18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bez zbędnego pierdolenia: W Październiku zacząłem studia, a jako iż nie pochodzę z dużego miasta zamieszkałem w akademiku gdzie jest duża ilość muzułmaninów. Więc o ile większość sadoli nakurwia na nich podczas gdy nigdy w życiu żadnego nie spotkało, ja przedstawię swoje spostrzeżenia " z pierwszej ręki".

Po pierwsze: Nie wiem jak to u nich jest z wypróżnianiem się i nie mam zamiaru się dowiadywać, ale za każdym razem kibel jest obsrany aż po siedzisko, aż ma się kurwa ochotę złapać jednego z drugim i kazać im to zlizywać. Brak kurwa słów.

Dos: Kobiety są u nich traktowane jak podludzie. O ile faceci chodzą z głową podniesioną do góry okazując nie rzadko wyższość nad innymi, o tyle płeć piękna, owinięta w te całe szmaty na głowach wydaje się piekielnie zahukana i bojaźliwa, do tego stopnia iż jedna z nich chciała ostatnio po pewnej ilości alko skoczyć z 3 piętra ponieważ "Ciężko jej było na sercu" z tym że łamie zasady swojej religii (wspomniane wcześniej alko + kontakty z polakami płci brzydkiej, czy do czegoś doszło- podobno nie, ale gdyby do niczego nie doszło raczej nie próbowała by naśladować magika). Kurwica serca mnie bierze gdy widzę coś takiego, zostałem wychowany że mężczyznę określa się po tym jak traktuje kobiety i czy je szanuje, jak widzę zachowanie tych jebanych maczo mam ochotę robić następne wyprawy krzyżowe.

Drei: Gdy przyjeżdżają do polski puszczają im wszelkie hamulce związane z religią, alko leci bezproblemowo (pewnie Allah ma za słaby wzrok aby zobaczyć co robią w Polsce).

четыре: Nie ukrywają się ze swoimi poglądami dotyczącymi innych religii, wydawało by się że po przyjechaniu na studia do obcego państwa uszanują jego kulturę i tradycję, a tu takiego chuja. Dla nich jesteś niewiernym i powiedzą ci to w twarz.

Żeby nie było, nie jestem kolejnym oszołomem jakich dużo tutaj który uważa że wszyscy muzułmanie to tacy popaprańcy. Są i tacy którzy przyjechali do naszego kraju, szanują kulturę oraz chcą żyć w zgodzie i koegzystencji z naszą kulturą nie porzucając swojej, jednak oni są (przynajmniej z moich obecnych doświadczeń) w mniejszości.

Ps. Jeśli temat się spodoba i będzie zapotrzebowanie mogę machnąć krótkie spostrzeżenie na temat narodowości o której ostatnio głośno: Ukraińcach, sądzę że to co mogę napisać zaskoczy kilku z was.
Zgłoś
Avatar
gepardcheetah 2014-11-08, 13:13
Allah z dużej literki, a Polska z małej? Lepiej stąd wyjdź hipokryto
Zgłoś
Avatar
Kaelthas 2014-11-08, 13:14 1
@Waloss
Moje obserwacje mówią dokładnie co innego. Na piętrze mieszanym było czyściej niż na 100% męskim.
Zgłoś
Avatar
erni13 2014-11-08, 13:52
Jestescie pizdami w takim wypadku, skoro w waszym kraju dajecie sobą pomiatać mniejszosci. Tacy jak wy przed tą islamizacją nie obronią, co najwyżej temat na sadolu założą.
Zgłoś
Avatar
AncientMariner 2014-11-08, 14:50
To teraz ja też z własnego doświadczenia. Jako, że chodzę do angielskiego odpowiednika liceum (sixth form), też znam się z kilkoma muzułmanami i muzułmankami. I z tego co widzę to ta płeć piękna nie ma aż tak źle, przynajmniej tutaj. No bo nie noszą żadnych szmat na głowie, koleżanka, która jest z Afganistanu powiedziała, że jedynie jej mama zakłada to jak lecą na wakacje czy jakieś inne wczasy do jej kraju.
Po za tym nie widzę, żeby żyły w jakimś strachu i opresji, że gdy coś źle zrobią będą miały obite mordy czy gorzej. Wręcz przeciwnie. Można z nimi pogadać na luzie na każdy temat, nawet religii. I żyją sobie normalnie tak jak inne dziewczyny, jakaś impreza bez picia, kino czy inny wypad ze znajomymi i jakoś nie narzekają.
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-11-08, 15:22 1
To wyobraźcie sobie teraz że jesteście mną i zostajecie przez kierownika DS skazani na 3 miesiące zsyłki z bliskowschodnim muzułmaninem w jednym pokoju bez łazienki(na szczęście). Już chuj, że swoją higienę ograniczał do ochlapywania pach wodą i mycia zębów, spędzał 23 godziny na dobę drąc ryja przez Skype po arabsku, czy że wrzeszczał i rzucał wszystkim co miał pod ręką kiedy rozłączało mu internety. Ale zamykanie okna nie dając wywietrzyć niemiłosiernie zasmrodzonego pokoju w którym było +40 st. Celsjusza, to już przegięcie. Każdą chwilę jego nieobecności spędzałem przy otwartych oknach, chociaż było zimno. Co do chlania to potwierdzam. Walił wódę, żywił się w Maku, a koran na jego półeczce na łóżkiem pokryty był solidną warstwą kurzu. Przeniesiono mnie dopiero po tym jak rzeczony dostał lufę za zamykanie okna w pokoju w którym waliło żywym gównem, po tym jak wrócił po tygodniowej nieobecności.

Miałem w akademiku jeszcze Ukraińców, Chińczyków i Węgrów, ale oni akurat byli bardzo w porządku, szczególnie Węgrzy. Ukraińcy tez byli ok, chociaż państwa ukraińskiego nie lubię i nim gardzę. Pili więcej wódki od nas i dobrze mówili po polsku. Niczego szczególnie zdrożnego z ich strony nie zauważyłem.
Zgłoś