18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kibole powstańcom
Hauer88 • 2012-08-04, 11:20
Ładnie przywitano przedstawicieli "nieRządu".

Uwaga! Ciulowaty mikrofon rejestrował dźwięk.



Dodatkowo okolicznościowa oprawa od 3:40 zaprezentowana w Austrii - nie pozwolono wywiesić jej w Polsce podczas meczu towarzyskiego z Borussią Dortmund...

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-08-04, 11:29 4
Jak bufetową wygwizdali. Buehehehe. Ale co z tego. Skończyły się obchody, wszyscy się rozeszli do domów i dalej pozwalają się dymać...
Zgłoś
Avatar
konkor 2012-08-04, 12:06 14
no szczególnie to dresiarstwo daje się dymać... Może 1% z nich pracuje a reszta na garnuszku mamusi lub "jak się coś przyklei do łapy to sprzedam". zera społeczne i nic więcej! Patriotyzm nie polega na darciu ryja na cmentarzu, ale pustaki tego nie rozumieją. PISowska przybudówka, tak za starych dobrych czasów hitlerjugen

Rząd Tuska jest do zmiany, ale nie przez katolicko-faszystowski taliban, kropka!!
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 12:09 30
konkor napisał/a:

no szczególnie to dresiarstwo daje się dymać... Może 1% z nich pracuje a reszta na garnuszku mamusi lub "jak się coś przyklei do łapy to sprzedam". zera społeczne i nic więcej! Patriotyzm nie polega na darciu ryja na cmentarzu, ale pustaki tego nie rozumieją. PISowska przybudówka, tak za starych dobrych czasów hitlerjugen

Rząd Tuska jest do zmiany, ale nie przez katolicko-faszystowski taliban, kropka!!



Po ubiorze oceniasz kto jakie ma wykształcenie i jaką pracę wykonuje?

Źle to o Tobie świadczy. Jeszcze nieraz się możesz na tym koniu przejechać

Na marginesie z pisem mają tyle wspólnego ile przypisze im gw i tvn.
Zgłoś
Avatar
konkor 2012-08-04, 12:20 17
taaak?, szkoda że filmik ucięty zaraz przed tym jak ci sami patrioci oklaskiwali Macierewicza (nie wszyscy ale dokładnie było widać że część z nich). Młodzież Wszechpolska trzyma z PISem, a wielu z nich należy do tej faszystowskiej organizacji...
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 12:27 3
konkor napisał/a:

taaak?, szkoda że filmik ucięty zaraz przed tym jak ci sami patrioci oklaskiwali Macierewicza (nie wszyscy ale dokładnie było widać że część z nich). Młodzież Wszechpolska trzyma z PISem, a wielu z nich należy do tej faszystowskiej organizacji...



Piszesz farmazony Panie kochany. To że na obchodach byli zwolennicy PiS'u nie podlega dyskusji - jednakże czemu każdemu chcesz przypisać tą łatkę? Z wygody światopoglądowej czy też niewiedzy?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-04, 12:31 6
Wg Was: każdy kto nie jest w ONR = komuch, lewak, mason, Żyd, pedał i cyklista
Więc wg. nas każdy łysy w dresie = neofaszysta
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 12:42 2
bloodwar napisał/a:

Wg Was: każdy kto nie jest w ONR = komuch, lewak, mason, Żyd, pedał i cyklista
Więc wg. nas każdy łysy w dresie = neofaszysta



Znów trzaskasz kocopoły jakich mało.

Na ten przykład ja nie jestem ani w ONR ani też w żadnej innej organizacji. Nie przypisuje nikomu łatek względem wyglądu a wsłuchuję się w jego światopogląd - dzięki temu mogę coś o tym człowieku powiedzieć bez używania lewicowej retoryki i nowomowy.
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-08-04, 12:46 6
Niestety, tak to już jest, że jeśli nie zgadzasz się i nie popierasz PO to automatycznie przypisywane jest Ci, że trzymasz z PiSem. Nie ukrywam, że normalne to, to nie jest.
Zgłoś
Avatar
konkor 2012-08-04, 12:57 4
no tak, oczywiście kibole legii nie mają co robić tylko bawią się w politykę. Ot tak po prostu od niedawna im się zachciało bez niczyjej inspiracji

A darcie ryja i gwizdy na cmentarzu skreślają to towarzystwo całkowicie jeśli chodzi o przyznawanie im praw i racji w jakiejkolwiek sprawie. Nie można było tego zrobić przed cmentarzem lub przez kancelarią??? nie można, bo tam za mało kamer i ranga nie ta...... a przecież zwykli, szarzy kibole dbają o medialność - prawda??? tylko debil nie powiąże tego z opozycją.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 13:06 8
konkor napisał/a:

no tak, oczywiście kibole legii nie mają co robić tylko bawią się w politykę. Ot tak po prostu od niedawna im się zachciało bez niczyjej inspiracji

A darcie ryja i gwizdy na cmentarzu skreślają to towarzystwo całkowicie jeśli chodzi o przyznawanie im praw i racji w jakiejkolwiek sprawie. Nie można było tego zrobić przed cmentarzem lub przez kancelarią??? nie można, bo tam za mało kamer i ranga nie ta...... a przecież zwykli, szarzy kibole dbają o medialność - prawda??? tylko debil nie powiąże tego z opozycją.



Od niedawno to Ty się o tym dowiadujesz To że o czymś nie słyszałeś wcześniej to nie znaczy że tego nie ma.

Do gen. Ścibor-Rylskiego:
Cytat:

Szanowny Panie Generale!

Wczorajszy apel na Kopcu Powstania Warszawskiego na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników. Tysiące ludzi – Kombatanci, harcerze, przedstawiciele władz i służb mundurowych, Warszawiacy i Polacy z kraju, którzy przyjechali specjalnie na uroczystości 1 sierpnia. Wśród nich tysiące ludzi młodych, tysiące młodych patriotów. Pojawienie się Kombatantów powitane zostało gorącymi oklaskami i wielokrotnym, gromkim „Cześć i chwała Bohaterom!”.

Przedstawiciele obecnych władz stolicy i kraju, z prezydent Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele, przywitani zostali zgoła inaczej. Buczenie, gwizdy czy hasła „Precz z komuną!” dało się słyszeć niemal równie mocno, jak te oddające cześć Bohaterom naszej historii.
W swoim wystąpieniu, które wywarło duże wrażenie na wszystkich zgromadzonych, dziwił się Pan Generał – jak młodzi ludzie mogą krzyczeć takie rzeczy? Jak mogą wobec władz „wolnej Polski”, jak to Pan określił, używać takich zwrotów? Uznał to Pan Generał za smutne i niedopuszczalne.

Chciałbym pomóc Panu zrozumieć tych, którzy w ten sposób się zachowywali. Bo przecież tysiące młodych Polaków nie znalazło się w tym miejscu i czasie przypadkowo i nieprzypadkowo swoimi okrzykami wyrażali zarówno cześć Bohaterom, jak i swój stosunek do dzisiejszych władz Polski. Na pytanie, dlaczego młodzi patrioci, widząc przedstawicieli rządzących, krzyczą dziś „precz z komuną”, chciałbym odpowiedzieć Panu zestawem przykładów, tylko z ostatniego roku:

- gdy postanowiliśmy zorganizować Marsz Niepodległości, współczesna Trybuna Ludu, Gazeta Wyborcza i cały koncern Agora, rozpętały wobec nas nagonkę, wyzywając od faszystów; nagonkę, którą prowadzą nieustannie; nagonkę, którą podchwytuje i wspiera większość prorządowych mediów; władze miasta i policja zaś w o wiele większym stopniu wolały współpracować z lewicowymi bojówkarzami, którzy Marsz próbowali zablokować;

- gdy zbuntowaliśmy się przeciwko międzynarodowym przepisom ograniczającym wolność słowa w tzw. sprawie ACTA, od przedstawicieli rządu usłyszeliśmy, że protestuje „żulia”, że jesteśmy idiotami, którzy nie rozumieją prawa; gdy w dziesiątkach tysięcy wyszliśmy na ulice w obronie podstawowych wolności obywatelskich, władze miały dla nas wyłącznie słowa pogardy i potępienia;

- po zakończeniu protestów domy ich organizatorów „odwiedzali” funkcjonariusze policji; licealiści byli „odwiedzani” w szkołach – przeprowadzano „profilaktyczne” rozmowy z nauczycielami; innych z kolei inwigilować i werbować próbowała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego; doświadczamy represji za wyrażanie sprzeciwu wobec polityki rządzących, co w demokracji ponoć przestępstwem nie jest;

- wielu młodych patriotów zostało pobitych przez służby bezpieczeństwa państwa; niestety, przesłuchania rozpoczynające się od ciosu w brzuch i epitetu „ty p….ny faszysto!” to już nie pojedynczy incydent, a wiele przypadków w różnych częściach kraju; młodzi patrioci zaczynają reagować na widok policjanta jak niegdyś na mundur MO – nie dlatego, że mają coś na sumieniu, ale dlatego, że spodziewają się represji za sam fakt „wychylania się”;

– doszło do tego, że w jednym z miast uniemożliwiono przeprowadzenie krytycznego wobec władz zgromadzenia, zatrzymując organizatorów i przewożąc ich na komendę na godzinę przed planowaną manifestacją;

- na stadionach piłkarskich delegaci PZPN cenzurują antykomunistyczne oprawy kibiców; rząd z kolei wypowiedział kibicom regularną wojnę w momencie, gdy liczba incydentów na stadionach zaczęła spadać, ale za to masowo zaczęły się pojawiać treści narodowo-patriotyczne i niepoprawne polityczne;

- rząd drastycznie ogranicza nauczanie historii, które jest fundamentem budowania tożsamości narodowej; na akcję Strajk Szkolny, którą w tym roku zainicjowaliśmy, właśnie w obronie edukacji i patriotycznego wychowania, pozostaje głuchy;
- prezydent Komorowski, przy poparciu większości rządzącej, forsuje właśnie w parlamencie ustawę drastycznie ograniczającą wolność zgromadzeń, pomimo że wszelkie organizacje społeczne – od lewa do prawa, zgodnie ostrzegają przed nią, jako zamachem na podstawowe prawa obywatelskie;

Przykładów można by mnożyć. Domyślam się, że w ponoć wolnych mediach, ponoć wolnej Polski, nie usłyszał Pan Generał o wielu sprawach, o których tutaj napisałem. Sytuacja w mediach to zresztą kolejny, odrębny temat, który zbliża nas klimatem do PRLu.

Polska młodzież poddawana jest dziś potężnej obróbce kultury masowej i propagandy medialnej, a także, niestety, szkolnej. Próbuje się nam wpoić obojętność na pojęcia takie jak: historia, pamięć, tożsamość narodowa, niepodległość, poświęcenie dla narodu. Propaganda wmawia młodym, że cały świat ma się obracać wokół ich własnego „ja”, że polskość to przeżytek, że tożsamość jest nieważna.

Istnieją jednak tysiące młodych Polaków, którzy się przeciwko tej rzeczywistości buntują. To ci, którzy wbrew wspomnianym trendom kultury, propagandy mediów, wbrew szkolnej „europeizacji” chcą pozostać Polakami i chcą, żeby określenie „być Polakiem” rzeczywiście coś znaczyło. Idą na przekór. To przede wszystkim właśnie my, zbuntowana przeciwko III RP część młodzieży, organizujemy patriotyczne manifestacje, chodzimy na groby żołnierzy, jeździmy do rodaków na Kresach, kultywujemy narodowe tradycje.

Jednocześnie jesteśmy nazywani faszystami i „żulią”, inwigilowani przez służby bezpieczeństwa, wytykani w szkołach przez niektórych nauczycieli, równie gorliwie dziś próbujących nas „zeuropeizować”, jak niegdyś naszych rodziców wychować na „ludzi sowieckich”.

Dlatego gdy słyszymy „Gazeta Wyborcza”, myślimy „Trybuna Ludu”, gdy słyszymy PO, myślimy PZPR, a gdy widzimy wysokiego rangą partyjniaka obecnej władzy, to pierwsze co przychodzi nam na myśl, to okrzyk „precz z komuną!”III RP nie postrzegamy jako Polski autentycznie wolnej, autentycznie niepodległej, ale jako twór zarządzany przez elity równie służalcze wobec obcych, jak miało to miejsce w PRLu.

Panie Generale!

Jak będzie za rok wyglądał 1 sierpnia? Sądzę, że tysiące młodych ludzi ponownie przyjdzie na Kopiec Powstania, by oddać cześć Bohaterom. Jestem przekonany, że mogą posłuchać apelu Pana Generała i z zaciśniętymi zębami nie komentować obecności przedstawicieli władzy, którą uważają za niesuwerenną, kosmopolityczną, obcą i wrogą.

Chciałbym, żeby miał Pan jednak świadomość, że tak czy inaczej, zrobimy wszystko, by tę władzę obalić, by system zbudowany w Polsce po roku 89 radykalnie zmienić. A wszystko to dlatego, że chcemy mieć, jako młodzi Polacy, nie tylko chwalebną przeszłość, ale i prawdziwie niepodległą przyszłość w naszej narodowej Ojczyźnie. I mamy świadomość faktu, że jeśli my o nią nie będziemy walczyć, to nikt inny za nas tego nie zrobi.



Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-04, 13:58 7
Hauer88 napisał/a:



Znów trzaskasz kocopoły jakich mało.

Na ten przykład ja nie jestem ani w ONR ani też w żadnej innej organizacji. Nie przypisuje nikomu łatek względem wyglądu a wsłuchuję się w jego światopogląd - dzięki temu mogę coś o tym człowieku powiedzieć bez używania lewicowej retoryki i nowomowy.



Bo jak niby masz przypisać komuś łatkę względem wyglądu skoro 98% populacji Polaków to (wg Ciebie) "lewicowcy" o "komunistycznych" poglądach a oni akurat wyglądają "normalnie" - wysocy, niscy, grubi, chudzi, brzydcy, ubierający się markowo, stylowo, luzacko etc. a jedynie 1, może 2% populacji to "prawdziwi Polacy" i oni, o dziwo, zawsze wywodzą się z nizim społecznych, zawsze ostrzyżeni "na chłopca z białaczką", w dresach, bez pracy, uzeleżnienie od narkotyków/alko, kibolskie zaintersowani, konflikty z prawem... Nietrudno zauwazyć, ze poglądy "prawdziwego Polaka" nie biorą się spod ziemi, zawsze jest to spowodowane patologią i wiążącym się z tym poczuciem pokrzywdzenia przez jakąś rasę/sektę/ugrupowanie a wynikiem tego pokrzywdzenia jest mocne poczucie przynależności do jakiejś subkultury - dresów, skinów, kiboli a tacy ludzie ubierają się w sposób "charakterystyczny"
Zgłoś
Avatar
konkor 2012-08-04, 14:08 7
i ta próba tłumaczenia 95-letniemu generałowi że bydło miało prawdo bezcześcić groby jego kolegów, bo bydło strasznie pokrzywdzone jest w dzisiejszych czasach - więc ma prawo srać na wszelkie świętości. Gówniarz Winnicki (czy jakoś tak) najlepiej wie co to patriotyzm. Ja na cmentarzu to nawet głośno rozmawiać się krępuję, mimo że jestem umiarkowanie wierzący. Po prostu pewne rzeczy ma się we krwi - jedni mają jako taki szacunek do pewnych spraw a inni nie mają żadnego szacunku do niczego i nikogo... Wspomniałem wcześniej hitlerjugen, ale PIS i jego przybudówki budują podobną historię (ale na szczęście finał będzie inny bo inne czasy) - czyli 20% oszołomów próbuje zdobyć władzę nad resztą narodu, żeby wprowadzić swoje faszystowskie prawo i rządy (o gospodarce nie mają pojęcia więc tylko ideologicznie wszystko chcą rozpieprzyć).
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-08-04, 15:51 1
Cytat:

Wspomniałem wcześniej hitlerjugen, ale PIS i jego przybudówki budują podobną historię (ale na szczęście finał będzie inny bo inne czasy) -



Jeśli twierdzisz, że to są przybudówki PIS-u, to widać, że propaganda działa pełną parą

Cytat:

czyli 20% oszołomów próbuje zdobyć władzę nad resztą narodu, żeby wprowadzić swoje faszystowskie prawo i rządy (o gospodarce nie mają pojęcia więc tylko ideologicznie wszystko chcą rozpieprzyć).



Pojęcia to Ty nie masz o temacie w którym się wypowiadasz. Zauważ, że jeżeli to by było naprawdę 20% "oszołomów" to wynika z tego, że mieliby 40% w wyborach ^^.
Wyjaśnili Ci w ogóle w TVN co to są faszyści, że tak bez skrępowania używasz tego słowa?

Cytat:

Ja na cmentarzu to nawet głośno rozmawiać się krępuję, mimo że jestem umiarkowanie wierzący.



A mi się wydaję, że bardziej poległym przeszkadzałoby to, że rządzą nami byli agenci komunistycznych władz i ich przyjaciele, niż to, że na cmentarzu głośno krzyczą...

Serio, wracaj do gimnazjum, tam możesz podyskutować z ludźmi o podobnym poziomie inteligencji i podobnym zasobem "argumentów" na dane tematy
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-04, 15:53
bloodwar napisał/a:



Bo jak niby masz przypisać komuś łatkę względem wyglądu skoro 98% populacji Polaków to (wg Ciebie) "lewicowcy" o "komunistycznych" poglądach a oni akurat wyglądają "normalnie" - wysocy, niscy, grubi, chudzi, brzydcy, ubierający się markowo, stylowo, luzacko etc. a jedynie 1, może 2% populacji to "prawdziwi Polacy" i oni, o dziwo, zawsze wywodzą się z nizim społecznych, zawsze ostrzyżeni "na chłopca z białaczką", w dresach, bez pracy, uzeleżnienie od narkotyków/alko, kibolskie zaintersowani, konflikty z prawem... Nietrudno zauwazyć, ze poglądy "prawdziwego Polaka" nie biorą się spod ziemi, zawsze jest to spowodowane patologią i wiążącym się z tym poczuciem pokrzywdzenia przez jakąś rasę/sektę/ugrupowanie a wynikiem tego pokrzywdzenia jest mocne poczucie przynależności do jakiejś subkultury - dresów, skinów, kiboli a tacy ludzie ubierają się w sposób "charakterystyczny"



bloodwar znów mi imputujesz coś czego nigdy nie napisałem. Z tymi proporcjami procentowymi to wszystko się zgadza tylko odwróć je o 180 stopni.

Poza tym lewica jest dla mnie niemal tym samym czym prawica. Praktycznie niczym się nie różnią partie prawicowe od lewicowych. Dlatego wole podział na demoliberalny system [i jego pachołków] oraz opozycjonistów względem tego syfu.

Odnośnie chłopców z białaczką to muszę Cię zmartwić ale nigdy łysy nie byłem. Pokrzywdzony się czuję gdyż co miesiąc ktoś legalnie mnie okrada z większej połowy pensji a dodatkowo traktuje mnie jak niesprawnego umysłowo - tak jakbym sam nie mógł dokonać wyboru jak się zabezpieczyć finansowo na starość. i tak z niemal 7000 brutto zostaje mi 3200 - więc ja to nazywam złodziejstwem.

Narkotyków nie biorę, jedynymi używkami są kawa i piwko. Mój jedyny konflikt z prawem to zakaz stadionowy.

Więc cała Twoja charakterystyka wali się u podstaw.

Kolejny oświecony konkor myśli że kibolami jest sama biedota i ludzie bezrobotni - widać że nie wiesz ile trzeba wydać żeby jechać na zagraniczny wyjazd - na przykładzie Lecha Poznań z ostatniego wyjazdu:

Prom Gdansk-Nynashamm ok60 km od Sztokholmu cena ok 1913zl sam +max5 osob + ew kabina,na os ok383 zl\2str

Prom Swinoujscie Ystad ok 650 km od Sztokholmu ok 1266zl sam+max5 osob na os ok 253zl \2str

Prom Sassnitz(Niemcy)- Trelleborg (ok 640 od Sztokholmu) ok 868 zl samochod +max5 osob na osobe ok 173 zl\2str

Gdynia-Karlskrona (ok 500km od Sztokholmu) cena 3 094 sam+max5 osob +kabina na osobe ok619zl \2str

Do tego dochodzi koszt biletu - 20euro ... Nocleg - również drogi i wszystkie autostrady czy mosty to koszt np 260 zł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie