18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
Avatar
takamahi 2024-09-03, 20:13 1
Voyteck napisał/a:

A skąd wiesz kolego co on robi po pracy?
Mówisz ,że płaci podatki.

Kto płaci chętnie podatki?
Myślisz, że księgwa go rozlicza uczciwie?
Przykładny obywatel z niego?
Poznań kebab (świeża sprawa)
Kiedyś kebab w Ełku (chłopak ukradł cole dostal nóż)



Widzę że niespecjalnie zrozumiałeś mojego posta, pisałem o hipotetycznym cudzoziemcu, który spełnia określone warunki.
Owszem nie wszyscy je spełniają, tak samo jak wszystko co napisałeś można tez przyporządkować niektórym Polakom.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-03, 20:16 2
takamahi napisał/a:

Żresz kebaba gdy w brzuchu burka? Płacąc za niego, sprowadzasz Turka
Już się rymuje


Za długie, narodowy patridiota wyklęty nie zapamięta. Nawet nie przeczyta, bo za dużo słów.
Zgłoś
Avatar
Voyteck 2024-09-03, 20:25 1
takamahi napisał/a:

Widzę że niespecjalnie zrozumiałeś mojego posta, pisałem o hipotetycznym cudzoziemcu, który spełnia określone warunki.
Owszem nie wszyscy je spełniają, tak samo jak wszystko co napisałeś można tez przyporządkować niektórym Polakom.



Miejmy nadzieję ,że tacy są którzy pasują do tego hipotetycznego opisu.
Zatrybiłem aluzje 😉
Zgłoś
Avatar
B................n 2024-09-03, 21:34 1
Voyteck napisał/a:

Po chuj żrecie u tych brudasów?



Ponieważ jest to najgorszy sort dwunożnych z kubkami smakowymi w dupie. Ta psia karma w bułce, co ją tak ochoczo wcinają, koło autentycznego kebaba nie leżała
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-09-03, 21:42
Kiedy słyszę słowo "kebab" to przed oczami mam najgorsze bydło napychające się ścierwem ze szczura.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-09-03, 23:43
Kebab był za słony?
Zgłoś
Avatar
cz0pek 2024-09-04, 9:36
ile to ma gwiazdek miszelina ?????
Zgłoś
Avatar
Manfred-Ef 2024-09-04, 9:49
Z klienta chcieli kebsa zrobić ?
Zgłoś
Avatar
TurboNoGay 2024-09-04, 13:09
Voyteck napisał/a:

Po chuj żrecie u tych brudasów?



Dobre wpierdalaj niedobre spierdalaj prosta sprawa
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-09-04, 19:15 1
Nazhir napisał/a:

spokojnie, Europejczycy są naprawdę zmyślną rasą. Na początku XX wieku, podobną plagą byli Żydzi. W Polsce pełnili rolę klasy średniej i wyższej, Polaków traktowali z wyższością. I co? Praktycznie w 5 lat zrobiono z nimi porządek. Wysprzątano całą Europę z Żydów. Można? Można.
Jeśli zostanie przekroczona pewna granica, to z murzynami i Ukraińcami stanie się dokładnie to samo. W 5 lat temat zostanie załatwiony w taki, czy inny sposób - na pewno kreatywny, bo jednak Europa to kolebka innowacyjności.



Hahaha, toś odleciał. Mordo w jednym masz racje, europejczycy są naprawde zmyślni, kreatywni i innowacyjni. I właśnie dlatego wymyślili wymieszanie ras i kultur żeby łatwiej było wprowadzić neo feudalizm. Także tym żmyślnym, kreatywnym i bogatym będzie się żyło pięknie, a my będziemy się użeraż z pontonowymi inżynierami.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2024-09-09, 20:43
Driver19cm napisał/a:

W piątki i w soboty nocami, Katowice tak wyglądają od 20 lat
Pijaństwo, mordobicie, jazda bez trzymanki. Miałem 20 lat tak było, mam 41 lat a w centrum nadal bez zmian



Czego naturalozujesz temat. Od 20 lat ciapaki w Katowicach regularnie masakrują ludzi.... W momencie kiedy trzeba alarmować, konsolidować się ty piszesz że normalka... można dalej skrolować.

Wszystko dobrze to tylko do naszych statystyk dojdą jeszcze ciapakowe statystyki... to ile razem tych statystyk będzie?

______________

Niezmanipulowany
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów