18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kiedy płacą ci od godziny
~Velture • 2017-11-05, 8:29
Niech wam fantastico to jakoś opisze bo mi zabrakło słów na tak wysoki stopień spierdolenia...

Prawy do lewego, lewy do prawego

Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-11-05, 8:41 9
W chuja cięcie też zajęcie.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-11-05, 8:47 1
czy się stoi czy się leży - dieta się należy
Zgłoś
Avatar
saves 2017-11-05, 9:26 27
Bo to są dwie ekipy mające różne zadania.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-11-05, 9:34 2
Za takie coś powinno się wyjebać robola z roboty bez wynagrodzenia za miesiąc i odebrać prawo do zasiłku.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-05, 9:39 2
ostatnio przyjechali do znajomego robić przyłącza gazowe, sześciu chłopa z minikoparką
przyłącze istnieje tak że trzeba dokopać się na 1,2 m, dołożyc dwa metry i gazomierz
chodzili tak kurwa z sześć godzin wokół rury, większość ich non stop siedziała w busie, a na koniec wystawili rachunek 3 tys.
tak to jest z jebanymi monopolistami
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-11-05, 11:01 1
Cytat:

ostatnio przyjechali do znajomego robić przyłącza gazowe, sześciu chłopa z minikoparką
przyłącze istnieje tak że trzeba dokopać się na 1,2 m, dołożyc dwa metry i gazomierz
chodzili tak kurwa z sześć godzin wokół rury, większość ich non stop siedziała w busie, a na koniec wystawili rachunek 3 tys.
tak to jest z jebanymi monopolistami


jak zamówiłem lustro na skrzyżowanie to (sąsiad opowiadał) przyjechało też 6 chłopa i jeden kopał, reszta paliła pety i tylko jeden pomógł postawić to lustro w już wykopany dół
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2017-11-05, 11:19 1
Przecież to jest praca akordowa. Zobaczcie jak żwawo machają łopatami, chłopaki mają na łopatach założone liczniki machnięć połączone z czujnikiem obciążenia łopaty. Na pusto by nie przeszło.
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2017-11-05, 11:26 3
kurwa jak u nas w rządzie
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-05, 12:58 3
Czy tylko mi to przypomina pracę w korpo gdzie dwa różne działy dostają sprzeczne zadania?
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-11-05, 13:22 6
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że wymieniają podłoże, tylko nie chciało im się wysypywać piasku na chodnik i robią to z ciężarówki. A reszta to perspektywa, bo pewnie z jednej strony już zasypują, a z drugiej jeszcze wykopują.
Wydaje mi się to bardziej logiczne, niż przesypywanie na dół i w górę.
Zgłoś
Avatar
x................x 2017-11-05, 14:15
Najpewniej to ludzie odrabiający długi i kary by nie iść do więzienia
Zgłoś
Avatar
W................o 2017-11-05, 23:08 1
''Niech wam fantastico to jakoś opisze'' nie kurwa nie niech wypierdala ze swoim opisywaniem w pizdu, nie jest to oryginalne tylko patologiczne zachowanie najlepiej jakby już zamknął ryja albo pisał normalnie.
Zgłoś
Avatar
zdun 2017-11-06, 6:58
taki zapierdol że ledwo szpadle nadążają załadować
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-11-07, 12:25 1
AleDlaczego napisał/a:

Za takie coś powinno się wyjebać robola z roboty bez wynagrodzenia za miesiąc i odebrać prawo do zasiłku.



Tak samo pracowało PO, pracuje Bruksela i lewactwo na zasiłkach.
Zgłoś