18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
w................n 2016-08-16, 19:21 4
Dzisiaj napisał/a:



no no no... nie wymieniaj kielec jak mowisz o miastach to po pierwsze. Tak samo jakby ktos twierdził, ze w sosnowiec to miasto... Po drugie - jesli sie ktos przeprowadzil to jego miast jest tam gdzie mieszka. Moze kibicowac Polsce, i miec w sercu ojczyzne ale z roznych powodow wybral emigracje. Nie musi sie tlumaczyc zaczynajac zdanie : W miescie w ktorym mieszkam, nie na stale bo urodzilem sie w Płocku zobaczylem, ze...
Wiec dobrze napisał : w moim miescie.



Po 1 primo to nie kielec tylko Kielc nieuku! Po 2 primo, Kielce są miastem i stolicą województwa Świętokrzyskiego,ale sądząc po reszcie twojej wypowiedzi, ciężko wymagać znajomości gramatyki... Natomiast jak dla mnie "moje miasto" oznacza miejsce, w którym się wychowałem.
Reasumując:

_Kurbaszy_ napisał/a:

malyszkielce kurwa nie jąkaj się to po pierwsze a po drugie chuja wiesz, to się nie wpierdalaj. jak chcesz zabłysnąć takimi takimi tekstami to to na kwej kwejka... Ycc yc yc yc



Wszechwiedzący chłopaku, olśnij nas zatem bo tutaj widać NIKT NIC NIE WIE. "Ycc yc yc yc" ? Ktoś tu wypomina jąkanie? Może to nowomowa partyjna?
Zgłoś
Avatar
kartonxcs 2016-08-17, 0:22
Kto z Grajewa?
Zgłoś
Avatar
p................2 2016-08-17, 4:37
widelecSpoon napisał/a:



Po 1 primo to nie kielec tylko Kielc nieuku! Po 2 primo, Kielce są miastem i stolicą województwa Świętokrzyskiego,ale sądząc po reszcie twojej wypowiedzi, ciężko wymagać znajomości gramatyki... Natomiast jak dla mnie "moje miasto" oznacza miejsce, w którym się wychowałem.
Reasumując:

Wszechwiedzący chłopaku, olśnij nas zatem bo tutaj widać NIKT NIC NIE WIE. "Ycc yc yc yc" ? Ktoś tu wypomina jąkanie? Może to nowomowa partyjna?



"Po jeden pierwsze, po dwa pierwsza" - matko jedyna, co za analfabeta, i jeszcze pisze o wymaganiach co do gramatyki... co za debil Elita umysłowa świętokrzyskiego...
Zgłoś
Avatar
w................n 2016-08-17, 8:20 2
pinkie222 napisał/a:



"Po jeden pierwsze, po dwa pierwsza" - matko jedyna, co za analfabeta, i jeszcze pisze o wymaganiach co do gramatyki... co za debil Elita umysłowa świętokrzyskiego...



Niby masz 30 lat,a klasyki nie znasz
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2016-08-17, 11:46
Cytat:

ale z roznych powodow wybral emigracje.


Głównie z takich że jedyne do czego się nadaje to rzucanie paczkami gdzieś na magazynie , albo praca jako wyrobnik w fabryce "hujwieczegośtam" jako "starszy śrubkowy" i w polsce za taką prace płaci się najniższą albo jeszcze mniej natomiast tam za taką prace dla takiego tłuka zarabia to samo tylko w funtach...
Do emigracji zmusza go brak wykształcenia, doświadczenia, specjalizacji etc.
Popracuje za granicą nawet i 10 lat na takim stanowisku... i co dalej ? W anglii za to się nie "ustatkuje" a w polsce zbuduje chałupę (może kupi mieszkanie) i samochód.. i będzie chciał znaleźć pracę na miejscu i co ?
- Co pan umie ?
- Mam 10 lat doświadczenia !
- W czym ?
- W przestawianiu kartonu z taśmy na paletę i odwrotnie !
Zgłoś