18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
koreapłn 2013-05-31, 0:15 1
co to za muzyczka?
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-05-31, 0:18 10
@up. chujowa
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-31, 0:21 62
kuropatwa121 napisał/a:

@up. chujowa


Nie pierdol - mi tam się podoba. Dla zainteresowanych:
Yann Tiersen – La Valse D'Amelie (Rhytm of the Heart)
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2013-05-31, 0:22
@up
piwko za info stawiam
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-05-31, 0:26 14
@up up piwko za myzuczke Jak coś /watch?v=DC5HvYyNHX0

Nie każdy w BWM jest burakiem mnie osobiście bardziej wkurwiają skodziarze
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2013-05-31, 0:28 1
nie mogłem skojarzyć że to z filmu "Amelia"
skleroza kurde
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-31, 0:31 1
koreapłn napisał/a:

nie mogłem skojarzyć że to z filmu "Amelia"
skleroza kurde


Łap pełnego soundtrack'a: /watch?v=4SRj-av79Ts
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2013-05-31, 0:44 3
@up
moja propozycja jest taka:
w googlach wpisz: rainy mood, wejdź w pierwszy link i w tym czasie odpal ten utworek
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-05-31, 0:57
a kurwa naćpane Holendrusy (Policjańci) wiebali na mandat za używanie awaryjnych bez przyczynny kurwa niby europ huj im w dupę
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-31, 1:05 1
Bo generalnie nie powinno się dziękować awaryjnymi, w ostateczności kierunkowskazami naprzemiennie.

@koreapłn - fajne, ale obecnie u mnie nie wnosi nic za bardzo, bo za oknem szaleje burza i leje deszcz.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-31, 1:10 3
ale co to w ogóle jest na tym filmie? logiczne myślenie pokazali i co? To coś niebywałego że ktoś kogoś "przepuszcza" w/g kodeksu drogowego? no ja jebie! Co dziennie prawie jadę do pracy i po jednym skrzyżowaniu jest zwężenie z 2 na 1 pas - rano korki są tam ZAWSZE i wiecie co? W większości przypadków widać jak ludzie z prawego pasa nie mogą zjechać na zwężenie do lewego bo po prostu często nikt nie raczy kogoś przepuścić. I po tylu latach już zauważyłem pewną regułę:

Praktycznie NIGDY nie ustępują na zwężeniu MŁODZI KIEROWCY jadący w lepszych (droższych) i w terenowych autach. Praktycznie ZAWSZE kierowcy poruszający się samochodami typu fiat Uno ustępują. To samo tyczy się kierowców starszych ale już nie koniecznie.

A co do tych co czekają aż ktoś ich wpuści na lewy pas kiedy czekają przy zwężeniu - często ci jadący lepszymi furami a przede wszystkim terenówkami wpierdalają się na chama nawet jak ktoś nie raczy ich wpuścić. Kolizji tam jeszcze nie doświadczyłem ale nie raz już terenówka z diodowymi lampami dosłownie wjebywała mi się przed machę prawie ocierając mi się o zderzaki mimo że jak chuj nie było miejsca - zamiast poczekać aż ktoś za mną go wpuści.

Nie chciałem oczywiście tutaj pisać że lepszymi furami jeżdżą same buraki ale widać to że lepsza fura zwykle jakby dodaje większych jąder. To samo tyczy się prędkości - ci w nowszych/lepszych autach mijają mnie tak jak bym stał w miejscu mimo że jest ograniczenie do 50 a ja jadę mniej niż 60....
Zgłoś
Avatar
Soniac 2013-05-31, 1:12
fajnie zgrane w 3:11
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-05-31, 1:46 1
ja tez daje ci piwko za info za muze mnie tez sie podoba kuropatwa121 nie wszyscy lubia hard basy

tak samo podobala mi sie muzyczka z takiego ruskiego filmu Beema taka melodyjka z telefonu albo z filmu nienawisc ( La Haine - piosenka Boba Marleya Burnin' And Lootin' ) poprostu wypas
Zgłoś
Avatar
Najkus 2013-05-31, 2:18 1
Zajebiście
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie