18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
qucharz69 2014-01-10, 2:02
Białorusini to ogólnie jeżdżą jak pojeby kto był na białorusi , albo niedaleko wschodniej granicy to wie o czym pisze .... ich powinni jedynie na pieszo przez granice puszczać..
Zgłoś
Avatar
Kisielu 2014-01-10, 2:02
Ja tam uważam, że gość dobrze robi. Chociaż w kilku przypadkach mógł się zatrzymać, np na światłach, ale weźcie poprawkę na to, że w starszych modelach autobusów, w nowych w sumie też, choć mniej, kierowca ma ograniczone pole widzenia, a takie pierdzidełka wciskające się przed autobus/tira często są niewidoczne dla kierowcy. Dodatkowo zatrzymanie nawet z piskiem opon czegoś co waży tyle co 5 takich samochodzików nie jest możliwe na krótkim dystansie przy prędkościach dozwolonych w obszarach zabudowanych. Także sadole, zróbcie przysługę społeczeństwu i nie wpierdalajcie się przed duże ani małe pojazdy.
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-01-10, 2:03 2
Po pierwsze:

Ogólnie - faktycznie kierowcy się tam wpierdalają - to wkurza niemiłosiernie.

Po drugie: kierowca autobusu, czy chuj wie czego, nie robi niczego, żeby uniknąć kolizji, ba - wykorzystuje każdą okazję, żeby do niej doprowadzić, nie odbija nawet o pół centymetra, nie muska pedału hamulca. Ja rozumiem, że wiezie staruszki, zaciążowane, niemowlaki i inwalidów. Ale ma hamulce i kierownice. Jest różnica pomiędzy reakcją i gwałtowną reakcją.
Że niby co poniektórzy pierdolą - że jak autobus, to nie może skręcać ani hamować?
Jakby miał pieszych przed sobą też napierdalałby ostro ? Widać, że gość jedzie celowo na lekkie stłuczki.

Najlepszym przykładem jest 8.25 na filmie - mam nadzieję, że za tę sytuację dostał mandat i został uznany za sprawcę. Bo do chuja - miał obowiązek wyhamować - i tak miał czerwone światło - a skurwiel nawet nie dotknął hamulca, nie zmienił pasa na prawy (choć miał wolny) tylko po to, żeby komuś (kto wyprzedził go dobre 100 metrów wcześniej) wjechać w dupę. Murzyńskie chuje w dupę takim kierowcom, a także tym, którzy zajeżdżają drogę.
Zgłoś
Avatar
mmorka 2014-01-10, 8:44
A dla mnie ten kierowca to taki drogowy święty z bostonu Wszystkie kuewki zajeżdżające w ten sposób drogę powinny mieć w bagażniku autobus - szybko by się nauczyli, że to denerwuje.
Zgłoś
Avatar
miczel1 2014-01-10, 9:36
W sumie to kurwa fajny ten autobus MAZ 105 przypomina Ikarusa Ehhh to były czasy siedzenia na przegubie
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-10, 9:55
Fajnie słychać jak komuś wjeżdża i te części plastikowe latające po jezdni .... poezja
Zgłoś
Avatar
Kamillot 2014-01-10, 11:56
Jak komuś się to nie podoba to niech idzie na kwejka. Widzę, że większość tu komentujących nie miała nigdy w ręku kodeksu drogowego. Jeżeli inny samochód swoim manewrem zmusza do zmniejszenia prędkości to jest to wymuszenie, a choćby "ofiara" miała najlepsze hamulce na świecie to i tak nie musi ich używać. Prawdopodobnie we wszystkich przypadkach kierowca autobusu przez policję został uznany za niewinnego. Zobaczcie na jakiej nawierzchni miało miejsce większość kolizji. Albo na zaśnieżonej, albo na mokrej. Do autobusu nie zakłada się innych opon jak uniwersalne, a one są tak samo kiepskie na wszystkich nawierzchniach, dzięki czemu kierowcę nigdy nie zaskoczą warunki drogowe. Jest Białoruś, więc autobus raczej nie ma ABSu, więc kierowca zachowywał się poprawnie. Skończyły się czasy, gdy walnięcie w dupę zawsze oznaczało winę tego z tyłu . Piękny film, piękny
Zgłoś
Avatar
miczel1 2014-01-10, 12:10
Kamillot, Ten autobus w 2008r kosztował 600000zł
Posiada ABS oraz ASR Jest produkowany od 1997r pl.wikipedia.org/wiki/MAZ_105
Nie ma za co
Zgłoś
Avatar
kamik306 2014-01-10, 15:15
Jaka pieprzona menda. Jeśli mają podobne przepisy, co u nas, to chyba wiem, o co chodzi.

Jeszcze chodząc do LO (z 10 lat temu) słyszałem rozmowę motorniczych (tramwaj #14 w Gdańsku, kierunek nowy port ) jak jeden do drugiego mówił, że od tygodnia poluje na kogoś, kto autem mu zajedzie drogę, żeby jebnąć. Potem wyciągają 2 dni zwolnienia na jakieś szkody psychiczne, czy coś w ten deseń. Czyli, jak chcesz wolne, wystarczy pizgnąć w jakieś auto podobno częsty proceder.
Zgłoś
Avatar
roughfuck 2014-01-10, 15:19
Kamillot napisał/a:

Jak komuś się to nie podoba to niech idzie na kwejka. Widzę, że większość tu komentujących nie miała nigdy w ręku kodeksu drogowego. Jeżeli inny samochód swoim manewrem zmusza do zmniejszenia prędkości to jest to wymuszenie, a choćby "ofiara" miała najlepsze hamulce na świecie to i tak nie musi ich używać. Prawdopodobnie we wszystkich przypadkach kierowca autobusu przez policję został uznany za niewinnego. Zobaczcie na jakiej nawierzchni miało miejsce większość kolizji. Albo na zaśnieżonej, albo na mokrej. Do autobusu nie zakłada się innych opon jak uniwersalne, a one są tak samo kiepskie na wszystkich nawierzchniach, dzięki czemu kierowcę nigdy nie zaskoczą warunki drogowe. Jest Białoruś, więc autobus raczej nie ma ABSu, więc kierowca zachowywał się poprawnie. Skończyły się czasy, gdy walnięcie w dupę zawsze oznaczało winę tego z tyłu . Piękny film, piękny



Pierdolisz. Kierujący pojazdem w każdym przypadku powinien dążyć do uniknięcia kolizji. I jeżdżę dużym więc wiem co mówię, chociaż przydałoby się faktycznie niektórym zapodać takie "lekcje", szczególnie kiedy po, powiedzmy, "nagłym" włączeniu się do ruchu wymuszający staje się mistrzem ekonomii i prędkość przelotową uzyskuje po 2 minutach.
Ale niestety, nie zawsze da się wyhamować, sam ostatnio przestawiłem swoim bramowcem Renault Master.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-01-10, 19:28
Piękny Stop Cham wersja zmotoryzowana.
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-10, 23:22
Jak to obejrzałem to będę unikał w przyszłości autobusów i ciężarówek z Białorusi
Zgłoś