18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:02
Avatar
Sztruks 2023-09-26, 19:14 1
Zwykła pizda stoi i z nią rozmawia… zamiast wypierdolić jej w ten czarny łeb żeby czarna kurwa się zesrala
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2023-09-26, 19:21 1
Wybrał złą okolicę. Im mniej dzikich zwierząt tym lepiej.

Sztruks napisał/a:

Zwykła pizda stoi i z nią rozmawia… zamiast wypierdolić jej w ten czarny łeb żeby czarna kurwa się zesrala



Koleś jest bez szans. Zaraz by go osaczyła wataha szympansów i bardzo prawdopodobne żeby skakali mu po głowie. Szkoda zdrowia w pojedynkę.
Zgłoś
Avatar
skaza_krwotoczna 2023-09-26, 19:41
garota napisał/a:

Jak mi sie życie spierdoli to wyjadę gdzieś gdzie dużo tego jest i zacznę kręcić filmy na harda. Zanim nie odjebią to będzie mniej czarnuchów na świecie.



Jebane małpiszony
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2023-09-26, 23:09
czodA13 napisał/a:

tu jest przyklad typowego zjeba. Oby Cie sOMsiad podkablowal, bo jak ja Cie znajde.. To organy bedziesz mial .. do przeszczepu. IP juz mam.. to nie trudne znalezc kogos jak sie ma wiecej niz chuja we lbie.



Ogólnie to takich jak ten cytowany przez ciebie śmietnik nie lubię, ale jeszcze bardziej nie lubię takich chujów tępych źle wyjętych cwaniaczków z koziej pizdy jak ty. Znajdź tam moje wszystko, IP, numer buta, rejestracje samochodu i czekam na ciebie niecierpliwie.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-09-27, 0:25
Nazhir napisał/a:

Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot.
Gdyby chciał zalegalizować swoje granie, to nie dość, że co miesiąc musiałby z każdego kubełka oddawać państwu 20% w podatkach i 23% w vacie (jeśli byłby vatowcem), to jeszcze musiałby z tego kubełka wypłacić 1500 pln ZUSu i z 500 pln księgowej.
A żeby było śmieszniej, z tych wszystkich podatków, polska murzynka dostałaby więcej niż wzięła ta czarna murzynka.
Także niech biały bocian się cieszy, bo w kraju nad Wisłą dostałby jeszcze domiar za niezapłacone podatki i brak licencja na granie muzyki no i oczywiście mandat za zakłócanie ciszy nocnej.



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2023-09-27, 8:57
A ja tak pomyslalem sobie, kapelusz czy cokolwiek sobie nie postawisz obok instrumentu, no spoko, ale to nie kasa fiskalna, ludzie wrzycaja jak do kubeczka, lezy sobie... to i wyciagnac moga, bez kary raczej.. o,O Sam lubie takich grajkow i dorzuce grosik, ale chyba nic nie chroni ich prawem w takiej sytuacji..?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-27, 9:28
Pyszuki napisał/a:

A ja tak pomyslalem sobie, kapelusz czy cokolwiek sobie nie postawisz obok instrumentu, no spoko, ale to nie kasa fiskalna, ludzie wrzycaja jak do kubeczka, lezy sobie... to i wyciagnac moga, bez kary raczej.. o,O Sam lubie takich grajkow i dorzuce grosik, ale chyba nic nie chroni ich prawem w takiej sytuacji..?



Jak z puszek owsika podbierali to szli siedzieć.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-09-27, 10:24
Wyjaśnienie jej zachowania jest prozaiczne. to nie był tam-tam
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-09-27, 14:01
Myxxer napisał/a:

To że grasz starej na nerwach to nie znaczy że jesteś muzykiem



Typie mam wykształcenie muzyczne i pracowałem zawodowo wiele lat xD, ale chuj tam jebać
Zgłoś
Avatar
dawidas86 2023-09-27, 15:38
Pierdolone czarne ścierwo
Zgłoś
Avatar
Cezzar 2023-09-29, 14:03
Nazhir napisał/a:

Niech się cieszy, że murzynka zabrała mu tylko jeden banknot.
Gdyby chciał zalegalizować swoje granie, to nie dość, że co miesiąc musiałby z każdego kubełka oddawać państwu 20% w podatkach i 23% w vacie (jeśli byłby vatowcem), to jeszcze musiałby z tego kubełka wypłacić 1500 pln ZUSu i z 500 pln księgowej.
A żeby było śmieszniej, z tych wszystkich podatków, polska murzynka dostałaby więcej niż wzięła ta czarna murzynka.
Także niech biały bocian się cieszy, bo w kraju nad Wisłą dostałby jeszcze domiar za niezapłacone podatki i brak licencja na granie muzyki no i oczywiście mandat za zakłócanie ciszy nocnej.



Czytasz co piszesz? Bronisz czarnego gówna.. Pewnie sam jesteś ciapaty "nazhir" kebab jebany
Zgłoś