18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
KingOfDarkness 2014-09-09, 20:54
RYJ23 napisał/a:

jadac autem strasznie mnie wkurwiaja ci na rowerach,dlatego jadac na rowerze nigdy nie wpierdalam sie na jezdnie,jade chodnikiem i chuj,wiem ze nikogo nie wkurwiam



Żebyś sie kurwa nie zdziwił. Jak mnie wpieniają te pizdy na rowerach które jeżdżą po chodniku, bo się boją po ulicy i pierdolą że jest niebezpiecznie. Gówno prawda, jak nie umiesz jeździć i wpierdalasz sie pod samochody to jest niebezpiecznie. 90% rowerzystów to debile bez wyobraźni, dlatego jak ja wsiadam na rower, to planuje trasę tak, żeby jak najwięcej jechać po jezdni (nawet jak są ścieżki, bo tam i piesi i 'rowerzyści' też odpierdalają ciekawe manewry bez orientu co się dzieje za nimi). Nigdy nie mogę słuchać tego pierdolenia cipek na rowerach, bo nie wiem skąd biorą takie bzdury. Ja jadąc rowerem czuję się bezpiecznie na drodze, jadąc samochodem wcale mnie rowery nie wkurwiają jak trzymają się blisko pobocza, a jako pieszy mam dość rowerzystów na chodnikach, zwłaszcza jak jeszcze mają czelność dzwonić na mnie żeby im ustąpić drogi...
Zgłoś
Avatar
skarbona 2014-09-09, 21:07 1
Rowerzyści i piesi powinni sami zadbać o swoje bezpieczeństwo. Bo to co widuje na drogach prosi się o pomstę do nieba. Niektórzy czują się jak święte krowy. Zawsze powtarzam, że pieszy czy rowerzysta powinien się upewnić przed wejściem/wjazdem na jezdnie bo jak ja go pierdolne autem to max mi się maska wgniecie, zderzak połamnie a przy mocniejszym jebnięciu może chłodnica jebnie ale tego debila mogę pozbawić życia albo za sponsorować jazdę na wózku inwalidzkim do końca życia
Zgłoś
Avatar
guliwer19 2014-09-09, 21:31
Na szczęście jechał na pusto dlatego rowerzysta żyje.
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2014-09-09, 22:48
Filmik taki sam jak twoja stara jebana w dupę, pełen gówna!!!
Zgłoś
Avatar
BobbyBolivia 2014-09-10, 19:45
Dziadek na rowerze niech się cieszy, że facet jechał na pusto a nie załadowany, bo mogłoby się to inaczej skończyć
Zgłoś