18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Garulec 2013-11-04, 22:32
@Mistrzu
Patrz wtedy na koła, jeśli się prostują - to rura do przodu, u mnie się sprawdza za każdym razem.
Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-11-04, 22:44
czasem żałuję że nie można po prostu takiemu hujowi jebnąć z buta w ten kierunkowskaz... Chodzi mi o to że ponoć karają za to
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2013-11-04, 22:45
A na chuj mi kierunkowskaz? Przecież wiem gdzie jade...
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-11-04, 22:49
Bo najebali ludziom w głowach przez używanie obydwu kierunków na rondach i teraz wjeżdża ci taka "pizda" na rondo z kierunkiem w prawo a wyjeżdża 2 zjazdy dalej szkoda gadać...
Zgłoś
Avatar
bartmk 2013-11-04, 23:02
w polsce jazda po rondach to pikuś, we włoszech to poprostu batalia o to kto pierwszy ma na te rondo wjechać, a kierunkowskazy są im raczej obce.
Zgłoś
Avatar
Prono 2013-11-04, 23:10
Prawdziwy kierowca nie zdradza gdzie jedzie!
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-11-04, 23:18
A ja mam coś zjebane w elektryce i jak wrzucam kierunkowskaz to czasem uruchamia się klakson:p
Zgłoś
Avatar
kovacić 2013-11-04, 23:41 4
Czekam na komentarz bongmana, że pracował przy kierunkowskazach.
Zgłoś
Avatar
Bad Mother Fucker 2013-11-04, 23:55
Tego jak mnie uczyli to RONDO to skrzyżowanie okrężne czyli:
-jadąc prosto przez rondo nie puszczasz kierunku.
-jadac w lewo puszczasz w lewo jadac w praco puszczasz w prawo
-zawracajac puszczasz w lewo a nastepnie w prawo(badz tam gdzie nie skreciles bo sie pomyliles)
-na rondach gdzie sa dwa czy trzy pasy nalezy takze uzywac kierunkow przy zmianie pasa ruchu.(ofc trafi sie debil co bedzie zawracac pasem zewnetrznym...)

w pizde palec kurwa jego mac tak mnie nauczyli i chuj z wami
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2013-11-05, 0:02
slannesh napisał/a:

A ja mam coś zjebane w elektryce i jak wrzucam kierunkowskaz to czasem uruchamia się klakson:p



Też tak miałem jeżdżąc dostawczakiem. Nie dość, że sygnalizowałem zjazd z ronda kierunkowskazem, to jeszcze klaksonem, tak dla większego bezpieczeństwa...
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-11-05, 8:07
ja mam z prawej strony wihajster i co ja teraz mam zrobić? Kupić punto bo pikuś jakiś tak chce? Won
Zgłoś
Avatar
tomusrydy 2013-11-05, 8:20
Bad Mother Fucker

A skąd do cholery kierowca co stoi po przeciwnej stronie ronda ma się domyślić gdzie wjechałeś na rondo? Albo źle zrozumiałeś, albo uczyl cie jakiś idiota.

Sonko
A może tez ci przeszkadza jak się światlo od czyichś lusterek odbija? Jak ci to wszystko przeszkadza to przerzuć sie na autobusy. Poza tym, kto na skrzyżowaniu zaciąga ręczny?
Zgłoś
Avatar
japkoI 2013-11-05, 8:52
gorzej niż z rondami, jest z typami, co sobie jadą 70-80 km/h i nagle sobie zwalniają do 10 km/h, wrzucając jednocześnie migacz oraz skręcając. zatłukłbym.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-05, 9:50
Ronda kierunkowskazy to pikuś w porównaniu ze sygnalizacją świetlną. Dziś widziałem w TV jak jakiś pacan jechał z panią z policji. Zatrzymał się przez skrzyżowaniem mimo iż miał zielone bo chciał się upewnić czy będzie miał miejsce na opuszczenie krzyżówki. Pani policjant go pochwaliła. A kurwa ulice zakorkowane jak chuj. Bo przecież to takie trudne aby w sygnalizacji ustawić miganie zielonego i czerwonego 5 sekund przed zmianą. Kto był w cywilizowanych krajach ten wie jak taka prosta rzecz poprawia i płynność i bezpieczeństwo na skrzyżowaniu. Już nie mówię o stoperach przy sygnalizacji które pokazują jak długo świeci się dane światło. Tego to w Polsce nawet za 300 lat nie będzie. Że o egzaminach na prawko nie wspomnę... Gdzie od egzaminatora zależy czy zdasz czy nie zdasz bo kurwa żona mu nie dała bądź jest na kacu...
Zgłoś
Avatar
~Vladimir 2013-11-05, 12:35
Najlepsi są tacy co raz mignął i myślą że już wszyscy znają ich zamiary...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie