18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bez zbędnego pierdolenia: W Październiku zacząłem studia, a jako iż nie pochodzę z dużego miasta zamieszkałem w akademiku gdzie jest duża ilość muzułmaninów. Więc o ile większość sadoli nakurwia na nich podczas gdy nigdy w życiu żadnego nie spotkało, ja przedstawię swoje spostrzeżenia " z pierwszej ręki".

Po pierwsze: Nie wiem jak to u nich jest z wypróżnianiem się i nie mam zamiaru się dowiadywać, ale za każdym razem kibel jest obsrany aż po siedzisko, aż ma się kurwa ochotę złapać jednego z drugim i kazać im to zlizywać. Brak kurwa słów.

Dos: Kobiety są u nich traktowane jak podludzie. O ile faceci chodzą z głową podniesioną do góry okazując nie rzadko wyższość nad innymi, o tyle płeć piękna, owinięta w te całe szmaty na głowach wydaje się piekielnie zahukana i bojaźliwa, do tego stopnia iż jedna z nich chciała ostatnio po pewnej ilości alko skoczyć z 3 piętra ponieważ "Ciężko jej było na sercu" z tym że łamie zasady swojej religii (wspomniane wcześniej alko + kontakty z polakami płci brzydkiej, czy do czegoś doszło- podobno nie, ale gdyby do niczego nie doszło raczej nie próbowała by naśladować magika). Kurwica serca mnie bierze gdy widzę coś takiego, zostałem wychowany że mężczyznę określa się po tym jak traktuje kobiety i czy je szanuje, jak widzę zachowanie tych jebanych maczo mam ochotę robić następne wyprawy krzyżowe.

Drei: Gdy przyjeżdżają do polski puszczają im wszelkie hamulce związane z religią, alko leci bezproblemowo (pewnie Allah ma za słaby wzrok aby zobaczyć co robią w Polsce).

четыре: Nie ukrywają się ze swoimi poglądami dotyczącymi innych religii, wydawało by się że po przyjechaniu na studia do obcego państwa uszanują jego kulturę i tradycję, a tu takiego chuja. Dla nich jesteś niewiernym i powiedzą ci to w twarz.

Żeby nie było, nie jestem kolejnym oszołomem jakich dużo tutaj który uważa że wszyscy muzułmanie to tacy popaprańcy. Są i tacy którzy przyjechali do naszego kraju, szanują kulturę oraz chcą żyć w zgodzie i koegzystencji z naszą kulturą nie porzucając swojej, jednak oni są (przynajmniej z moich obecnych doświadczeń) w mniejszości.

Ps. Jeśli temat się spodoba i będzie zapotrzebowanie mogę machnąć krótkie spostrzeżenie na temat narodowości o której ostatnio głośno: Ukraińcach, sądzę że to co mogę napisać zaskoczy kilku z was.
Zgłoś
Avatar
zuku73 2014-11-08, 3:28
Ameryki nie odkryłeś. Będąc na 3cim roku studiów i mając trochę z nimi do czynienia (nie mieszkałem z ciapactwem) zauważyłem, że jak im pozwolisz to się będą panoszyć. Jak mieszkasz z takimi i od razu im uświadomisz, że w mniemaniu większości lokatorów są podludźmi, nie mają nic do powiedzenia i w razie buntu czyha na nich wpierdol to można ich sobie ułożyć.
Zgłoś
Avatar
Wolwgang 2014-11-08, 3:32
@Zuku73

Sam mieszkam z Polakami w pokoju także jest luz, co do uświadamiania: Dopóki zachowują się normalnie nie mam powodu mieć do nich żadnych pretensji i uważać ich za podludzi, za to jeśli któryś zacznie się panoszyć za bardzo nie omieszkam mu tego uświadomić, na razie jednak jest spokój. Szkoda mi jedynie tych dziewczyn (szczególnie tej o której napisałem).
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-11-08, 3:44 66
@up

Idz ja pociesz wycierajac chuja w jej burke.
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-11-08, 5:06 2
Pisz o ukraincach.Bylem kilka razy na ukrainie, wszyscy byli bardzo mili.Bylem jednak krotko wiec dokladnie nie zglebilem a spostrzezen jestem ciekawy.
Zgłoś
Avatar
kowal00 2014-11-08, 5:41
Mimo iż nie znam osobiście żadnego kozojebcy, to nic nie dowiedziałem się z twoich wypocin lepiej napisz coś o Ukraińcach.
A co do szmatogłowych to jedyne do czego się nadają to do dezynsekcji.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-08, 7:26
sadistic.pl/przyplyw-islamu-vt322400.htm to ci wytłumaczy dlaczego zachowują się tak a nie inaczej.
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-11-08, 10:00 4
Ukraincy są strasznie fałszywi. Nie lubią Polaków i siebie nawzajem. Dupy są fajne, ale niewierne i łatwe (i strasznie łase na kasę). Tak wygląda 70% studentów z Ukrainy przebywających w Polsce. 3 lata z nimi studiowałem i mieszkałem, więcej nie mam ochoty z nimi przebywać.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2014-11-08, 10:40 5
Czyli jesteś pizda.

Powinieneś ich napierdalać za te obsrane kible i inne rzeczy, a nie pisać wypociny w internecie, jak to masz ochotę "złapać jednego z drugim".
Zgłoś
Avatar
krt 2014-11-08, 10:41
Ładny pokaz gimbusiarskiego hejtu.
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2014-11-08, 10:44
Anyway... znaczy się ciapaty to ciapaty i jebać allaha, a islam to ciota i chuj?
Czy coś przeoczyłem?
Zgłoś
Avatar
Jupnik 2014-11-08, 10:51
Ja mam koło siebie Ukraińca, jest spoko, ale podpierdala żarcie nałogowo i w ogóle nie wynosi śmieci (a potrafi wyjebać surowe mięso i to potem leży tydzień)
Zgłoś
Avatar
nightmare1 2014-11-08, 10:54 1
A co napiszesz nowego o Ukraińcach? Że Nas nienawidzą? Po Niemcach to ich najbardziej każdy Polak powinien tępić - poczytajcie co się stało w `43 na Wołyniu...
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-11-08, 10:55 1
Wolwgang napisał/a:

Są i tacy którzy przyjechali do naszego kraju, szanują kulturę oraz chcą żyć w zgodzie i koegzystencji z naszą kulturą nie porzucając swojej, jednak oni są (przynajmniej z moich obecnych doświadczeń) w mniejszości.



A i tak nie wiesz czy gdzieś w piwnicy nie składają bomby. Najlepsi terroryści to tacy którzy się nie dadzą rozpoznać nawet przez lata.
Zgłoś
Avatar
bins24 2014-11-08, 11:04
dawaj o banderowcach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie