18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Janko 2024-06-16, 17:25
I bardzo dobrze na takie kurestwo jedyne co skuteczne to spluwa
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2024-06-16, 20:56 2
@sothis: wnioski z dupy wyciągnięte i to z głęboka.
Pisałem o obawach o swoją żone i dzieci,starając się wplątać w wypowiedź chociaż odrobinę czarnego humoru, a ten wysrywa że ludzi bym straszyl i inne swoje ukryte fantazje o łysiejących penisach. Ogarnij sie palancie w tej piwnicy. Nie jestes ani smieszny, ani nie wydajesz sie odrobine wiedziec o czym w ogóle piszesz.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-06-16, 23:01 1
smc napisał/a:

Mam pukawkę i nigdy nawet nie myślałem, aby ją nosić.
To jest zupełnie inny poziom zagrożenia, niż u nas. Naprawdę nie strzeliłbym do gościa kradnącego mi samochód. Dopóki nie zagraża mojemu bezpieczeństwu, nie wyrządziłbym mu krzywdy.
Trzeba mieć odrobinę rozumu.



Tak jak ten policjant w niemczech.
jak mu wbili nóż w tętnicę szyjną to zrozumiał bez najmniejszej wątpliwości że TERAZ może strzelać do śniadego...
bo przecież póki nie dźgnie to nie wiadomo... może chciał sobie brodę podgolić ?
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-06-17, 1:05
obroniła telefon, portfel i cnote a to wszystko dlatego bo miała broń.
Zgłoś
Avatar
LubelskiCebularz 2024-06-17, 11:20
Siriuz napisał/a:

Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.



ale masz papkę w czaszce. Idealny przykład pożytecznego idioty
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-17, 11:23 2
LubelskiCebularz napisał/a:

ale masz papkę w czaszce. Idealny przykład pożytecznego idioty



Podręcznikowa projekcja
Zgłoś
Avatar
Antichristo 2024-06-17, 13:56 1
Siriuz napisał/a:

Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.



Takie przepisy jeśli chodzi o wojsko są kurwa odkąd Polska jest wolnym krajem. Za PiSu były szturmy na granicę I też nikt nie strzelał. Dostałby przypadkowo wojskowy z Białorusi, doszłoby do wojny i robiłbyś za mielonkę w okopie. Ale jak się ma te 14-25 lat to się nie myśli. Rewolucjoniści kurwa się znaleźli. Ideowcy konfiarze
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-17, 15:17 2
Antichristo napisał/a:

Takie przepisy jeśli chodzi o wojsko są kurwa odkąd Polska jest wolnym krajem. Za PiSu były szturmy na granicę I też nikt nie strzelał. Dostałby przypadkowo wojskowy z Białorusi, doszłoby do wojny i robiłbyś za mielonkę w okopie. Ale jak się ma te 14-25 lat to się nie myśli. Rewolucjoniści kurwa się znaleźli. Ideowcy konfiarze



PiS to też lewica, może nie lewactwo jak KO, ale lewica. O jakiej Ty kurwa wojnie bredzisz? Za ochronę granic własnego państwa? Pojebało? Czy takie brednie teraz pierdolą w tej lewackiej telewizji? Skąd Tyś to wziął? Masz kurwa słupki graniczne, potem płot za płotem jest terytorium Polski i to co się tutaj dzieje podlega prawodawstwu polskiemu. To kurwa Białoruś musi się tłumaczyć dlaczego z ich strony ludzie forsują naszą granicę, a nie kurwa my! Pojebało już się niektórym we łbach.
Kurwa, niesamowite co można dzisiaj ludziom wmówić. Ciekawe jak będziesz bronił murzynków jak zaczną na masową skalę okradać sklepy w Polsce.

ps. przytocz te przepisy, tutaj masz Art.23 ustawy o Straży Granicznej: lexlege.pl/ustawa-o-strazy-granicznej/art-23/
Zgłoś
Avatar
Presty 2024-06-17, 19:42
Siriuz napisał/a:

Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.



Prawacki niedouczony zjebie wychowany na RadioMaryja - umowę podpisał Twój ulbieniec Morawiecki w lipcu 2023 roku .
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-17, 20:18 1
Presty napisał/a:

Prawacki niedouczony zjebie wychowany na RadioMaryja - umowę podpisał Twój ulbieniec Morawiecki w lipcu 2023 roku .



Umowę na niestrzelanie do ludzi forsujących nasze granice? Opowiedz coś o tym więcej, i powiedz też z jakich gamoni politycznych się wywodzisz, żeby potwierdzić moje przypuszczenia
Zgłoś
Avatar
spin57 2024-06-18, 13:17
Siriuz napisał/a:

Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.



Qrwa, na Szymczyku też psy wieszali...
Zgłoś
Avatar
Marker0601 2024-06-18, 23:24
Siriuz napisał/a:

Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.



Kurwa ale wy jesteście spierdoleni, pod każdym filmikiem jakieś zjebane komentarze że lewaki to lewaki tamto, weź ty się kurwa pierdolnij w ten pusty pisowski zryty łeb debilu jebany, co ma kurwa nieudana próba rabunku do polityki w Polsce. Kurwa przeglądam ten portal od ponad 10 lat ale to co się tu kurwa dzieje w komentarzach od ostatnich kilku lat to się w pale nie mieści. Wszędzie ta pierdolona polityka i szczekający idioci z konfy albo zjebane pisiory kurwa wielcy patrioci
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-19, 0:35 1
Marker0601 napisał/a:

Kurwa ale wy jesteście spierdoleni, pod każdym filmikiem jakieś zjebane komentarze że lewaki to lewaki tamto, weź ty się kurwa pierdolnij w ten pusty pisowski zryty łeb debilu jebany, co ma kurwa nieudana próba rabunku do polityki w Polsce. Kurwa przeglądam ten portal od ponad 10 lat ale to co się tu kurwa dzieje w komentarzach od ostatnich kilku lat to się w pale nie mieści. Wszędzie ta pierdolona polityka i szczekający idioci z konfy albo zjebane pisiory kurwa wielcy patrioci



Ojej ojej, nie zesraj się lewaczku Fascynujące jest to jak sam jesteś ślepy na pierdoloną politykę lewactwa, która wciska się wszędzie każdemu. Było normalnie do czasu aż kurwa kolorowi debile od poprawności politycznej nie zaczęli wypełzać z rynsztoka. Wracaj tam skąd przyszedłeś to może w końcu nie będzie tej waszej obsranej ideologii wszędzie.
Zgłoś
Avatar
Marker0601 2024-06-20, 22:04
Siriuz napisał/a:

Ojej ojej, nie zesraj się lewaczku Fascynujące jest to jak sam jesteś ślepy na pierdoloną politykę lewactwa, która wciska się wszędzie każdemu. Było normalnie do czasu aż kurwa kolorowi debile od poprawności politycznej nie zaczęli wypełzać z rynsztoka. Wracaj tam skąd przyszedłeś to może w końcu nie będzie tej waszej obsranej ideologii wszędzie.



Nie jestem ani lewakiem, nie jestem tęczowym zjebem ani nie jestem ślepy. A fascynujące jest to jak takie parchy jak ty co w dupie były, gówno widziały i nic nie rozumieją, powtarzają to co im te odcięte od koryta tępe, złodziejskie kurwy z telewizora do pustych łbów wbiły. Tak więc weź synu nie pierdol, wyłącz ten telewizor albo idź se na jakieś inne forum z tymi swoimi chorymi politycznymi wysrywami . Tu jest SADISTIC.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-20, 22:26 1
Marker0601 napisał/a:

Nie jestem ani lewakiem, nie jestem tęczowym zjebem ani nie jestem ślepy. A fascynujące jest to jak takie parchy jak ty co w dupie były, gówno widziały i nic nie rozumieją, powtarzają to co im te odcięte od koryta tępe, złodziejskie kurwy z telewizora do pustych łbów wbiły. Tak więc weź synu nie pierdol, wyłącz ten telewizor albo idź se na jakieś inne forum z tymi swoimi chorymi politycznymi wysrywami . Tu jest SADISTIC.



Skoro już się zesrałeś to chociaż wytrzyj dupe. Śmierdzi. Chociaż nie jestem pewien czy to z Twojej dupy czy paszczy. Wszystko jedno pewnie.
Nie oglądam telewizji dziecko drogie. Wakacje już się zaczęły?
Zgłoś