18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kierowca BMW celowo wjechał w motocyklistę...


Przy okazji najnowsza kompilacja kolizji jest i czołówka, jazda po torach, parkowanie motoru do góry kołami jak również tematowa sytuacja z BiEmDablju, opalanie w oczekiwaniu na Policję, i wiele więcej...

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-07-10, 5:52 33
Stereotypowy kierowca BMW - kafar, burak i do tego zjebany na głowę
Zgłoś
Avatar
klint0n 2012-07-10, 6:00 3
Od kiedy wyprzedza się prawą stroną?
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-07-10, 6:24
Dobra kompilacja, kierowca ciężarówki opanowanie na piątkę

A propo BMW - Bo Mam Wyjebane, no cóż idioci sami się sieją...
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-07-10, 7:00 3
@ klint0n

Od czau, gdy jedzie się swoim pasem? Z rana już musisz tak się do czegoś przypierdolić? Bo będziesz cały dzień struty chodził?
Zgłoś
Avatar
husar8822 2012-07-10, 7:30
i oczywiście ruskie...oni wypadki opanowali jak chiny ciuchy
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-07-10, 8:12 1
Piękna beta.
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-07-10, 9:10 1
lać po mordzie to mało...
Zgłoś
Avatar
AlekBe 2012-07-10, 9:10 3
Sam jestem motocyklistą i po takiej akcji by nie było ważne czy koleś jest koksu czy też nie, wziął bym kask w rękę i zaczął go nim napierdalać po tym łysym pustym łubie.
Zgłoś
Avatar
G................y 2012-07-10, 9:30
sadistic.pl/dawca-robi-salto-vt125648.htm
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-10, 10:00 6
Cytat:

Sam jestem motocyklistą i po takiej akcji by nie było ważne czy koleś jest koksu czy też nie, wziął bym kask w rękę i zaczął go nim napierdalać po tym łysym pustym łubie.


tak jak i reszta użytkowników-motocyklistów jedyne co byś zrobił, to tylko napisał taki komentarz
Zgłoś
Avatar
Fap Fap 2012-07-10, 10:27 4
A ja stawiam piwko dla grubasa w Becie, który pierdolnął cwaniaczka na tej brzęczącej dwukółce. Wkurwiają mnie oni niemiłosiernie, szczególnie (NIEDOZWOLONYM KURWA) wyprzedzaniem z prawej strony, żądając patrzenia w lusterka, co by ich nie jebnąć. Niech jeździ z taką prędkością jak powinien i pasem którym powinien, a nie się kurwa przeciska między samochodami, a później zdziwienie, że ktoś się zirytuje i jebnie takiego specjalnie.
Zgłoś
Avatar
chujatam,nieprawda 2012-07-10, 11:04 1
@ fap fap

A zmiana pasa ruchu na ciągłej linii przed światłami jest dozwolone, jak to kark z bety zrobił??
Ogarnij się...
Zgłoś
Avatar
Fap Fap 2012-07-10, 11:40
To co zrobił kark w ogóle jest niedozwolone (pierdolnięcie kogoś samochodem dozwolone? ), ale powiedziałem, że nie dziwię się, że się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-07-10, 11:53 8
klint0n napisał/a:

Od kiedy wyprzedza się prawą stroną?



Fap Fap napisał/a:

A ja stawiam piwko dla grubasa w Becie, który pierdolnął cwaniaczka na tej brzęczącej dwukółce. Wkurwiają mnie oni niemiłosiernie, szczególnie (NIEDOZWOLONYM KURWA) wyprzedzaniem z prawej strony, żądając patrzenia w lusterka, co by ich nie jebnąć. Niech jeździ z taką prędkością jak powinien i pasem którym powinien, a nie się kurwa przeciska między samochodami, a później zdziwienie, że ktoś się zirytuje i jebnie takiego specjalnie.



Osoby które nie posiadają prawa jazdy, ergo nie mają pojęcia o przepisach ruchu drogowego, prosiłbym aby się tutaj nie wpisywały bo piszą bzdury.

BMW jedzie lewym pasem, motor prawym. BMW chce zjechać na lewy, nie widzi motoru wymusza.. następnie celowo uderza w motocyklistę dlatego, że ten na niego zatrąbił. Tutaj nie ma żadnego wyprzedzania, bo auta jadą po różnych pasach. Nie wspominam o tym, że BMW miało ciągłą linię, w momencie gdy uderzył w motor. Co innego jak by BMW jechało równiez prawym a motor wyprzedził z prawej.. ale tak nie było. BMW wpieprzyło się na nie swoją drogę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie