18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Nihilista 2013-05-31, 7:16
Odrobina kultury i film z tego montują No tak, tam łatwiej o ciężki wypadek i wpierdol niż wymianę uprzejmości między kierowcami.
Zgłoś
Avatar
Cain69 2013-05-31, 9:35 6
W polsce kierowcy schodzą na psy, kiedy próbujesz jeździć na zamek, puszczasz samochód ten nawet nie podziękuje tylko będzie patrzył w lusterko ( tak jakby myślał że chce go wyruchać...) Kilkanaście lat temu jak jeszcze nie byłem kierowcą ale dużo jeździłem z ojcem to w jakimkolwiek mieście jeżeli stał patrol policji każdy mrugał, nie było samochodu... żeby tego nie zrobił. Teraz możesz do usranej śmierci czekać że ktoś ci mrugnie ... (pomijając prawdziwych kierowców czyli wymierający gatunek ok. 45 % populacji) To samo z światłami... Panowie czy tak ciężko jeżeli widzicie, ja nie mówię w mieście w korkach ale jedziesz po jakiejś zwykłej drodze mijasz się z autem - z daleka widzisz że niema świateł (ew. stoi patrol policji) dlaczego do ku**y nie walniesz mi halogenami po oczach ?

Je**ć ciapatych!
Zgłoś
Avatar
mateusz1992b2 2013-05-31, 10:11
kurwa w jebanym kazahstanie wieksza kultura niz na drogach w polsce... jestem zalamany.

piwko za dilmik idzie aczkolwiek szkoda ze nie ma w nim ciapatych bez lapek
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-05-31, 10:12
co to kurwa za gówno na głównej?!
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-05-31, 10:14
Najważniejszy jest przekaz informacji a jeszcze ważniejsze to jej zrozumienie.
Czy w Kazachstanie też jest embargo na auta powyżej sześciu lat?
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-05-31, 10:30
Widzę, że jaracie się czymś co jest normalne!!!
Na co dzień jeżdżę z uprzejmością na drodze i mało tego, na przestrzeni 10 lat wiele się zmieniło bo trafienie na buraka to w sumie rzadkość. Okazuje się, że ludzie też są uprzejmi - no kurwa nie do wiary!
Zgłoś
Avatar
kawasaki 2013-05-31, 10:31
Co to kurwa za gniot? wypierdalaj z tym na inny portal pedalsko społecznościowy.
Zgłoś
Avatar
bartnik1 2013-05-31, 10:40
Piwo za muzyke - z tym ze w oryginalnym soundtracku z Amelii nie ma beatu.. Co do kultury jazdy - tam gdzie mieszkam ( NE UK ) wystarczy włączyc kierunek i jesli nie pierwsze to drugie auto cie wpusci - chocby korek mial 10 kilometrów
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-05-31, 10:41
koreapłn napisał/a:

@up
moja propozycja jest taka:
w googlach wpisz: rainy mood, wejdź w pierwszy link i w tym czasie odpal ten utworek



kolega poczytał komentarze na jutubie? To daj mi łapke w góre
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-05-31, 10:43 1
filmik spoko, muzyczka też, ale awaryjne maja swoje przeznaczenie, za "ustąpienie" dziękuje się raz lewym, raz prawym itd., ale nie awaryjnymi...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-05-31, 11:09
i co w tym nadzwyczajnego?
P.S Kazachstan, a prawie jak w Polsce
Zgłoś
Avatar
bulans 2013-05-31, 11:16 1
A ja zwróciłem uwagę na co innego. A mianowicie na sygnalizację świetlną, która oznajmia, że zaraz będzie zmiana światła (zielone światło zaczyna pulsować). A czemu? A no temu, że w Polsce robią skrzyżowania obstawione fotoradarami z każdej strony i jak tylko wjedziesz na pomarańczowym dostajesz zdjęcie z czterech różnych stron! W Warszawie są co najmniej dwa takie skrzyżowania i przejeżdżanie przez nie to istna męka. Duże miasto więc ruch musi się jakoś płynnie odbywać. Ale nie. Kierowcy mając pozwolenie na jazdę z prędkością 50 km/h, wjeżdżają na skrzyżowanie jadąc 30km/h. Bo jak będą jechać wolniej to nie dostaną mandatu gdy nagle zmieni się światło. Natomiast ci którzy jadą szybciej zobaczą pomarańczowe i nie wiedzą czy "przelecieć" skrzyżowanie, czy dać po heblach i modlić się, żeby ten za tobą zdążył wyhamować. Ech... W jebanym Kazachstanie mają lepiej.
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-05-31, 11:29
kuropatwa121 napisał/a:

@up. chujowa


jak Twój komentarz

PS. Tak, mój też jest chujowy.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-31, 11:50
@Cain69

nie tak dawno ktoś wpadł na pomysł że takie "mruganie" światłami (długimi) jest niebezpieczne. kolega tak ostrzegał bo był w tych 45%... dostał 200zł mandatu.
Zgłoś
Avatar
maniekslupsk 2013-05-31, 12:01
Powiem tak. BMW i Mercedes to auta dla wielu dziś niedostępne. Są luksusowe, świetnie wykonane i prestiżowe (choć moim zdaniem lekko przereklamowane jeżeli chodzi o cena-jakość). Niestety ludzie którzy nimi jeżdzą mają często skończone tylko gimnazjum (mój kolega ma niepełne podstawowe i jeździ e36). Dzisiaj stare BMW można kupić już za 1500PLN więc wiemy z czym to się wiąże.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie