18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
quark 2014-02-12, 16:02 6
@up
poza tym tak całkiem nie dawno zasztyletowali tam chłopaczka za to że bronił swojej dziewczyny dodac pragne
Zgłoś
Avatar
kajtom 2014-02-12, 16:09
Tekst pojawił się bodaj jeszcze w końcówce lat 90' w CD Action w dziale "Na luzie / napisy na murach".
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-12, 16:39 5
Kraków maczetą zaprasza otwarcie,
Ze Ślunskiem o prym walczy zażarcie,
Wawa jak Wawa, ale stolyca,
Lecz ta Łódź.. to już KAPLYCA!


hehehe... Dobra, spadam już podać frytki, bo ludzie za ladą czekają
Zgłoś
Avatar
robertow99 2014-02-12, 20:35
to musi być jakaś główna ulica bo prąd nawet mają
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-02-12, 21:11 2
igorektgk napisał/a:

Paskudne miasto Łódz



Pokaż zdjęcie swojego kurwidołka z którego pochodzisz,to ocenimy

nabukadnezar napisał/a:

Zgłaszam Łódź. Do zaorania.



Zaorać to możesz swoja paskudną mordą w beton
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-02-12, 21:24
@Riva

Daj sobie spokój... kogo chcesz oszukać? przecież Łódź to syf. mieszkańcy którzy nie chcą tego przyznać są po prostu zakompleksieni.
Sam mieszkam w Łodzi i najbardziej mi się w niej podobają tereny zielone poza samym miastem jako takim.
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-02-12, 22:04 3
BrudnyHenryk napisał/a:



I czym się chwalisz pedo-skejcie? Piotrkowska to ulica, której Łódź się powinna wstydzić najbardziej. Zlot transwestytów, żuli śpiących na ławkach, żebraków, kolorowych, pedałów w rurkach, metali chlejących w każdym możliwym kącie i kurew stojących na każdym rogu. Centrum kultury kurwa.



Powiedzmy,że byłeś w Łodzi na Piotrkowskiej i to wszystko widziałeś-tak naprawdę w dupie byłeś i gówno widziałeś,jak mogłeś widzieć żuli śpiących na ławkach,jak na Piotrkowskiej nie ma postawionych ławek,więc nie pierdol farmazonów i nie kłam,piszesz o czymś co nie widziałeś na własne oczy tylko usłyszałeś z czyjegoś głupiego gadania, tak jak większość z was tu co pisze żle o Łodzi, a nigdy nawet tu nie była

mis_kudlacz napisał/a:

@Riva

Daj sobie spokój... kogo chcesz oszukać? przecież Łódź to syf. mieszkańcy którzy nie chcą tego przyznać są po prostu zakompleksieni.
Sam mieszkam w Łodzi i najbardziej mi się w niej podobają tereny zielone poza samym miastem jako takim.



Nikogo nie chce oszukać,przecież nie można tak żle pisać o tym mieście jakby to by był naprawdę największy syf w Polsce,a może i na świecie,zastanów się trochę,bez przesady Łódż ma swoje złe strony,ale dobrych tez mu nie brakuje,tak jak w każdym innym mieście na całej Ziemi,brzydkie obszarpane nie remontowane budynki widziałam w tym waszym zachwalanym Krakowie,w Rzymie, w Wenecji i w innych miejscach,a jak komuś nie podoba się architektura Łodzi, to należy pamiętać,że to miasto zostało miastem robotniczym,przemysłowym,fabrycznym i domy budowano w takim właśnie stylu i taki klimat został mu do dziś i dlatego może różnić się od innych miast w Polsce które były budowane w innym stylu,ale to chyba nie zbrodnia,co ? Łódż była dobra wtedy gdy fabryki przez lata szły pełną parą,a cała Polska miała z tego niezłe pieniądze to wtedy było wspaniale dla wszystkich,a teraz już pieniążki nie płyną to jest beee,co nie ! Za robotniczy charakter Łodzi podziękujmy Żydom bo to oni wybudowali fabryki i stworzyli dla siebie i dla nas Polaków Ziemie Obiecaną gdzie przybywało się w nadziei na zbicie fortuny,a Łódż była miastem wielokulturowym zamieszkiwanym przez m.in. Polaków, Żydów, Niemców, Rosjan i Czechów.Radzę przeczytać wszystkim- co jeszcze tego nie zrobili-Ziemię obiecaną–powieść Władysława Reymonta lub obejrzeć film,może wtedy część z Was tak naprawdę zrozumie Łódż jako miasto i jej charakter
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2014-02-12, 22:29
Riva napisał/a:



Pokaż zdjęcie swojego kurwidołka z którego pochodzisz,to ocenimy

Zaorać to możesz swoja paskudną mordą w beton


Jestem Warszawiakiem. Daruje sobie wrzucanie zdiec Stolicy domyslam sie ze wszyscy sadole wiedza jak wyglada to piękne miasto
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-02-12, 22:55
igorektgk napisał/a:


Jestem Warszawiakiem. Daruje sobie wrzucanie zdiec Stolicy domyslam sie ze wszyscy sadole wiedza jak wyglada to piękne miasto



Taa,bo powiedzmy,że wa-wa to wszędzie wygląda jak z obrazka,znam tą wasza piękną Warszawę,nie wciskaj mi kitu,że w stolicy nie ma paskudnych,obszarpanych i obskurnych miejsc bo nie uwierzę, mam tu rodzinę, więc widziałam to piękne co nie co,teraz już wiem dlaczego jedziesz na Łódż,warszawiak nigdy dobrze nie wypowie się na temat tego miasta,macie to we krwi,uważacie się za lepszych od łodziaków
Zgłoś
Avatar
Namex 2014-02-12, 23:24
Tiaaa to miasto i logika ludzi którzy tam robią remonty dróg. Przykład : Rozjebią praktycznie całą Piotrkowską i zostawią od jesieni do chyba lata, ale w między czasie rozwali się jeszcze ulice Piłsudskiego i kilka innych, a do pracy nad nimi pośle kilka osób i parę maszynek. Osobiście czuję się jak w średniowieczu, a nawet gorzej idąc po Piotrkowskiej. Wszędzie jest tam błoto i ogólny chlew.

A i jeszcze coś z absurdów tego miasta czyli pośredniak. Są tu 2 placówki tej, że zacnej instytucji (w której jak wiadomo połowa urzędników jest bezrobotna, bo jest ich zbyt wielu, a bezrobotnych którzy tam przychodzą jest za mało) Jedna znajduję się w centrum, a druga paręnaście KM dalej. Osoby które mieszkają w centrum zaraz obok tego miejsca, muszą jeździć do pośredniaka na ul. Milionowej czyli tego oddalonego o parę KM, zaś osoby mieszkające obok tego z Milionowej muszą jeździć do tego w centrum.

Jebać logikę !
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-02-12, 23:35
BrudnyHenryk napisał/a:



I czym się chwalisz pedo-skejcie? Piotrkowska to ulica, której Łódź się powinna wstydzić najbardziej. Zlot transwestytów, żuli śpiących na ławkach, żebraków, kolorowych, pedałów w rurkach, metali chlejących w każdym możliwym kącie i kurew stojących na każdym rogu. Centrum kultury kurwa.



Jeszcze zapomniałam się zapytać-tyle różnych dziwadeł,a KOSMITÓW czasem na Piotrkowskiej nie widziałeś ? weż przestań to co bierzesz albo zmień dilera,kurwy jak już stoją to na Kościuszki kawałek dalej od Piotrkowskiej,a w twojej wiosce gdzie kurwy urzędują ?
ŁÓDŻ-miasto-centrum kultury europejskiej,jeeeeee,a twoje miasto czym się może pochwalić ?
Zgłoś
Avatar
B................k 2014-02-13, 3:24 2
Riva napisał/a:



Jeszcze zapomniałam się zapytać-tyle różnych dziwadeł,a KOSMITÓW czasem na Piotrkowskiej nie widziałeś ? weż przestań to co bierzesz albo zmień dilera,kurwy jak już stoją to na Kościuszki kawałek dalej od Piotrkowskiej,a w twojej wiosce gdzie kurwy urzędują ?
ŁÓDŻ-miasto-centrum kultury europejskiej,jeeeeee,a twoje miasto czym się może pochwalić ?



Tak się składa że mieszkam dwie przecznice od Piotrkowskiej, więc od razu możesz te swoje wypociny schować tam skąd je wyjąłeś. Ławki stoją odkąd ukończono remont ulicy, śpiących żuli najwięcej można spotkać przy skrzyżowaniu z Rewolucji 1905. Co do kurew to - Piotrkowska - Andrzeja Struga, klub cocomo, kurwy z parasolkami zapraszające na ruchanie, po drugiej stronie również kurwy, tylko te tańsze, zapraszające do najbliższej bramy. Kolejne - Piotrkowska - Nawrot, kurwy małoletnie. Nie wspominając o imprezowych nastolatkach które co weekend ruchają się masowo. Nim zaczniesz szerzyć te swoje prawdy w internecie, to ruszyłbyś dupę z tej swojej cygańskiej ziemianki i wyszedł poza miejsce pracy, przekonałbyś się samemu - życie nie toczy się tylko w tramwaju, brudasie.
Zgłoś
Avatar
KameleoNick 2014-02-14, 12:35
Kiedy zastanę te małoletnie kurwy? Jadę z okazji koncertu Depeche Mode do Łodzi, a małolatki wydają się być jedną z większych atrakcji. Pozdrawiam serdecznie Łodzianów.

PS. Sprawdziłem, mam niecałe 350m. Wirtualne piwko poleciało, realne możliwe 23-25 Luty.
Zgłoś