18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Dezert356 2014-09-09, 18:35
Szkoda że tir jechał pusty zdążył wychamować
Zgłoś
Avatar
dvvxvvb 2014-09-09, 18:35
ja pierdole, też mi sensacja...
Zgłoś
Avatar
noiL 2014-09-09, 18:36 3
Jeszcze pierdolony dziad mial 5m dalej pasy.... Kurwa mac jak ja nie nawidze takich nieogarnietych 50 letnich skurwysynow na rowerach!!! Ostatnio taki skurwiel na pelnej kurwie mi wyjechal na pasy rowerem, ledwo wyhamowalem i smiec jebany mi grozil jeszcze jak sam zapierdalal swoja ukraina po pasach.
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-09-09, 18:37 2
Ja jestem rowerzystą i poruszam się tylko po chodniku, pasach i poboczem. 2 razy prawie jakiś idiota by mnie rozjechał bo nie zauważył, a chamstwo i buractwo na drodze polskich kierowców daje wiele do życzenia ( co ciekawe prawie wszystkie przypadki to kierowcy BMW również z samochodami z nowszymi rocznikami). Wyjeżdżanie rowerzysty na polską drogę to samobójstwo, ktoś kto dojeżdżał rowerem do pracy/szkoły codziennie ten rozumie. A ścieżek rowerowych jak nie było tak nie ma
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-09-09, 18:38 3
Ostatnio mi taka kurwa wymusiła, a ja titnąłem to się głupio uśmiechnął i faka pokazał. Rowerzyści to debile, a w dodatku większość to jakieś niedojebane pedały.

______________

"Nie dyskutuj z idiotą,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem""Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię,to na człowieka,potem znów na świnię i na człowieka,ale nikt już nie mógł się połapać,kto jest kim
Zgłoś
Avatar
Chomik666 2014-09-09, 18:38
wygląda jakby tir po prostu skręcał w lewo, po czym się rozmyślił, wycofał i jednak stwierdził że jedzie prosto
Zgłoś
Avatar
psychol92 2014-09-09, 18:40 3
pierdolenie w podniebienie, rowerzyści to zaraza na drogach. Ich prędkość za chuja nie jest dostosowana do samochodów a na dodatek wpierdalają się gdzie i jak tylko można... Stoisz kurwa na światłach a tu ci się wpierdala przed ciebie a później się kurwa rozpędza minute do 20km/h. Panoszą się jebańcy! Do kierowców się dopierdalają o byle co a sami przez pasy na pełnej piździe lecą... Po prostu jesteś mniejszy więc licz się z tym, że jak cie jebnie tir to zawitasz na sadolu i tyle, nie ma co kozakować tylko kurwa uważać i się nie pchać i tak przez miasto jesteście szybsi
Tak samo kto się na czerwonce przepierdala? rowerzyści, bo są bez rejestracji prosta sprawa- ( i chwała im za to tylko kurwa na własną odpowiedzialność a nie później stęki)
Nie róbmy drugiego "patrz w lusterka"
co komu przeszkadzała jazda po chodniku?!
Zgłoś
Avatar
Kartezjusz 2014-09-09, 18:47
co raz większy hard na sadistiku...
Zgłoś
Avatar
3afro3 2014-09-09, 19:29
Uuuuuuu DGR!
Radio z TIRa zajebane?
Zgłoś
Avatar
Buaszej 2014-09-09, 19:48
Jazda po chodznikach ma też swoje minusy, są bramy matki z dziećmi których ruchów czasem nie można przewidzieć. Sam kiedyś jeździłem na rowerze bardzo dużo też wyczynowo (siadły kolana -.-) i wiem, że ludzie na rowerach szczegolnie młodzi szaleją po chodnikach i wkurwiają pieszych. Najlepsze byłyby ścieżki rowerowe no ale cóż. Zmierzając do sedna moich wypocin - droga, chodniki i inne miejskie drogi są dla rowerów ale potrzeba rozwagi ze strony pieszych, rowerzystów i kierowców. Nikt nie powinien być uprzywilejowany na drodze (prócz służb). Jakby każdy używał mózgu zgodnie z przeznaczeniem nie byłoby takich sytuacji lub występowałby ich tylko promil spowodowany awariami technicznymi czegokolwiek.
Zgłoś
Avatar
Sznoruwa9 2014-09-09, 19:49
@cipisek Darude - Sandstorm
Zgłoś
Avatar
agasem1983 2014-09-09, 19:49
" a rowerzysta totalna olewka" nosz kurwa a co miał paść na kolana i bić pokłony, co że stary dziad, dziadowi też należy się
Zgłoś
Avatar
flyzupan 2014-09-09, 20:00

tyle co do podkładu
Zgłoś
Avatar
mkmkmk2 2014-09-09, 20:37 1
zdołał się zatrzymać bo był pusty. Z tonami na patelni byłaby miazga.

______________

dfgdth
Zgłoś
Avatar
StaryDzolero 2014-09-09, 20:53
@level1989 - możesz podziwiać piksele

@Mathek - wiedziałem, że Wam się spodoba! taka świezynka ale wydaje mi się, że gdzieś już ją słyszałem...

@oglądacz - czy cytaty w komentarzach oznaczają, że autorzy są debilami ? przecież nie muszę być autorem tego filmu, a mogłem go tutaj umieścić

@Symbian - przepraszam, jak znajdę autora tego filmiku to mu przekażę, że chcecie dla niego zrobić zbiórkę na nową
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie