18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
Voyteck 2024-09-03, 12:17 88
Po chuj żrecie u tych brudasów?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-03, 12:18 15
W piątki i w soboty nocami, Katowice tak wyglądają od 20 lat

Pijaństwo, mordobicie, jazda bez trzymanki. Miałem 20 lat tak było, mam 41 lat a w centrum nadal bez zmian

______________

Uwierzysz w Boga, jeśli pokażę Ci Diabła ?
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-03, 12:19 60
Kupując kebaba sprowadzasz araba.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-03, 12:22 33
Voyteck napisał/a:

Po chuj żrecie u tych brudasów?



Nie mam problemu z jedzeniem kebabów. Nie mam tez problemów jeść u Turasów, którzy normalnie pracują, prowadzą legalne biznesy, płacą podatki. Są lepsi niż jeden sebix czy karyna siedzący na zasiłkach i 800+plusach

I nie ma nic lepszego po melanżu, jak dobry kebsonik

______________

Uwierzysz w Boga, jeśli pokażę Ci Diabła ?
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-03, 12:24 36
język ukraiński w tle.

Śmiejemy się, że Europejczycy wpuścili do siebie dżentelmentów z Afryki, a sami mamy dokładnie to samo z Ukraińcami - znaczy, na razie jeszcze jest znośnie, ale to dopiero 2 lata odkąd do nas przybyli, natomiast w Europie, murzyni napływali przez ostatnie kilkanaście lat.

Mam dziwne wrażenie, że jak Europa w końcu upora się murzynami, to u nas dopiero zaczną się cyrki z Ukraińcami.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-03, 12:33 23
Nazhir napisał/a:

język ukraiński w tle.
Śmiejemy się, że Europejczycy wpuścili do siebie dżentelmentów z Afryki, a sami mamy dokładnie to samo z Ukraińcami - znaczy, na razie jeszcze jest znośnie, ale to dopiero 2 lata odkąd do nas przybyli, natomiast w Europie, murzyni napływali przez ostatnie kilkanaście lat.
Mam dziwne wrażenie, że jak Europa w końcu upora się murzynami, to u nas dopiero zaczną się cyrki z Ukraińcami.



Dokładnie tak. A ukra ciężej z daleka rozpoznać.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 12:33 9
Nazhir napisał/a:

język ukraiński w tle.
Śmiejemy się, że Europejczycy wpuścili do siebie dżentelmentów z Afryki, a sami mamy dokładnie to samo z Ukraińcami - znaczy, na razie jeszcze jest znośnie, ale to dopiero 2 lata odkąd do nas przybyli, natomiast w Europie, murzyni napływali przez ostatnie kilkanaście lat.
Mam dziwne wrażenie, że jak Europa w końcu upora się murzynami, to u nas dopiero zaczną się cyrki z Ukraińcami.


Wyłącz tv czasami. Ukraincy ukraincami też ścierwa nie lubię. Problem leży jednak w tym że pod wybuchu "wojny" otworzyli granice dla wszelakiego ścierwa napływającego od UA.. nie było żadnej weryfikacji czy to Ukrainiec czy bambus z Afryki. Nie zdziwił Cie np fakt że odkąd wybuchła "wojna" i leciało po 500k ludzi do Polski przez Medykę i Krościenko to odziwo problem na białoruskiej granicy ucichł? Nie było już tyle brudasów pod płotem? Może to tylko moje urojenia
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-03, 12:53 6
Nazhir napisał/a:

język ukraiński w tle.
Śmiejemy się, że Europejczycy wpuścili do siebie dżentelmentów z Afryki, a sami mamy dokładnie to samo z Ukraińcami - znaczy, na razie jeszcze jest znośnie, ale to dopiero 2 lata odkąd do nas przybyli, natomiast w Europie, murzyni napływali przez ostatnie kilkanaście lat.
Mam dziwne wrażenie, że jak Europa w końcu upora się murzynami, to u nas dopiero zaczną się cyrki z Ukraińcami.



" Europa w końcu upora się murzynami"? To zajebisty tytuł dla filmu z gatunku sci-fi...
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-03, 13:19 25
janusz_biznesu napisał/a:

" Europa w końcu upora się murzynami"? To zajebisty tytuł dla filmu z gatunku sci-fi...



spokojnie, Europejczycy są naprawdę zmyślną rasą. Na początku XX wieku, podobną plagą byli Żydzi. W Polsce pełnili rolę klasy średniej i wyższej, Polaków traktowali z wyższością. I co? Praktycznie w 5 lat zrobiono z nimi porządek. Wysprzątano całą Europę z Żydów. Można? Można.

Jeśli zostanie przekroczona pewna granica, to z murzynami i Ukraińcami stanie się dokładnie to samo. W 5 lat temat zostanie załatwiony w taki, czy inny sposób - na pewno kreatywny, bo jednak Europa to kolebka innowacyjności.
Zgłoś
Avatar
Źdźbło 2024-09-03, 13:32 5
Haha niedosc że spuścili mu się do kebaba to jeszcze wpierdol zebrał
Zgłoś
Avatar
rommel1986 2024-09-03, 13:34 3
Kebab King przy dworcu w Katowicach, nie dość, że jakość chujowa to jeszcze wpierdol.
Choć akurat jakość mogła sprowokować starcie.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 13:39 21
Nazhir napisał/a:

spokojnie, Europejczycy są naprawdę zmyślną rasą. Na początku XX wieku, podobną plagą byli Żydzi. W Polsce pełnili rolę klasy średniej i wyższej, Polaków traktowali z wyższością. I co? Praktycznie w 5 lat zrobiono z nimi porządek. Wysprzątano całą Europę z Żydów. Można? Można.
Jeśli zostanie przekroczona pewna granica, to z murzynami i Ukraińcami stanie się dokładnie to samo. W 5 lat temat zostanie załatwiony w taki, czy inny sposób - na pewno kreatywny, bo jednak Europa to kolebka innowacyjności.



Coś Ci się pojebało albo cie okłamali na histori.. wyczyścili Żydów? To była przykrywka i wyczyścili biednych Żydów. Kim jest rothschild, Rockefeller, Morgan? Rodziny angielskie i amerykanskie ożenione z Żydówkami. Kto finansował 1 i 2 wś? Nikt inny jak oni. Ilu zginęło Żydów podczas 2wś? 5mln a polakow? 6.. tylko że Żydów wyjebali inwalidów i niedorozwojów a np polakow całą inteligencję. Za kim płakał świat? Za Żydami. Kto dostaje rekompensaty do dziś za zbrodnie wojenne? Napewno nie rodziny naszych bohaterów.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-09-03, 13:49 1
Najebany polak rozrabiał w kebabie, dostał na co zasłużył.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 14:05 4
Kebab King kolo dworca. Zaiste wykwintna restauracja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów