18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Siriuz 2024-06-16, 12:26 52
Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-16, 12:26 5
I spróbuj takiej powiedzieć, że zjebała obiad, bo zupa była za słona
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-06-16, 12:29 5
szkoda że nie tronowała strzelania więcej....
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-16, 12:36 1
Piękna akcja! Panna wytrenowana
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-06-16, 12:44 5
darek1234 napisał/a:

Piękna akcja! Panna wytrenowana



jakby była trochę bardziej wytrenowana to ten typek leżałby w kałuży krwi
Zgłoś
Avatar
Stolik288 2024-06-16, 12:56 12
i tak powinno byc w naszym kraju z dykty
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2024-06-16, 14:04 5
Chciałbym mieć prawo do posiadania pukawki i odstrzelenia potencjalnego zagrożenia, co ostatnio do nas zjeżdża.
Kurwa nie zniósłbym tego, że musze trafić za kratki broniąc siebie i swojej rodziny przed brudasem. Odsiadka jest dla skurwysynów a ja przecież uczynił bym pożyteczną rzecz
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-16, 14:26 1
Nie uciekła, nie rozpacza, poszła sprawdzić czy przeżył, zapewne trafili na Smerfetkę...
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-06-16, 14:49 14
psyhepl napisał/a:

jakby była trochę bardziej wytrenowana to ten typek leżałby w kałuży krwi



Świetnie ogarnęła sytuację.
Szybko odczytała intencje, była gotowa w momencie, gdy napastnik dotknął nogą ziemi. Zdobyła dystans do operowania własną bronią i zeszła z linii natarcia. Może trochę przypadkowo, przy tym upadła, ale na moment nie straciła kontroli nad sytuacją. Wciąż prowadziła ogień.
Napastnik spokojnie wyłapał jeden lub nawet dwa pociski.
Z dużym prawdopodobieństwem właśnie leży tak, jak opisujesz.

5+
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-06-16, 15:34 3
Siriuz napisał/a:

Ależ to piękne
Gorzej jak ma się popierdolony lewacki rząd, który zabrania strzelania nawet mundurowym na granicy.



bo to jest delikatna sprawa, "druga strona" tylko czeka na taki incydent żeby potem karmić propagandą swój naród jaka to Polska zła i strzela do biednych "emigrantów" - konflikty zbrojne często się właśnie zaczynały od takich właśnie sytuacji
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-06-16, 15:43 5
Kacu63 napisał/a:

Chciałbym mieć prawo do posiadania pukawki i odstrzelenia potencjalnego zagrożenia, co ostatnio do nas zjeżdża.
Kurwa nie zniósłbym tego, że musze trafić za kratki broniąc siebie i swojej rodziny przed brudasem. Odsiadka jest dla skurwysynów a ja przecież uczynił bym pożyteczną rzecz



Oceniając po tym co i jak piesz, to mając pukawke i prawo do strzelania do 'potencjalnego zagrożenia' lazilbys straszyć bogu ducha winnych ludzi bo ci się nie spodobali a na kimś musiałbyś odreagowac krótkiego penisa, przedwczesne łysienie i nieudane życie.
Także dobrze, ze nie masz ani giwery ani prawa do jej używania.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-16, 15:58 3
niemamskarpet. napisał/a:

bo to jest delikatna sprawa, "druga strona" tylko czeka na taki incydent żeby potem karmić propagandą swój naród jaka to Polska zła i strzela do biednych "emigrantów" - konflikty zbrojne często się właśnie zaczynały od takich właśnie sytuacji



Od strzelania do ludzi nielegalnie forsujących granice międzypaństwowe? Taki Izrael nie ma z tym żadnego problemu
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-16, 16:25 5
Mam pukawkę i nigdy nawet nie myślałem, aby ją nosić.

To jest zupełnie inny poziom zagrożenia, niż u nas. Naprawdę nie strzeliłbym do gościa kradnącego mi samochód. Dopóki nie zagraża mojemu bezpieczeństwu, nie wyrządziłbym mu krzywdy.
Trzeba mieć odrobinę rozumu.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-06-16, 17:21 5
smc napisał/a:

Mam pukawkę i nigdy nawet nie myślałem, aby ją nosić.
To jest zupełnie inny poziom zagrożenia, niż u nas. Naprawdę nie strzeliłbym do gościa kradnącego mi samochód. Dopóki nie zagraża mojemu bezpieczeństwu, nie wyrządziłbym mu krzywdy.
Trzeba mieć odrobinę rozumu.



W tym paragrafie o obronie koniecznej jest coś tam o życiu i mieniu, więc samochodu niby mógłbyś bronić, ale patrząc na te nasze sądy, to chyba lepiej nie
Zgłoś