18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
kexio 2014-12-31, 20:16 84
Dobrze powiedział, że my biali nie jesteśmy nic im winni.
Zgłoś
Avatar
wi4droman 2014-12-31, 20:22 6
Ciekawe jak szybko czrnuchy zrobiły na niego obławę
Zgłoś
Avatar
Najgorszy80 2014-12-31, 21:16 20
kexio napisał/a:

Dobrze powiedział, że my biali nie jesteśmy nic im winni.



Będziesz biały jak się w gipsie wytarzasz cyganie
Zgłoś
Avatar
mygyry 2014-12-31, 22:59 25
Które to miasto teraz będą okradać w imię sprawiedliwości?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-01-01, 2:12 41
hahahahaha hahahahha hahahahhaa
gość powiedział że nie lubi czarnych i kto ma największy ścisk dupy? CZARNY!

i tu jest przedstawiona cała "rasistowość" białych... po prostu cały ten cyrk z rasizmem jest śmieszny i żałosny. czarni też.
Zgłoś
Avatar
moja stara 2015-01-01, 2:37 18
czarni czarnymi biali białymi. Czy ktoś widzi jak durne sa te dupy, tak z oczu i ryja?
Zgłoś
Avatar
Carpathianna 2015-01-01, 7:07 3
mocny skurwiel
Zgłoś
Avatar
TigerUppercut 2015-01-01, 7:22 1
Dobrze kurwom powiedział.
Zgłoś
Avatar
DiamondBack 2015-01-01, 8:19 36
Żaden rasizm na świecie nie wywodzi się tylko i wyłącznie z samego koloru skóry. Rasizm pojawia się w momencie, kiedy znaczna część populacji tego innego koloru skóry ma problemy z socjalizacją. A jakie mają czarnuchy w USA to wszyscy (prócz tępych lewaków) widzą.
Zgłoś
Avatar
medvedev710 2015-01-01, 10:46 20
Najlepsze, że ten murzyn jest bardziej biały z ryja od tego meksykańca
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-01-01, 11:38
Ale tamci pierdolą sloganami jakimiś drętwymi, huja się mającymi do tego co powiedział. W szczególności ten czarnuch.
Zgłoś
Avatar
MateuszekTO 2015-01-01, 12:35
A te głupie, białe cipy są oczywiście za murzynem XD No ja jadę na rowerze kurwa! Mój dziadek zapierdalał w USA 6lat. Z jego opowieści jasno wynika, że jedyny czarny jaki jest zdatny do pracy (Dziadek jest technikiem drzewiarstwa, robienie mebli itd.) to Jamajczyk. Każdy żyd (Wiadomo jakiej narodowości są bossowie większości firm;) wybierze Jamajczyka. Są pracowici wy nie kryją się za swoją odmiennością czy innymi chujami. Taka historyjka- Jakiś Meksykanin (Znajomy dziadka) przechodził obok czarnego (Zwykłego, bronxowego) stojącego na drabinie. Musiał wleźć na przeciw półki (Wysokość 3m) w zakładzie. Kiedy meksyk był obok czarny do niego- Ej! Przesuń mnie do kolejnej półki!-... Nie zejdzie, ktoś inny ma mu pomóc I to nie jest odosobniony przypadek.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-01-01, 12:59
ktoś rozgarnięty opisze o czym nawijają ale tak ze szczegółami ,bo nie bardzo rozumiem te cipy i tą małpę
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-01-01, 13:00 10
Dla mnie wygląda to tak:
Facet mówi: nie chcę mieć czarnego kolegi bo nie, wolę mieć kolegów swojej rasy.
Murzyn na to: no ale jak to nie chcesz mieć czarnego kolegi? Ja jestem czarny i bardzo fajny ze mnie byłby twój kolega, ale nie będę twoim kolegą głupi chuju.

To tak jakby jakiś 10 latek powiedział do 50 latka: nie będę się z tobą kolegował bo jesteś stary, wolę kolegować się z 10 latkami. Na te słowa 50 latek wybucha: to niesłychane, ty nietolerancyjny mały gnojku, jak śmiesz twierdzić, że zabawy ze mną byłyby mniej fajne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie