokalipsa!? Toż to raj, kurwa!!!
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-11-17, 0:59
dajcie pod to jakis dobry bicik i bedzie dalo sie tego sluchac bo nie wytrwalem dalej niz do 30 sekundy..
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-17, 3:08 5
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem i stara się, zakłada rodzinę itd., a takie ateistyczne ścierwo zadowolone z siebie napierdala w biedrze by zarobić na trawę, mieszka ze starymi i wali konia do końca życia nie zaznawszy nigdy smaku cipki. Każdą ideę można wyśmiać, ale życie bez nich to zwykła wegetacja prowadząca do upadku nie tylko człowieka ale i całych cywilizacji



Gówno prawda, już Ci się mózg zlasował od walenia konia. Wkręcaj sobie dalej, że będąc wzorcowym katolem poruchasz. Śmiem twierdzić, że mniej niż 0.00001 % społeczeństwa swój pierwszy orgazm miało po ślubie (jak nakazuje biblia). Śmiem twierdzić również, że religia jest przyczyną zaciemnienia i zacofania społeczeństwa ergo wyboru władz w naszym kraju i ogólnej wszechobecnej chujni (wszak 85+% naszych rodaków to katolicy). Kolejna Twoja chujowa teza, to ta że katolicy się lepiej rozmnażają. Jeżeli tak, to zazwyczaj rozmnażają się grzesząc, będąc tym samym hipokrytami, a nie katolikami. Przestrzegajcie wszystkich swoich nakazów i zakazów to ocipiejecie.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem



Hmm samobój?
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-11-17, 3:53 1
się kurwa zaczęło...religia - temat rzeka
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-11-17, 4:59 1
Ja-ah-kupel czy jaki tam masz nick, sadol chyba nie widział żałośniejszej osoby niż ty...
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-11-17, 8:29 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Taki muslim czy nawet katolik przynajmniej wie, że jest gównem i stara się, zakłada rodzinę itd., a takie ateistyczne ścierwo zadowolone z siebie napierdala w biedrze by zarobić na trawę, mieszka ze starymi i wali konia do końca życia nie zaznawszy nigdy smaku cipki. Każdą ideę można wyśmiać, ale życie bez nich to zwykła wegetacja prowadząca do upadku nie tylko człowieka ale i całych cywilizacji, dlatego europa zamienia się powoli w emirat


co ty pierdolisz ?
to właśnie przez wpajanie ludziom, że są nikim, że są gównem tak wiele zła i biedy jest na świecie....bo skoro jestem nikim to i tak nic nie osiągnę więc po co się starać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie