18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pener 2011-10-05, 18:57 2
qkis22 napisał/a:

Ja pierdolę, ale ta strona zeszła na psy.


jak się nie podoba to nie wchodź.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2011-10-05, 19:05 4
qkis22 napisał/a:

Ja pierdolę, ale ta strona zeszła na psy. Ile tu lewusów i pizd życiowych. Dostaniesz jeden z drugim przez łeb kiedyś za nic od "policjanta" w białym kasku to inaczej będziesz śpiewał.



Ja chodzę na mecze już od 4 lat i nigdy za nic od policjanta w łeb nie dostałem. A ciebie jak już główka od tego pałowania boli kozaku życiowy to polecam sektor rodzinny.
Zgłoś
Avatar
k................o 2011-10-05, 19:05 1
Myśleli że se poświrują jak z naszymi białymi kaskami.Dobrze,a poczciwie.Holenderska policja do Polski!!!
Zgłoś
Avatar
QrashMaster 2011-10-05, 19:42
brylant1412 napisał/a:

euro 2012 to bedzie porażka przez pseudokibiców



Euro będzie wyglądać tak że przyjadą angole i inne France będą wszystko rozpierdalać i robić co im się żywnie podoba a naszych będą bić. Taka oto tolerancja i globalizacja.
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2011-10-05, 20:13
tarek_kubusio napisał/a:

banda debili - prowokuja a pozniej placza ze pakla po lbie dostali. kibic - kawal chuja a nie kibic



Nie zmienia to faktu że banda debili, ale nawet psychicznie przegrali "walkę" z tymi ochroniarzami, gdyby też obrali taki sam "szyk" jak ta ochrona to by może ich rozkurwili

edit: przynajmniej filmik był by ciekawszy.
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-10-05, 20:36
Założę się, że komenty w stylu "jebać ich" "dobrze tak" "mogli jeszcze bardziej" to pisali ludzie antyWisla
Zgłoś
Avatar
Sloniu9 2011-10-05, 21:20
szkoda, że komuś łba na pół nie rozjebali...nie ważne czy to kibic legii, wisły czy manchesteru - burak to burak, zajebac go trzeba
Zgłoś
Avatar
konował 2011-10-05, 21:58 2
Uwielbiam jak wielcy jp na 50% dostają wpierdol od stróżów prawa. Tacy kurwa cwani a wszyscy spierdalają gdzie popadnie. Odwagę sklepać jakiegoś dzieciaka w 10 mają a jak przyjdzie coś do czego to wszyscy jak baranki. Żałosne śmiecie.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-10-05, 22:03 1
Dostał, to dostał. Nad czym tu kurwa debatować.
Zgłoś
Avatar
Foxssj2 2011-10-05, 22:15
lot de fak ju duing....ej....
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2011-10-05, 22:19
Jebana hołota i banda skurwysynów
Zgłoś
Avatar
Feragas 2011-10-05, 22:21
Media z pewnością będą zainteresowane tym nagraniem:) kibice kibicami ale policjant nie może przekraczać swych praw, a pałką w łeb to już przekroczenie swoich uprawnień, ponieważ nie był to stadion nie kibic atakował fizycznie tylko jak psychika murzyna nie wytrzymuje to jego problem, było trzeba u siebie w kraju zostać i zdejmować inne małpy z drzew. Nie powinni atakować, w tym wypadku kibice którzy tam byli, jeśli pójdą do sądu (mają nagranie) to dostaną ładne odszkodowania, że zostali zaatakowani przez policje:)
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2011-10-05, 22:51
AngryCow napisał/a:



Ja chodzę na mecze już od 4 lat i nigdy za nic od policjanta w łeb nie dostałem. A ciebie jak już główka od tego pałowania boli kozaku życiowy to polecam sektor rodzinny.


To pojedź kiedyś na wyjazd wierny kibicu "z dupy".
Zgłoś
Avatar
grandl 2011-10-05, 22:56
Gonić bydło!
Zgłoś
Avatar
fatamorgana 2011-10-05, 23:17
przyzwyczaili się nasi że tak powiem "bojownicy za swój klub" (czyli nieroby, którzy wezmą od jeszcze żyjącej mamusi na piwko i na mecz pokrzyczeć i poudawać cwaniaków), że nasza policja ich głaszcze. Niestety w U.K. panują troszeczkę inne zasady. Tam policja ma prawo używać ostrej amunicji na meczach, a także stosować środki przymusu bezpośredniego (tutaj w postaci pałki) bez żadnych ograniczeń.

Myślę że gdyby takie zasady wprowadzono w Polsce, przestępczość stadionowa czyli tzw. ruch kiboli uspokoił by się raz na zawsze. Chociaż nasi by krzyczeli, że to łamanie praw człowiek itd.

Podsumowując: Solidny wpierdol zdaje egzamin!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie