Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
manieeek 2012-06-15, 15:40
I to jest doping, a nie to co pojebani chorwaci żucający racami pod własną bramkę;]
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-06-15, 15:53
Szkoda mi Irlandczyków, że odpadną z fazy grupowej. Mają najlepszych kibiców na Euro, bawią się jak żadni inni kibice, przyjechali do Polski i dobrze spędzają tu czas, a ich drużyna do najlepszych nie należy jednak mimo wszystko oni bawią się nadal!
Zgłoś
Avatar
jomisaki 2012-06-15, 15:56 1
Własnie dzieki takim ludziom , wczoraj odkrylem prawdziwy sens piłki nożnej. Co z tego że przegrywa sie 0:4 i zostalo kilka minut do konca. Pilkarze Irlandii grali do ostatniej minuty walczac o kazda pilke , no a to co zrobili kibice wprawilo mnie w mega osłupienie. Cos pieknego !!!
Zgłoś
Avatar
bolsik 2012-06-15, 16:07 1
przynajmniej maja jakas przyspiewke porzadna, a nie trzy slowa na krzyz... (polska bialo-czerwoni)

inf3kkted 2012-06-15, 16:20 8
przez ostatnie 10min meczu ciągle śpiewali a nawet po, dzieki temu ich piłkarze schodzili z podniesionymi głowami. Jak dla mnie ten doping to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie widziałem (słyszałem) w całym dotąd oglądanym footballu
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-06-15, 16:43 3
W Dublinie poszedłem na mecz towarzyski PL vs IE. Wygraliśmy 3:2 i po zakończeniu darliśmy japę, że Irole to cieniasy, bo przegrali... a ich kibice podeszli do nas, podali dłonie i zaczęli gratulować. Po tym zrozumiałem, że trzeba się jeszcze sporo by nauczyć się jak przegrywać, bawić się, doceniać przeciwnika i szanować go.
Zgłoś
Avatar
Szczygiel 2012-06-15, 17:08
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! Prawdziwi kibice, a nie jakieś pikniki :]