18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Kibice Śląska Wrocław postanowili zrobić zakupy w Biedronce w Horodnianach, jednak chcąc odreagować wynik meczu (4:1) i awarie jednego z autobusów postanowili ją zrabować.



"Podczas przejazdu kibiców na dworzec kolejowy zepsuł się jeden z autobusów. Drugi zatrzymał się za nim. Z obu wysiadła grupa sympatyków Śląska Wrocław i rozpoczęła szturm na Bogu ducha winny dyskont. Podczas harców w Biedronce najwyraźniej doszli do wniosku, że płacenie za towar to kapitalistyczny, zachodni wynalazek. W związku z tym doniosłym odkryciem postanowili opuścić sklep bez płacenia.

Świadek zdarzenia kiboli określił mianem "stada dzikich bestii". "







źródło: poranny.pl
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-06, 23:06 22
analnyrycerz napisał/a:

Bogu ducha winny dyskont.



Nie wnikam którego, ale Państwu Polskiemu, to powinni być winni całkiem niezła sumkę, za podatki których nie płacą...
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-03-06, 23:48 8
Za ten wyzysk pracowników przez lata raz na jakiś czas im się należy.Jebać kierownictwo biedronki.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-06, 23:55 3
@up Ja to się wcale nie zdziwię, gdy kierownictwo obciąży stratami ekspedientki...
Zgłoś
Avatar
jaksiemasz_ 2017-03-07, 8:39 46
Zachowują się dokładnie tak samo, jak małpy w USA, które widzieliśmy tu na wielu filmach. Widać kibole, to takie nasze, rodzime, białe małpy.
Zgłoś
Avatar
liana 2017-03-07, 8:45 6
To są "wyklęci" żołnierze PIS-uaru
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-03-07, 9:52 9
MaszAyahuaskę napisał/a:



Nie wnikam którego, ale Państwu Polskiemu, to powinni być winni całkiem niezła sumkę, za podatki których nie płacą...



Ta nie płacą 23% wartości dodanej Vat paragon otrzymujesz zawsze jak uważasz że nie płacą zgłoś to gdzie trzeba ale huja zrobisz bo akurat płacą. Każdy pracownik to PiT od prezesa do zamiatacza 17 czy tam 19% nie wiem jak jest w Polsce. 2% bodajże podatku handlowego niedawno wprowadzonego. CiT nie wiem czy płacą ale sprawdź sobie stawki za m2 podatku od firm to jest dopiero kurestwo polskiego rządu.
Parę lat temu w Polskich miejscowościach granicznych z Czechami widziałem mnóstwo tych lidli albertów biedronek stonek i innych takich. Ostatnio widzę że parę ich polikwidowali znaczy się już im przestaje to kalkulować. A Dyskonty jak Biedronka Kaufland i tak dalej rodzą dookoła siebie często sieci mniejszych sklepików tak jest w mniejszych i większych miejscowościach.
Zgłoś
Avatar
qnsl 2017-03-07, 10:07 1
Prewencja tam akurat zakupy robiła czy na tyle jebnięci byli żeby konsumować zrabowane bułki na miejscu?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-07, 10:45 3
Maupajoke, czy Ty tego nie rozumiesz, to nie oni to płacą, pomimo tego, że płacą, tylko klienci i jest to wliczone w cenę produktów? I jeszcze takie małe podsumowanie tego, co zrobiły platfusy, w kwietniu tamtego roku. I ty mi powiesz, że nikt za to nie wziął pod stołem kontenera pieniędzy i żadne lobby nie miało w tym udziału? Proszę Cię...

Zgłoś
Avatar
M................e 2017-03-07, 11:48 4
@~MaszAyahuaskę
Odkrywczy jesteś pracodawcy mają pieniądze od klientów i to oni płacą podatki.
Gówno mnie obchodzi platfus czy nie wiem co tam masz na myśli. Przestałem się interesować polityką na poważnie 3 lata temu kiedy to państwo przestało mnie obchodzić. Piszę co widziałem a widziałem że zamykają hipermarkety. Na Węgrzech po tym jak Urban przeforsował swoją partią ustawę o podatkach od hipermarketów też zaczęło ich ubywać zostały tylko w dużych miejscowościach.
A hipermarkety jak to prywatne przedsiębiorstwa nie ważne czy Portugalskie Niemieckie czy Brytyjskie kombinują bo polskie prawo jest zagmatwane i pełne luk.
Poza tym tylko dodam że hipermarkety oferują niskie ceny klientów nie obchodzi to że wykończą polską firmę czy zagraniczną każdy chce mieć tani produkt bo polacy są biedni i nie stać ich w większości na dobry produkt i użeranie się ze sprzedawcą.
Osobiście uważam że gdyby wprowadzić dla wszystkich pracodawców takie warunki jak miały hipermarkety w Polsce już dawno byłoby tu lepiej ale polacy wolą skoro sami mają źle dopierdolić reszcie tak żeby wszyscy mieli jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
ganji 2017-03-07, 12:41 7
@ Finansjera sadistica

Chuj w te podatki akurat w tym temacie (chociaż to bardzo ważny i ciekawy temat w odniesieniu do stanu gospodarki i społeczeństwa).

Te jebane niestety nasze bydło nie potrafi się zachować i pragnę dla nich soczystego wpierdolu żeby wybić im te głupoty w głów.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-03-07, 16:50 7
Kwiat polskich narodowych zwierząt. A policja zamiast strzelać to tylko stoi. Mieliby trening na żywym celu.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-03-07, 17:42 6
Sebix wyklęty w Biedronce przez psy zwinięty

(a tak na poważnie to chcieli skorzystać z promocji i podziękować w ten sposób sponsorowi reprezentacji)
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-03-07, 18:10
No ale nikt nie pisze, że ci kibice przebrali się za policję.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-03-07, 19:25
Te zdjęcia to jakoś takie mało wiarygodne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie