18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
e................x 2014-01-10, 0:11 5
zayer1 napisał/a:

parę razy wjechał w tył auta, ale w większości to wymuszenia więc jak najbardziej jestem za. Mnie osobiście takie zajeżdżanie nieziemsko wkurwia. Być może koleś ma też taki ładunek, że nie jest w stanie zatrzymać auta na 10metrach...

Szkoda tylko, że jakąkolwiek reakcje widać w ostatnich chwilach przed uderzeniem... takiej kurwie zabrać prawo jazdy to za mało. Chociaż przyjemnie się ogląda, w końcu to białoruś, więc chuj z nimi
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2014-01-10, 0:13 3
zwykły niedorobiony zjeb , chuj dawno powinien zdechnąć zwykły szkodnik żeby tak ktoś go kiedyś zajebał
Zgłoś
Avatar
Tivar2k8 2014-01-10, 0:13 2
exx napisał/a:

Szkoda tylko, że jakąkolwiek reakcje widać w ostatnich chwilach przed uderzeniem... takiej kurwie zabrać prawo jazdy to za mało. Chociaż przyjemnie się ogląda, w końcu to białoruś, więc chuj z nimi



chyba takiej kurwie jak ty, lepiej zajechac niż włączyć myślenie co? Ale co to nie ty... Ty zdawałes prawko na wsi wiec Cie przepisy omijają..
Zgłoś
Avatar
villamos 2014-01-10, 0:22 1
Tak jak napisało kilku poprzedników, autobus to nie furgonetka - przewozi ludzi! Nie warto ryzykować zdrowia pasażerów w imię jakiegoś niedojeba.
Pogląd na sytuację autobusie co się dzieje w takiej sytuacji:
facebook.com/photo.php?v=10200634920618961&set=vb.541951605857603&...
chociaż gdzieś w sieci widziałem lepszy, ale nie mogłem go odnaleźć

PS. Kierowca swój chłop!
Zgłoś
Avatar
e................x 2014-01-10, 0:23 2
Tivar2k8 napisał/a:

chyba takiej kurwie jak ty, lepiej zajechac niż włączyć myślenie co? Ale co to nie ty... Ty zdawałes prawko na wsi wiec Cie przepisy omijają..



Lepiej zahamować niż tracić czas i nie mieć auta? Ale co ja tam wiem, ze wsi jestem Szkoda, że tacy "miastowi", trzy literowi, najczęściej rozbijają się na "wsi".

villamos napisał/a:

Tak jak napisało kilku poprzedników, autobus to nie furgonetka - przewozi ludzi! Nie warto ryzykować zdrowia pasażerów w imię jakiegoś niedojeba.
Pogląd na sytuację autobusie co się dzieje w takiej sytuacji:
facebook.com/photo.php?v=10200634920618961&set=vb.541951605857603&...
chociaż gdzieś w sieci widziałem lepszy, ale nie mogłem go odnaleźć



Czyli jak jebnie w inne auto to mniejsze siły działają na pasażerów niż umiarkowane depnięcie hamulca ? A mówili żebym na fizyce nie spał.... kurwa, zawsze coś mnie omija.
Zgłoś
Avatar
monczao 2014-01-10, 0:27 3
Widać, że jak się ziomek wkurwi to mu wszystkie hamulce puszczają
Zgłoś
Avatar
Katan 2014-01-10, 0:29 1
@up nie spinaj dupska bo się zesrasz zaraz... Widać na filmiku w paru sytuacjach, że celowo w kogoś wjeżdżał choć miał w cholere czasu na reakcje. Bądźmy ludźmi, nikt idealny nie jest, na pewno każdemu zdarzyło się zrobić coś mniej lub bardziej podobnego z sytuacji na filmiku.
Zgłoś
Avatar
villamos 2014-01-10, 0:29 1
exx napisał/a:

Czyli jak jebnie w inne auto to mniejsze siły działają na pasażerów niż umiarkowane depnięcie hamulca ? A mówili żebym na fizyce nie spał.... kurwa, zawsze coś mnie omija.



Zainwestuj w prawko na coś większego niż 3,5t to będziesz wiedział, że taka puszka to zaledwie pierdnięcie.
Zgłoś
Avatar
Katan 2014-01-10, 0:31
edytka: pierwsze zdanie z poprzedniego komentarza do śmietnika.
Zgłoś
Avatar
e................x 2014-01-10, 0:33 2
villamos napisał/a:



Zainwestuj w prawko na coś większego niż 3,5t to będziesz wiedział, że taka puszka to zaledwie pierdnięcie.



Mhm, kup makowca i podskocz do mojego pracodawcy, że latam bez uprawnień od 2,5 roku
Zgłoś
Avatar
Tivar2k8 2014-01-10, 0:35
exx napisał/a:



Lepiej zahamować niż tracić czas i nie mieć auta? Ale co ja tam wiem, ze wsi jestem Szkoda, że tacy "miastowi", trzy literowi, najczęściej rozbijają się na "wsi".



Jak trafią na takich jak ty to jest wypadek, co widąc na filmie. Lepsza nauczka w postaci stłuczki niż pozwolenie na wymuszanie bez końca
Zgłoś
Avatar
e................x 2014-01-10, 0:42 1
Tivar2k8 napisał/a:

Jak trafią na takich jak ty to jest wypadek, co widąc na filmie. Lepsza nauczka w postaci stłuczki niż pozwolenie na wymuszanie bez końca

Wiadomo, w końcu moja wina, że puszczam pieszych na pasach w centurm miasta. Zastanawia mnie tylko zawsze... dlaczego za mną lub na sąsiednim pasie słyszę czasem pisk opon aut na blachach GPU/GKS/GLE/GWE... a praktycznie nigdy GA/GD
Zgłoś
Avatar
villamos 2014-01-10, 0:48
exx napisał/a:



Mhm, kup makowca i podskocz do mojego pracodawcy, że latam bez uprawnień od 2,5 roku



Mhm, nie wiem jak to ugryźć - więc mam cichą nadzieję na materiał własny na HARDzie
PS. GA także lubi odpierdalać różaniec na lewym pasie S6 - ale nie żebym szufladkował
Zgłoś
Avatar
Tivar2k8 2014-01-10, 0:50
exx napisał/a:

Wiadomo, w końcu moja wina, że puszczam pieszych na pasach w centurm miasta. Zastanawia mnie tylko zawsze... dlaczego za mną lub na sąsiednim pasie słyszę czasem pisk opon aut na blachach GPU/GKS/GLE/GWE... a praktycznie nigdy GA/GD



Dobrze ze mieszkasz na drugim końcu polski bo bym musiał sie jeszcze przyzwyczaić do wymuszeń..
Zgłoś
Avatar
naczelny 2014-01-10, 1:32 2
Jezu co za burak! w co najmniej kilku zero reakcji! auto stoi na światłach a to pierdolne mu w tył bo mi zajął te 2m na poleposition, i se nie jebne ze świateł z piskiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie