18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:01
Avatar
Bourbonable 2022-01-04, 16:43 2
ojejejejej no niesamowite.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-04, 16:56 4
Hamburgery dostają małpiego rozumu jak śnieg spadnie, bo tam jedynie na koniach potrafią jezdzic.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-04, 17:11
Bourbonable napisał/a:

ojejejejej no niesamowite.



może materiał wałsny?
Zgłoś
Avatar
Folur 2022-01-04, 17:45
baronturbina napisał/a:

Hamburgery dostają małpiego rozumu jak śnieg spadnie, bo tam jedynie na koniach potrafią jezdzic.



na koniu to ja bym sam pojeździł, dorodnym
amerykanie mają dorodne konie i obrzezane, nie to co polaczki...zmurszałe mikrusy!
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-01-04, 17:50 4
Folur napisał/a:

na koniu to ja bym sam pojeździł, dorodnym
amerykanie mają dorodne konie i obrzezane, nie to co polaczki...zmurszałe mikrusy!



Zgłoś
Avatar
dumad 2022-01-04, 18:22
filmik z burzy śnieżnej z 2020 roku z tego co pamiętam. tam wtedy chyba ponad setka aut się najechało
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-04, 18:26 1
Folur napisał/a:

na koniu to ja bym sam pojeździł, dorodnym
amerykanie mają dorodne konie i obrzezane, nie to co polaczki...zmurszałe mikrusy!


Wiesz że to troszkę źle zabrzmiało
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-01-04, 20:00 1
Kurwa, tylko mnie uczyli, że jak jest karambol to się ewakuuje jak najszybciej z pojazdu i spierdala daleko za barierki im dalej od drogi tym lepiej, później dzwonimy po służby? A nie czekamy na chuj wie co, czy może kręcimy TikToka jak to właśnie jestem uczestnikiem wypadku w śnieżyce.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2022-01-04, 20:48 1
baronturbina napisał/a:

Hamburgery dostają małpiego rozumu jak śnieg spadnie, bo tam jedynie na koniach potrafią jezdzic.



Polacy moga lizac grzyba ze stop amerykanow pod kazdym wzgledem
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2022-01-04, 20:55 1
TylerPL napisał/a:

Kurwa, tylko mnie uczyli, że jak jest karambol to się ewakuuje jak najszybciej z pojazdu i spierdala daleko za barierki im dalej od drogi tym lepiej, później dzwonimy po służby? A nie czekamy na chuj wie co, czy może kręcimy TikToka jak to właśnie jestem uczestnikiem wypadku w śnieżyce.



Przypominam - mamy tu obrazek z Hameryki. Nie oczekuj za wiele, szczególnie w śniegu.

mrokussw napisał/a:

Polacy moga lizac grzyba ze stop amerykanow pod kazdym wzgledem



Każdym? Na pewno nie, bo nie mają wśród swojej populacji takich mend które plują przy każdej okazji ja swój naród. Chyba żeś ze wschodu lub z „braci starszych”.
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2022-01-04, 20:56
Ciekawe ile polacy dzis samochodow i rowerów Niemcom ukradli?
Zgłoś
Avatar
elutek 2022-01-04, 21:08
Widać,że chyba to nie był jego dzień aby pójść w zaświaty. Gdyby został,nic by mu się nie stało... Ale postanowił wyjść i gdyby się nie wypieprzył to jego drzwi by go pewnie zgarnęły pod koła ciężarówki
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2022-01-05, 0:06
Filmik stary jak świat.
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2022-01-05, 2:02 3
Jaki wysyp ojkofobii i antypolonizmu w komentarzach... Niech każdy ten skurwysyn nauczy się języka i niech wypierdala !
Zgłoś