18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dancio1978 2022-01-23, 18:48 2
Krzychuj123 napisał/a:

Ty kurwa mam nadzieję że nie jeździsz niczym innym jak rowerem po bułki

Jeżeli ktoś tu wini nagrywającego to jest totalnym przyjebem, cwel z tira na ciągłej w zabudowanym, gość włączył się do ruchu na swój pas upewniając się, że nic na nim nie jedzie, nie spodziewał się, że dostawca konserw odpierdoli taki manewr.


Kierowca nagrywający domniemywamy że ma obowiązek ustąpić pierszeństwa pojazdom znajdującym się na drodze z pierszeństwem. i nie ma znaczenia czy jest tam ciągła czy tir wyprzedza i czy tobie się coś wydaje. I tak serio jestem ekspertem. a ty mam nadzieję że jeżdzisz komunikacją miejska.
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-01-23, 20:02
sqnk napisał/a:

a jak to jest na wsiach?? wyjezdzasz z bocznej jakiejs z prawej np daleko jedzie tir ty zdazysz wyjechac w prawo w jego strone a ktos zaczal go juz wyprzedzac ale ty go nie widzisz na wsiach niema pasow liń na drogach ...



A kto kurwa na wsi wyprzedza? W Rosji wiadomo wszystko możliwe i dozwolone bo pędzą do dobrozmianu
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-23, 20:34
Bambrych napisał/a:

Powinni go napierdalać kijami aż będzie fioletowy jak bakłażan.



No ja pierdole... szacun i piwko za piękne określenie.
Zgłoś
Avatar
hasfar 2022-01-23, 22:37 1
Przecież na tym Waszym wysranym skrzyżowaniu jest linia PRZERYWANA, czyli gówno nie skrzyżowanie!
Wyjazd z jakieś budowy, czy inny chuj.
Moim zdaniem sytuacja dość kontrowersyjna - bo i nagrywający sprawnie wyjeżdżając zdążył przed tą wywrotką, ale i kierowca ciężarówki miał prawo tam wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
TAS 2022-01-23, 23:22 5
Bourbonable napisał/a:

przyjrzyj sie tumanie, że tirowy zjebaniec zaczal wyprzedzanie na ciągłej.



U nas niestety za kolizję odpowiadałby ten co wjeżdżał na drogę. Tirowy zjebaniec odpowiadałby tylko za wyprzedzanie na ciągłej za co zostałby ukarany mandatem, ale nie byłby uznany winnym kolizji bo był na drodze z pierwszeństwem. Tak niestety jest i bądźcie tego zawsze świadomi. Może ruscy mają inne przepisy ale u nas tak by było.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2022-01-24, 0:18
Krzychuj123 napisał/a:

Ty kurwa mam nadzieję że nie jeździsz niczym innym jak rowerem po bułki

Jeżeli ktoś tu wini nagrywającego to jest totalnym przyjebem, cwel z tira na ciągłej w zabudowanym, gość włączył się do ruchu na swój pas upewniając się, że nic na nim nie jedzie, nie spodziewał się, że dostawca konserw odpierdoli taki manewr.


Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, bo widać pojęcia to ty nie masz. Potem się rozbijają takie gamonie i zdziwieni, że ich wina.
Zgłoś
Avatar
Fred11 2022-01-24, 8:54
Krzychuj123 napisał/a:

Ty kurwa mam nadzieję że nie jeździsz niczym innym jak rowerem po bułki

Jeżeli ktoś tu wini nagrywającego to jest totalnym przyjebem, cwel z tira na ciągłej w zabudowanym, gość włączył się do ruchu na swój pas upewniając się, że nic na nim nie jedzie, nie spodziewał się, że dostawca konserw odpierdoli taki manewr.



Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej nie było bezpośrednią przyczyną kolizji
Zgłoś
Avatar
TomRar 2022-01-24, 9:23 3
Bourbonable napisał/a:

przyjrzyj sie tumanie, że tirowy zjebaniec zaczal wyprzedzanie na ciągłej.



I kolejny tuman... Wczoraj się urodziłeś czy co? Tirowiec dostanie mandat za wyprzedzanie, a winnym kolizji będzie autor nagrania, bo musi ustąpić wszystkim, nawet tym którzy jadą pod prąd, tyłem, czy kurwa lecą nad drogą.
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2022-01-24, 10:45
TomRar napisał/a:

I kolejny tuman... Wczoraj się urodziłeś czy co? Tirowiec dostanie mandat za wyprzedzanie, a winnym kolizji będzie autor nagrania, bo musi ustąpić wszystkim, nawet tym którzy jadą pod prąd, tyłem, czy kurwa lecą nad drogą.



Nigdy sie nie dowiem kto co dostał. Jest nagranie i majac taki dowod pieski inaczej moga podejsc do tematu.
Zgłoś
Avatar
majnkampf 2022-01-24, 17:39 1
Owszem, kierowca tira jest winny wyprzedzania w miejscu do tego niedozwolonym, ale sprawcą kolizji jest nagrywający- nie ustąpił pierwszeństwa.
Bourbonable napisał/a:

przyjrzyj sie tumanie, że tirowy zjebaniec zaczal wyprzedzanie na ciągłej.

Zgłoś
Avatar
Maras0803 2022-01-24, 19:11
mazga50 napisał/a:


Promujesz ten nowy zwrot, jakbyś go sam wymyślił.
P.S. Nie jestem kierowcą ciężarówki.



Przepraszam a mogę używać słoikoszczoch czy też nie? Nazywam tak te miernoty od około trzech lat kiedy jeden z tych zawodowców wyrzucał do śmieci butelki ze szczochami przy mojej firmie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-01-24, 21:29
Driver19cm napisał/a:

Ewidetna wina debila, który nagrywa
Wyjeżdżając z podporządkowanej drogi, jego obowiązkiem
jest się kurwa upewnić, że ma taką możliwość
Za to kierowca tirowca - pierwsza klasa. Szacun za umiejętności



Kierowca tira powinien dożywotnio stracić prawo jazdy na tira i iść siedzieć
Zgłoś
Avatar
sebaplo 2022-01-25, 0:21 2
Tyle czasu oglądacie co po niektórzy sadistica i nadal nie znacie tej zasady? To właśnie tutaj nauczyłem się, że to co odjebał nagrywający to błąd. On ma ustąpić pierwszeństwa wszystkim, którzy jadą po drodze z pierwszeństwem nawet gdy ktoś inny popełnia wykroczenie.

W tym przypadku, zarówno nagrywający jak i kierowca tira dostaliby mandaty. Tirowiec dostałby za przekroczenie ciągłej, a nagrywający dostałby za spowodowanie kolizji i nieustąpienie pierwszeństwa. Kierowca wbrew pozorom spowodował kolizje (w świetle prawa).

Zapamiętajcie tą zasadę, bo mało kto o tym wie, a wiedza na ten temat może uratuje wam życie a przynajmniej oszczędzi kłopotów finansowych.
Zgłoś