18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zsakuł 2013-06-06, 1:34
trzeba kupować z koziny
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-06, 1:37 1
Teraz będę kupował po dwa. Allah SnackBar!!!

Ale bym sobie teraz zjadł...
Zgłoś
Avatar
adolfh 2013-06-06, 1:43 5
Tak dla ścisłości - kebaby sprzedają Turcy, Turcja to kraj który częściowo leży w europie i AZJI, więc turek to nie arab, owszem w Turcji religią panującą jest islam ale tam ci łba nie upierd*lą, zresztą turcy się wkurwili jak im chcieli postawić meczet więc turcja jest tak islamska jak Polska katolicka. A teraz czekam na hejt że ch*ja się znam ,a turek to arab który się wysadza bo jakaś jeb*na książka tak karze.
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-06-06, 1:46 12
@adolfh chuja się znasz a turasy to ciapaci(arabusy)
Zgłoś
Avatar
adolfh 2013-06-06, 1:50 1
Ooo, widzę że kolega sobie musiał ulżyć. Nienawidzę ciapatych czyli tych kozojebców którzy się wysadzają ch*j wie po co, a słyszałeś ostatnio o jakimś turku który się wysadził?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-06, 1:54 6
W Stambule ludzie zaprotestowali przeciw postawieniu meczetu w miejscu parku. Turcja jest 100 razy bardziej zlaicyzowana niż Polska (czytać o Ataturku). Tam prawo jest ważniejsze niż islam. Nie mylcie turków z arabami, bo to taka sama ignorancja jakby ktoś w USA powiedział, że Rosja, Kazachstan i Polska to jedno i to samo.
Zgłoś
Avatar
adolfh 2013-06-06, 1:56 1
@up, właśnie o to mi chodziło, jak w Turcji coś ukradniesz to ręki ci nie up*erdolą.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-06-06, 2:05 1
Turki sa ok, potrafia byc wkurwiajacy ale nie bardziej niz np. litwini i serbowie.

Z islamskimi pojebami nie maja nic wspolnego. Co wiecej, sa obecnie jednymi z niewielu, ktorzy wyszli na ulice w celu powstrzymania islamizacji.
Zgłoś
Avatar
DomenicRS 2013-06-06, 2:14
Nie meczet, tylko centrum handlowe (http://www.sadistic.pl/o-co-dokladnie-chodzi-z-tymi-protestami-w-istambule-vt203002.htm?highlight=turcja) i wcale nie jest tam tak laicko jak się wydaje, bo iSzlam to oprócz religi też, bądź co bądź, kultura - chyba ze dwa dni temu był na sadolu post jakiejś studentki co tam pojechała na rok czy coś - islamabad pełną gębą.
Zgłoś
Avatar
Misza123 2013-06-06, 2:25
W Stambule jest wiecej meczetow niz lazienek
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-06, 2:27 2
po prostu zamiast zatrudniać ciapatych w kebabie można przecież polaków ? będą miejsca pracy dla naszych i dobre kebaby dla klientów proste..
nie wiem cco to za moda sprowadzania ciapatych by robili kebaby?
atrakcja czy co? to kurwa nie zoo
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-06, 2:29 2
dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/swiat/1276461-rzad-przeprasza-prote...
"z organizatorami demonstracji przeciwko planom przebudowy placu Taksim i postawienia tam, na miejscu parku, nowego meczetu."
Jednak meczet. A to że są tam islamskie świry - to i Polsce są katoliccy fanatycy czy pseudo-patrioci, którzy psują innym wizerunek. Mówię tak jak jest - podstawą państwa Turcja jest sekularyzacja, nakazana przez ojca założyciela Ataturka, czyli rozdział prawa i religii. Dzięki temu Turcja stała się cywilizowanym krajem. Jak już tak im słodzę to dodam, że jako jedyni Turkowie nie poparli rozbiorów Polski.

@up: Idź do pierwszego lepszego polskiego kebaba - dostaniesz bułę rozmrożoną z Makro i mielonkę. Ja jadam u Turka i wiem, że to oryginalne jedzenie (sam np. piecze ten chleb). Podobnie jak chcę zjeść prawdziwą chińszczyznę to idę do azjaty.

@down: Właściwie zgadzam się z tymi podpunktami i całą resztą. Każdy naród ma czarne karty historii, wystarczy jeden pojebany przywódca. Niemniej ci Turkowie których znam są zasymilowani, szanują prawo, uczciwie zarabiają, a nie siedzą na socjalu czy kradną.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-06-06, 2:30 12
Co wy gadacie? Turcy zabili 2 mln chrześcijan - Ormian, z powodu właśnie ich religii, ich islam ma formę bardziej otwartą, bo chcą wejść do UE, ale prawda jest taka, że jest to maska, wcześniej czy później będą się tylko radykalizować. Zresztą o czym my mówimy? Mówimy o tym, że oprócz już islamu, istnieje jeszcze pojęcie ZALEWANIA kraju, tak jak Turcy zalali Niemcy, które nie umieją oszacować ilu ich już jest. Obecnie mówi się, że jest ich więcej niż Czechów...W Czechach! Rozumiecie kłopot czy dalej nie? Oni przyjadą, spłodzą 10 dzieci, podczas gdy wy będziecie kombinować nad jednym. Nie mogli nas zbrojnie pokonać, robią to poprzez kobiety, niestety także i nasze. Nie mam nic do nich, ale niech żyją kurwa w swoim kraju. Turcja taka fajna? To niech tam kurwa żyją. Islam jest super? To niech kurwa żyją w krajach islamskich. Mam dosyć pierdolenia o historii i interpretacji sur w koranie. Europa jest miejscem rozwoju białego człowieka, mniejszości zaakceptuje, ale jak ktoś chce przyjechać, musi:
A) Zdać test językowy i historyczny
B) Posiadać kapitał wystarczający do samodzielnego życia
C) Przejść sprawdzenie pod kątem powiązań z terrorystami
D) Wymyślę na kiblu
Rok temu byłem w Belgii [A w zasadzie w Brukseli, kto był, rozumie czemu piszę w ten sposób] i no przeraziłem się. 11 godzina, środa, ulica pełna muzułmanów, murzynów, hindusów, białych ludzi nie ma, są w pracy. Czy tak ma wyglądać Europa? Mamy kurwa zniknąć? Pierdoli mnie czy Turek akurat przypadkiem będzie laicki jak wyprze mnie i moją rasę. Tak, wiem głupki, od razu myślicie "heil hitler skurwysynie", chuj wam w dupę, nie mam nic do innych ras, ale niech siedzą na swoich kontynentach.
Zgłoś
Avatar
adolfh 2013-06-06, 2:39
Zgadzam się, też jestem zdania że najlepiej jest jak każdy siedzi u siebie, ale już lepsze to niż kur*a która wysadzi się w autobusie albo zabije twoją żonę bo tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie