18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
remik93 2013-06-06, 2:47
Skąd takie wlepki wziąć?
Zgłoś
Avatar
bob26 2013-06-06, 2:55 3
Zgłoś
Avatar
dawid188 2013-06-06, 2:58 2
Kurwa kebaby są zajebiste pozdrawiam TURECKIEGO BRATA Z BRZEGU !!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-06-06, 2:59 2
Odjebac sie od kebabow! (ZARCIA)
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-06-06, 3:13
"Bóg, Honor, Ojczyzna"

Jeśli dla ciebie Ojczyzna jest na ostatnim, trzecim miejscu to ja "dziękuję" i nie pytam o nic więcej.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-06, 3:33 1
@Leet

Bóg Honor Ojczyzna - to mają być wartości równoważne - B jest przed H, H jest przed O w alfabecie to i zapis jest taki.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-06, 3:41
A jak ktoś jest ateistą? To dla niego to hasło jest nic nie warte. Ja na pierwszym miejscu stawiam Rodzinę. I wolę mickiewiczowskie "Cnota, Nauka, Praca"

Poza tym pierwotne hasło brzmiało: "Honor i Ojczyzna", pochodziło z czasów napoleońskich, ale później sobie je przywłaszczyli nawiedzeni katolicy, by wcisnąć swoją religię w patriotyzm, co wielu ludziom się nie podoba, bo niewierzący przecież też może być patriotą. Nie można zawęzić definicji Polaka do pojęcia katolika, jak to robił np.Dmowski. Do kurwy nędzy
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-06, 3:47
Prawdziwe wartości to Piwo, Kobiety i Kabab (ewentualnie Pierogi, Sushi, albo Pizza).
Zgłoś
Avatar
Skowron1893 2013-06-06, 4:04 1
@Policeman
Mimo iż masz strasznie chujowy nick leci piwo, bo w stu procentach się z Tobą zgadzam. Obecnie pracuję w Holandii i do kupy jestem tutaj 1,5 roku i przez ten czas zdążyłem się nieco przyjrzeć tej fali islamizacji, która jak plaga spadła na Europe. W Hadze, czyli w mieście, w którym się obecnie znajduję rok temu przeprowadzono badania statystycznie pod względem ilości imigrantów oraz rodowitych holendrów w tym mieście. Badania te wykazały, że w Hadze ludność napływowa stanowi już ponad 50% ogólnej liczby mieszkańców, przez co Haga stała jednym z najbardziej multikulturowych miast Holandii (choć ten problem dotyka cała Holandię i jak wszyscy wiemy nie tylko Holandię). Do tej liczby przyczyniła się też polska imigracja, ale jak kolega o chujowym nicku słusznie zauważył - polacy nie zalewają tak innych państw jak to robią islamiści. W godzinach popołudniowych w Holandii również ciężko spotkać holendra, czy polaka, ponieważ jak każdy inny człowiek jest w pracy, za to ciapatych, żyjących na socialu można tutaj spotkać w brud (odpowiednie słowo ) wszędzie i o każdej porze... Wychodząc na zakupy nie spotkasz islamskiej matki prowadzącej wózek lub dziecko za rękę, tylko praktycznie każda z nich ma dosłownie gromadę, którą na ogół utrzymuje holenderski rząd. W szkołach na powiedzmy 20-sto osobową grupę widać dwójkę białych dzieciaków, ktorych pochodzenie też nie jest pewne... Holandia jak i wiele innych krajów przez pierdoloną islamską plagę dąży niestety do wynarodowienia rodowitych mieszkańców tych ziem. Osobiście nigdy bym do tego nie dopuścił i powypierdalałbym ich czym prędzej zanim jak w Anglii zaczną się jeszcze, kurwa, domagać prawa szariatu. Średnio u mnie z tolerancją do nich, ale to nie w tym tkwi problem, bo jak kolega słusznie zauważył oni niszczą nas od środka, często przy pomocy naszych kobiet...

P.S.
O ilości meczetów i ich innych wynalazkach, chyba już pisać nie muszę, choć z resztą mógłbym tu pisać w nieskończoność...

P.S.2
Nawet, kurwy, maja swój ciapaty kanał na kablówce -.-
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-06-06, 4:14
Co do szariatu..
w wielu krajach islamskich szariat staje się podstawą życia społecznego. Oznacza to często prześladowanie ludzi wyrażających inne poglądy religijne. Dobranoc :3
Zgłoś
Avatar
qmakk 2013-06-06, 4:55
Jedzmy ale tylko wieprzowe :3
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-06, 5:28
Co do Turcji, to nie meczet, a park handlowy chcieli im zamiast parku postawić. Nie mylcie faktów!
Zgłoś
Avatar
duży 2013-06-06, 14:40
Policeman napisał/a:

Rok temu byłem w Belgii [A w zasadzie w Brukseli, kto był, rozumie czemu piszę w ten sposób] i no przeraziłem się. 11 godzina, środa, ulica pełna muzułmanów, murzynów, hindusów, białych ludzi nie ma, są w pracy. Czy tak ma wyglądać Europa?


A więc jesteś:
a) muzułmaninem?
b) murzynem?
c) hindusem?

Co do samej wstawki, jak najbardziej popieram. Nie damy im zarobić, nie będą mieli czego tu szukać. I nie mówię o Turkach wyłącznie, ale o całej szarańczy co się zlatuje. Wystarczy popatrzeć co jest w Niemczech - więcej Turków niż Niemców, w niemieckiej reprezentacji grają Turcy itp. O zgrozo!
Zgłoś