18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Dlaczego nie ma światła*?Bo bezpieczni(a)ki nawalili!

Dlaczego towarzysze z KC mrużą oczy? Bo ich światło razi!

Jak się masz Apfelbaum - pyta Rozenblum spotkanego na ulicy przyjaciela. - Nie widziałem Cię od wyjścia z getta! Na to Apfelbaum: - Po pierwsze nie nazywam się Apfelbaum, tylko Jabłkowski! Sy, git! A Twoja rodzina, synowie żyją?
-Oczywiście!
- I co robią ?
-Icek buduje komunizm w ZSRR, Josek socjalizm w PRL. Mosze utrwala władze radziecką w NRD.
-A Aaron?
-Zdaje się, że wyjechał do Izraela.
-Czy też buduje komunizm?
-Coś Ty, głupi?! U siebie?!

Breżniew zaprosił swoją matkę do Moskwy. Babuszka oniemiała patrzą na wszystkie cuda, a gdy breżniew pokazując jej daczę, samochód i wreszcie Kreml powiedział:
-Mamasza, to moje.
Pokiwała głową i odpowiedziała:
-Leonia daragoj, charaszo, czto tebie tak powiezło, no czto ty zdielajesz, kak bolszewiki prijdut?

*Chodzi oczywiście o Józefa Światło.
Zgłoś
Avatar
stalin_za_mlodu 2013-02-15, 7:25
boski_adonis napisał/a:

stalin_za_mlodu, kurwa! poprosiłem grzecznie żeby ktoś przetłumaczył, a tu sie chłop wkurwił. Tak, nie zrozumiałbym kawału bez tego tłumaczenia. Nie, dziękuje wiem o co chodzi. Rozumiem taką reakcję na angielski, no ale kurwa na rosyjski ?



To Ci grzecznie przetłumaczyłem, żebyś sobie porównał. Wciąż uważasz, że bez mojej pomocy byś sobie nie poradził?
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-02-15, 13:15
Lata '50 XX wieku, Mosze pisze list do brata w Izraelu.

"Mój drogi braciszku, u nas to nie najlepiej. Zarabiam tylko 500zł, a zwykły kurczak kosztuje aż 450zł. Ciężko jest."

List zwróciła bezpieka, oficer tłumaczy:
- Mosze, co wy wypisujecie za bzdury! Wy piszcie, że u nas dobrze! No, na pewno znajedziecie jakieś pozytywy. Bo jak nie to drugi raz przyjdziemy, a wtedy już nie będzie tak miło.

Więc Mosze się poprawił:

"Mój drogi braciszku, u nas to nienajgorzej. Wprawdzie zarabiam tylko 500zł, ale już za 10zł mogę kupić słonia. Z tym, że po cholerę mi taka góra mięsa, co nie? Wolę więc dopłacić 440zł i kupić kurczaka"


@stalin_za_mlodu - daj spokój. Nie dość, że przetłumaczyłeś coś co ze słuchu przedszkolak by dał radę wyciągnąć, to jeszcze chłopaczkowi źle. Dyskusja z takim bez sensu
Zgłoś